Kremlis melo: Kremli/Putina režīmu/Krieviju apmelo, neuzrādot nekādus pierādījumus

  • 07. Novembris
  • 153
  • 1

Dezinformācija:

Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Mēs [Kremlis] tiekam par kaut ko apsūdzēti ar ļoti lielu iespējamību, kā viņi mums stāsta, mēs [Kremlis] izdarījām šo un to, iebrukām šeit un izdarījām kaut ko, tur. Tai pašā laikā neviens pat neiedomājas, ka ir nepieciešams uzrādīt pierādījumus.”

Dezinformācijas avots:

https://ria.ru/world/20181018/1530977688.html

Atmaskojums

Šie meli ir jau kļuvuši par prokremlisko mediju un Kremļa diplomātu rutīnas vēstījumu par to, ka Rietumos pie visa ir vainīga un tiek vainota Krievija. RIA Novosti, piemēram, raksta, ka Kremlis atkal un atkal noliedz tam izvirzītās apsūdzības par jaukšanos vēlēšanās citās valstīs.

Izteikums „ar ļoti lielu iespējamību” varētu attiekties uz Terēzas Mejas paustajam tūlīt pēc tam, kad tika saindēti Skripaļi. Lielbritānijas premjerministre š.g. martā norādīja, ka tā visdrīzāk ir Maskava, ka pasūtīja bijušā spiega Sergeja Skripaļa slepkavību, to mēģinot noindēt ar ķīmisko vielu (nervu gāzi), kas tikusi izstrādāta Krievijā militārām vajadzībām.

Abas apsūdzības tika izvirzītas, uzrādot pierādījumus. Par to vairāk varat lasīt mūsu vietnē nopublicētajos rakstos šeit un šeit.

Turklāt Kremlis arī tiek apsūdzēts pasažieru lidmašīnas MH17 notriekšanā virs Austrumukrainas, kara izraisīšanā Ukrainā un Krimas nelegālā anektēšanā. Nesen Nīderlandes drošības dienesti izraidīja no valsts vairākus krievu spiegus par operācijas izvēršanu pret OPCW.

 

Avoti:

https://euvsdisinfo.eu/skripal-and-the-disinformation-swamp/

https://www.polygraph.info/a/putin-people-keep-accusing-russia-without-showing-evidence-fact-check/29553402.html

https://euvsdisinfo.eu/russian-election-meddling-in-the-us-and-beyond/

https://euvsdisinfo.eu/disinformation-on-russian-tv-reported-chemical-attack-in-syria-and-skripal-poisoning-western-provocation/

https://euvsdisinfo.eu/report/mh17-jit-used-fake-video-to-show-the-buk-missile-had-come-from-russia/

https://euvsdisinfo.eu/report/there-is-a-civil-war-in-ukraine-and-russia-has-no-role-in-it/

https://euvsdisinfo.eu/disinformation-cases/?text=crimea&disinfo_issue=&date

Komentāri 1

Noriss

08. Novembris, 2018

Tagad Krievijai ir labs jājamzirdziņš - Ukraina.Rosija RTR Ukrainu děvě par fašisma atdzimšanas vietu ,pat nesaprotot vārda "fašisms" jěgu.Tas ,ka patreiz Krievija ir fašistiska valsts,tas viņiem pašiem nepielec.Mierinājums ,ja jums tas patīk- ir tur ,ka tagad Baltijas valstis ir atstātas otrā plānā,bet galu galā ,vai nav vienalga ,ko viņi stāsta saviem pokemoniem.

Atbildēt
pievienot komentāru