Kremlis melo: GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes bija izrāde un provokācija

  • 11. Oktobris
  • 172
  • 0

Dezinformācija:

Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla TVC propagandas šovu Pravo Golosa, četru GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes š.g. aprīlī „bija iestudēta izrāde”, „prātam neaptverams stulbums” un „tīra provokācija”, jo Kremlis bija atklājis jaunu informāciju par Buk raķeti, kas notrieca MH-17 pasažieru lidmašīnu Austrumukrainā.

Dezinformācijas avots:

https://www.youtube.com/watch?v=RTAywTQTV1Q&feature=youtu.be

 

Atmaskojums

Nīderlandes izmeklētāji un amatpersonas Hāgā britu un nīderlandiešu valdību kopīgajā preses konferencē atklāja medijiem un plašākai publikai bezprecedenta informāciju par to kā Kremļa GRU cilvēki veica specoperāciju, proti, kiberuzbrukumu Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijai (OPCW) Hāgā.

Nīderlandes pretizlūkošanas priekšnieks ģenerālmajors Onno Eichelsheims konferences laikā nosauca četru neveiksmīgo GRU virsnieku vārdus – Aleksejs Moroņecs, Jevgēņijs Serebrjakovs, Oļegs Sotņikovs un Aleksejs Miņins.

It kā visi četri GRU aģenti bija plānojuši tālāk doties uz Šveici, lai veiktu šādas tādas neatļautas darbības pret OPCW akreditēto Špīcas laboratoriju, kas veic analīzes saistībā ar Skripaļa saindēšanu Lielbritānijā un ķīmisko ieroču lietošanu Sīrijā. Kremļa nemākulīgie operaķivņiki bija nopirkuši vilciena biļetes, lai 17.aprīlī dotos prom no Nīderlandes uz Šveici, bet viņiem nekas nesanāca, jo tika veiksmīgi aizturēti, pieķerot tos pie rokas nozieguma vietā.

 

Atmaskojuma avots: https://edition.cnn.com/2018/10/04/europe/netherlands-russia-gru-intl/index.html

Komentāri 0
pievienot komentāru