RT America ziņu direktora disertācija ir kārtīgs feiks

  • 09. Oktobris
  • 160
  • 0

Izrādās, ka RT America ziņu direktors Mihails Solodovņikovs savā laikā ir nodarbojies ar plaģiātismu, „viltojot” lielāko daļu savas doktora disertācijas, ko viņš aizstāvēja 2011.gadā.

Pie šāda secinājuma š.g. jūlijā bija nonākusi Maskavas Valsts Lingvistikas universitāte, saskaņā ar krievu laikrakstu Vedomosti.

Kā norāda universitātes speciālisti, 38 no 150 Solodovņikova disertācijas lapaspusēm ir principā pārkopētas no mācību grāmatas A History of Journalism in Foreign Countries un daudziem citiem rakstiem, kas ir publicēti žurnālā Vlast.

Universitātes Disertāciju padome uzskata, ka Solodovņikovam derētu atņemt doktora grādu, ko viņš ieguva Maskavas Valsts universitātē.

Maskavas Valsts Lingvistikas universitāte caurskatīja nelaimīgā RT America ziņu priekšnieķeļa disertāciju pēc tam, kad par konstatētajām problēmām ziņoja Dissernet, kas ir krievu NVO, kas specializējas Krievijas augstāko ierēdņu un amatpersonu diplomdarbu un disertāciju pārbaudīšanā.

Kremļa galvenais starptautiskais propagandas medijs RT jau iepriekš ir bijis apsūdzēts daudzas reizes „materiāli maldinošas” informācijas publicēšanā, kā to ir noformulējis britu mediju uzraugs Ofcom.

Piemērs nav tālu jāmeklē, mēs visi vēl ilgi atsauksimies uz RT dīvaini neveiklo sarunu ar bēdīgi slaveno GRU „aģentu/geju” pāri, kuri tiek turēti aizdomās par Novičok ķīmiskā ieroča pielietošanu Solsberijā pret Lielbritānijas iedzīvotājiem.

Viltus doktora Solodovņikova disertācijas nosaukums bija Censorship as a Mechanism of Social Control (Cenzūra kā sociālās kontroles mehānisms).

Avoti:

https://euvsdisinfo.eu/rt-top-manager-plagiarised-in-his-dissertation/

https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2018/07/05/774765-russia-tsenzure

https://www.dissernet.org/

https://euvsdisinfo.eu/russias-double-media-standards/

https://euvsdisinfo.eu/rt-could-lose-its-uk-broadcast-license/

https://euvsdisinfo.eu/russians-ridicule-rt-interview-with-salisbury-suspects/

Komentāri 0
pievienot komentāru