Kremlis melo: Krima atvērs pārstāvniecību Briselē

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas TV kanālu RENTV un melu portālu rusvesna.ru, Krimas Republikas pārstāvniecība Briselē kļūs par pirmo sabiedrisko organizāciju, kas leģitīmi pārstāvēs pussala intereses Eiropas Savienībā.

dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Kremlis melo: Krima atvērs pārstāvniecību Briselē

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas TV kanālu RENTV un melu portālu rusvesna.ru, Krimas Republikas pārstāvniecība Briselē kļūs par pirmo sabiedrisko organizāciju, kas leģitīmi pārstāvēs pussala intereses Eiropas Savienībā.

Kremlis melo: ASV armija gatavojas karot ar Krieviju

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas TV kanāla Rossija1 melu šovu 60 minut, ASV bruņotie spēki cītīgi gatavojas karam ar Krieviju. Pirmās karaspēka daļas ir jau parādījušās Baltijas valstīs, tagad jeņķu karavīri mācās krievu valodu tuvu pie Krievijas robežām, bet Lietuva tikmēr perina slepenus plānus attiecībā uz Krievijas Kaļiņingradas apgabalu.

Kremlis melo: uz okupēto laimes zemi – Krimu plūst tūristu straumes

Kopš tā brīža, kad Putina režīms okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu 2014.gadā, Kremļa funkcionāri un polittehnologi ir strādājuši vaigus piepūtuši, lai atjaunotu Krimas kā atpūtas vietas labo slavu, tostarp Kremlis ir viltojis tūrisma statistiku, lai radītu tādu iespaidu.

Kremlis melo: sliktie laikapstākļi sačakarē NATO rusofobiskās mācības

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas un dezinformācijas vietni Russkaja Vesna, sliktie laikapstākļi sabojāja NATO rusofobiskās mācības Trident Juncture.

Kremlis melo: saskaņā ar EDSO Ukrainā nav Kremļa armijas

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla Rossija 24 viltus ziņu raidījumu Vesti, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Īpašās novērošanas misijas Ukrainā priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Hags nesen sarunā ar medijiem, esot norādījis ka Donbasā neatrodas neviena Krievijas militārpersona.

Kremlis melo: NATO kontingents Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā ir pieaudzis līdz 11000 karavīriem

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā pat ar Krievijas vēstniecības Lielbritānijā Twitter kontu, šogad Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā pavisam atrodoties jau 11000 NATO militārpersonu, kas ir bruņoti ar visa veida ieročiem un apbruņojumu, bet 2015.gadā šo NATO valstu teritorijās atradās tikai 2000 karavīru liels NATO kontingents.

Kremlis melo: Kremli/Putina režīmu/Krieviju apmelo, neuzrādot nekādus pierādījumus

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Mēs [Kremlis] tiekam par kaut ko apsūdzēti ar ļoti lielu iespējamību, kā viņi mums stāsta, mēs [Kremlis] izdarījām šo un to, iebrukām šeit un izdarījām kaut ko, tur. Tai pašā laikā neviens pat neiedomājas, ka ir nepieciešams uzrādīt pierādījumus.”

Kremlis melo: Krima pieder Krievijai

Dezinformācija Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Krima ir mūsu [Kremļa]... kāpēc mūsu [Kremļa]? Ne jau tāpēc, ka mēs [Putina laipnie zaļie cilvēciņi] ieradāmies un sagrābām kaut ko... Kas ir demokrātija? Tautas valdība. Un kā tiek legalizēta tautas valdība? Ar referendumu un vēlēšanu palīdzību... Krimas tauta devās uz referendumu un balsoja... par neatkarību un par pievienošanos Krievijas Federācijai.”  

Kremlis melo: neatkarības piešķiršana Ukrainas Pareizticīgajai baznīcai ir absolūts sātanisms

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa interneta TV/radio kanāla Vesti FM interviju ar Vladimiru Solovjovu, ekumēniskā Konstantinopoles patriarhāta plāni piešķirt Ukrainas Pareizticīgajai baznīcai neatkarību ir „tīrs sātanisms”.

Kremlis melo: Džordžs Soross gatavo krāsaino revolūciju ASV

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa interneta TV kanāla TVC propagandas un viltus ziņu raidījumu Postskriptum, multimiljardieris Džordžs Soross plāno izvērst krāsaino revolūciju ASV. Vairākās valstīs viņš jau ir finansējis revolucionāras un iekšējo situāciju destabilizējošas kustības, kuru mērķis ir gāzt valdības attiecīgajās valstīs. Soross ir finansējis Rozā revolūciju Gruzijā 2003.gadā un Oranžo revolūciju Ukrainā 2004.gadā, un, protams, arī Ukrainas Eiromaidanu 2014.gadā.