Kremļa lielākie meļi un dezinformācijas izplatītāji uzdarbojās Austrumukrainā

Š.g. 11.novembris bija samērā sarežģīta darba diena priekš prokremliskās dezinformācijas veidotājiem un izplatītājiem, jo bija „jāšancē” divās frontēs.

dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Kremļa lielākie meļi un dezinformācijas izplatītāji uzdarbojās Austrumukrainā

Š.g. 11.novembris bija samērā sarežģīta darba diena priekš prokremliskās dezinformācijas veidotājiem un izplatītājiem, jo bija „jāšancē” divās frontēs.

Kremļa dezinformācija un Prigožina rokas puišu netīrie darbiņi

Kas ir sliktāk? Izplatīt melus, vai neļaut citiem stāstīt patiesību? Organizācija, kuru kontrolē Putina režīma mahinators Jevgēņijs Prigožins, tas pat plikpauris ar iesauku „Putina pavārs”, nodarbojas ar abām šīm lietām, raksta viena no pēdējām krievu neatkarīgajām avīzēm Novaja Gazeta.

TOP 10 fakti, ar ko lepoties latviešiem Latvijas simtgadē

Desmit fakti, kas ļauj iepazīt Latvijiu tuvāk un lepoties ar to vēl vairāk. 

Kompensācija par uzticības zaudēšanu

Cik liela alga man būs? Cik lielu kompensāciju saņemšu, ja neievēlēs nākamajā Saeimā? Kādus pabalstus saņemšu, ja uz darbu braukšu ar auto, vai īrēšu dzīvokli? Cik izmaksās pusdienas Saeimas bufetē? Vai viegli būt izbijušam Saeimas deputātam? Kādas ir darba iespējas pēc četriem gadiem leiputrijā? Šie un citi jautājumi ir noteikti aktuāli mūsu jaunizceptajiem tautas kalpiem, jo neviens jau negribētu pēc četriem gadiem piedzīvot raudošā Smiltēna likteni, vai nokļūt 1000 eiro lielās algas solītāja mūždien snaudošā Kalnozola, kuram tagad sieva šanci meklē, bezdarbnieka vietā.

„NATO karavīru zārku nesēji”: biedēšana, pārspīlēšana un ņirgāšanās Kremļa medijos

Kad šonedēļ beidzās NATO liela mēroga mācības Trident Juncture 2018, prokremliskās dezinformācijas un propagandas mediji, kā jau bija sagaidāms, ātri reaģēja. Divas nedēļas atpakaļ, mēs rakstījām par trīs atšķirīgiem veidiem kā prokremliskā dezinformācija cenšas graut sabiedrības uzticēšanos ES un NATO. Šoreiz mēs paskatīsimies uz to, kā Kremļa dezinformācijas „mediji” uztvēra šīs NATO mācības.

Latvijas vatņiki grib pārvākties uz Noriļsku! Скатертью дорога!

Domāju, ka vairumam no mums ir skaidrs, ka Putina „krievu pasaules” adeptiem un homo sovieticus rases pārstāvjiem ir, maigi izsakoties, dīvains, ja ne pilnīgi greizs, redzējums uz pasauli tiem apkārt. Šodien es biju spiests par to kārtējo reizi pārliecināties. Paskaidrošu sīkāk.

Aizliedz izrādīt filmu par valsts apvērsumu mūsdienu Krievijā

Krievijas Kultūras ministrija nav izdevusi izrādīšanas apstiprinājumu ASV trillerim „Hunter Killer”, kura pirmizrāde bija paredzēta 1.novembrī.

Kremļa melīgie vēstījumi turpina zombēt tautu

Lielbritānija ir apsūdzējusi divus Krievijas militārās izlūkošanas virsniekus saistībā ar bijušā krievu spiega Sergeja Skripaļa un viņa meitas saindēšanu, taču tikai maza daļa no Krievijas iedzīvotājiem tic, ka aiz tā visa stāv Maskava un tās dienesti.

LSM.lv skaidro: Ko iedzīvotājiem nozīmētu jaunais vēja parks Dobeles un Tukuma pusē

Jā, šis nebūs mūsu vai mūsu lasītāju iesūtītais gara darbs, taču mēs esam sabiedriski aktīvi, un dažs labs no mums ir cieši saistīts ar Dobeli un Tukumu. Tā arī īsti neesam sapratuši, par ko Zita Sāviča no sveču biznesa ir uzsākusi šo antikampaņu, jo sveču ražošanai vēja ģeneratori diez vai varētu traucēt. Iespējams, uzņēmuma vadītāja ir tik aprobežota, ka neko nesaprot no zaļās enerģijas. Kasjaks ir par to, lai valsts ekonomika attīstās, un šis nav slikts variants, ņemot vērā faktu, ka mūsu start up uzņēmumi piedalās tenderos par vēja parka uzkopšanu, izmantojot dornus. Tādēļ lūdzu zemāk iepazīstieties ar „Latvijas Sabiedriskā Medija” žurnālistes Evitas Puriņas sagatavotu labi argumentētu viedokli par potenciālo vēja parku Latvijā.

Rīgas Domes izdevumi pārripo 1 miljardam eiro

Tas nu nav nekāds noslēpums, ka Rīga uz pārējo Baltijas valstu galvaspilsētu fona ir megapolise – jēdziena vistiešākajā nozīmē. Taču Rīgā arī ir visabsurdākie tēriņi un prātam neaptveramas tāmes pilsētas iepirkumiem, gluži tāpat kā jebkurā citā Muhosranskā, kurā pie varas ir Putina „krievu pasaules” adepti.