Vēlēšanu rezultāti pierāda: Kaktiņa SKDS ir tikai un vienīgi zīlēšanas kantoris

  • 09. Oktobris
  • 866
  • 0

Vēlēšanas ir pagājušas daudzmaz mierīgi, protams, ir notikušas būtiskas izmaiņas. Līdzšinējā koalīcija savā nihilismā ir kļuvusi par lielāko zaudētāju. Jaunajai vienotībai, ZZS un VL-TB/LNNK vietas latvju zemes 13.parlamentā ir atņēmuši jaunienācēji sektanti, citiem vārdiem sakot, Šlesera pakalpiņi no KPV LV, korupcijas apkarotāji vieglā šizofrēnijas stadijā no JKP un liberasti kopā ar pa rokām staigājošajām politiskajām prostitūtām no Attīstība/Par.

Pārdomas šoreiz nebūs tik daudz par vecajiem un jaunajiem parlamentāriešiem, taču nenoliegšu man ir patiess prieks par Parādnieka, Brigmaņa un Kiviča neiekļūšanu parlamentā. Cerams, ka šie lupatas neiegūs „mīksto mandātu”, aizsūtot kādu no iekļuvušajiem partijas biedriem strādāt uz Taizemi, Austrāliju vai Kolumbiju.

Tomēr atgriezīšos pie manas galvenās domas, t.i. socioloģiskajām aptaujām un konkrēti pie jēlā Kaktiņa SKDS kantora, kas jau kuru reizi nav bijis spējīgs neko prātīgu izzīlēt vecas kafijas biezumos. Tā tas bija pirms pašvaldības vēlēšanām un tā tas arī bija pirms š.g. Saeimas vēlēšanām. Arvien vairāk rodas pārliecība, ka Kaktiņš ir kā čigāniete pie kristāla bumbas, kura par dāsnu ziedojumu sniedz tādas atbildes, kādas grib dzirdēt maksātājs.

 

 

 

 

SKDS septembrī, tieši pirms vēlēšanām, publicēja kārtējās pensionāru aptaujas rezultātus, saskaņā ar kuriem respondenti viennozīmīgi vislielāko atbalstu iedeva, kā parasti, Saskaņai un ZZS, pārējās partijas kūlās nopakaļus. Taču salīdzinot Saeimas vēlēšanu gala rezultātus, redzams, ka respondenti laikam nav bijuši atklāti ar Arni, vai nu arī Arnim tika papildināts konts ar pāris tūkstošiem Ventu. Bet varbūt Cimdars ir saņēmis kādu baltmaizes klaipu no vienas otras partijas, ja jau rezultāti atkal neštim kopā!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jāatzīmē, ka arī exit pool dati pēc vēlēšanu iecirkņu slēgšanas ar nebija precīzi, jo izrādās, ka KPV LV un Saskaņas vēlētājam ir kauns par savu izvēli. Taču varbūt tam ir bijusi pavisam cits iemesls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visbeidzot reālais 13.Saeimas vēlēšanu rezultāts būtiski atšķiras gan no exit pool, gan no SKDS sazīlētajiem reitingiem. Tie, kas bija otrie un trešie, ir piektie un sestie. Tā kā Kaktiņš ir ne tikai sūdīgs sociologs, bet arī gaišreģis, tad turpmāk varat neņemt vērā viņa prognozēs.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kļūda abās aptaujās ir būtiska, kas liecina par to, ka tam visam nevar ticēt. Varbūt socioloģiskās aptaujas var taisīt par to, kādu pienu cilvēki visbiežāk lieto uzturā, taču ne par partiju reitingiem, jo tas viss ir absurds. Turklāt Kaktiņš arī vēlēšanu naktī bija piesaistīts daudz kur, un mierīgi spodrināja savu „eksperta” tēlu.

P.S. Kaktiņš ir sū[email protected] gamblers, zina tikai pareizi uzlikt uz Saskaņu!


 

Avoti:


 

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/veletaju-izvele-septembri-atbalsts-saskanai-krit-pieaug-jkp-un-attistibaipar.a294194/

https://www.lsm.lv/temas/velesanu-rezultati-2018/

https://skaties.lv/zinas/latvija/exit-poll-dati-saskana-ir-pirma-bet-otraja-vieta-attistibai-par/

Komentāri 0
pievienot komentāru