• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Šoreiz pacepšos par Rietumu mediju lētticību un naivumu

Kā ar mietu pa galvu! Tā īsumā varētu noraksturot pēdējo sešu dienu aktualitātes Latvijā. Abstrahējoties no visām procesuālajām darbībām, ko veic tiesībsargājošās iestādes, un lai tām veicās, gribētu atzīmēt vienu – RIETUMU PRESE IR PIERĀDĪJUSI SAVU LĒTTICĪBU! Jautāsiet, kamdēļ es tā (?), pavisam vienkārši, pietiek vienam makaronēdājam žurnālistam no ziņu aģentūras Associated Press nopublicēt rakstu, bez atsaucēm uz avotiem, nepārbaudot faktus, kā uzreiz to pārpublicē desmitiem un simtiem citu s

Šoreiz pacepšos par Rietumu mediju lētticību un naivumu

Kā ar mietu pa galvu! Tā īsumā varētu noraksturot pēdējo sešu dienu aktualitātes Latvijā. Abstrahējoties no visām procesuālajām darbībām, ko veic tiesībsargājošās iestādes, un lai tām veicās, gribētu atzīmēt vienu – RIETUMU PRESE IR PIERĀDĪJUSI SAVU LĒTTICĪBU! Jautāsiet, kamdēļ es tā (?), pavisam vienkārši, pietiek vienam makaronēdājam žurnālistam no ziņu aģentūras Associated Press nopublicēt rakstu, bez atsaucēm uz avotiem, nepārbaudot faktus, kā uzreiz to pārpublicē desmitiem un simtiem citu sazin kādu avotu.

Sesks atmasko: ES esot piegādājusi ieročus Sīrijas teroristiem

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar hidfo.ru vietni, kas ir Sīriešu valodā, pie Sīrijā karojošiem teroristiem ir atrasta Eiropā ražota radioelektronika un ieroči, kas norāda uz to, ka ES ir piegādājusi apbruņojumu teroristiem Sīrijā. Turklāt ASV ir centusies izveidot pro-ISIS opozīciju, ar mērķi kavēt miera procesu Sīrijā.

Sesks atmasko: Itālijas vadošie politiķi atbalsta Ukrainas nacistus

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar vietni stopeuro.news, kas ir itāļu valodā, Itālijas Senāta prezidents Pjetro Grasso (Pietro Grasso) un Itālijas parlamenta Deputātu palātas prezidente Laura Boldrini (Laura Boldrini) publiski atbalsta Ukrainas nacistus, kas katru dienu nogalina nevainīgus cilvēkus Donbasā. Tas, ka Grasso un Boldrini nosoda, kādu galēji-labēju vīrieti, kurš Mačeratā, Itālijas vidienē, no automašīnas vairākās vietās atklāja uguni uz garāmgājējiem, ievainojot vismaz sešus afrikāņu imigrantus, norāda uz šo Itālijas politiķu liekulību, jo tie draudzējas ar Andriju Parubiju (Andriy Parubiy), kurš tiek uzskatīts par Ukrainas nacistu līderi.

Sesks atmasko: Vācijas nodokļu maksātājiem būs jāuztur ne tikai bēgļi, bet arī viņu harēmi

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Latvijā reģistrēto Kremļa propagandas kanālu baltnews.lv, vāciešiem būs jāuztur ne tikai Vācijā ieradušies bēgļi, bet arī to harēmi.

Laipni lūgti Muhosranskā: Latvijā ekonomikas padomus sniedz astrologs

Nu jau kādu laiku dzīvojam jaunajā, 2018.gadā. Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad masu medijus ir pārpludinājušas dažādas prognozes un pareģojumi par to, kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē. Pamīšus jau ierastajiem ekonomistu, politologu un politiķu vērtējumiem par to, kas gaidāms jaunā gada griezumā, medijos ik pa laikam parādās arī kāda odiozāka prognoze.

Saskaņa cītīgi rīda Masļeņicu virsū Meteņiem

Tāpat kā citus gadus, arī šogad ar Ušakova un Saskaņas gādību šur tur Latvijā, it sevišķi Rīgā, atkal tiks viltīgi izspēlēta Saskaņas lienošās kultūras kārts, liekot latviešiem Meteņu vietā svinēt Masļeņicu, kas pēc savas būtības nav nekas slikts, bet gan viena no labākajām un pozitīvākajām krievu tautas kultūras tradīcijām, kas tiek lolota katru februāri, bet veids kā šie svētki tiek svinēti, proti, izmantoti, Saskaņas un zināmā mērā Kremļa propagandas vajadzībām šeit Latvijā, nonicinot latviešu tautas kultūras seno mantojumu un tradīcijas, liek man riebumā saraut grimases un teikt nu nē veči, lai cik tie jūsu bļiņčiki nebūtu gardi, to dēļ, nevaru nodot savu tautu tās tradīcijas.

Sesks atmasko: oficiāla Vācijas deputātu delegācija bija ieradusies vizītē Krimā

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar bēdīgi slaveno Kremļa Aizsardzības ministrijas TV kanālu TV Zvezda, Vācijas uzņēmēji ir gatavi attīstīt uzņēmējdarbību Krimā. Lai novērtētu situāciju, Krimā bija ieradusies oficiāla Vācijas deputātu delegācija, pārstāvot Vācijas trīs federālo zemju parlamentus. Galvenais vizītes mērķis bija noturēt darba tikšanās.

Sesks atmasko: Baltijas valstis neiebilst pret Kremļa gāzes vadu Nord Stream 2

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar TV kanāla Rossija-1 raidījumu Vesti nedeli s Dmitrijem Kiseļjovim, vēl nesen Baltijas valstis bija naidīgi noskaņotas pret dabas gāzes Nord Stream 2 projektu, bet 2017.gada beigās tās pēkšņi ir beigušas pretoties šim projektam.

Sesks atmasko: saskaņā ar britu medijiem ASV un NATO oficiāli ir sākušas gatavoties karam ar Krieviju un Ķīnu

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar katyusha.org, amerikāņi centīsies iznīcināt Krieviju un Ķīnu, izmantojot savus vecos un jaunos sabiedrotos. Turklāt britu Sauszemes karaspēka komandieris Niks Kārters ir atklāti paziņojis, ka karš ar Krieviju ir neizbēgams!

Kāpēc Latvijā svinēt 23.februāri ir kauns un negods

Pieņemsim, ka daļa mūsu sabiedrības uzskata, ka 23.februāris ir vīriešu mīļākais prazdņiks, kuram vīru mīļotās draudzenes un sievas steidz gatavoties uzreiz pēc jaunā gada sagaidīšanas. Tā, protams, varētu domā tikai prāta spējās aprobežoti latviešu auni un aitas, kuri neko nejēdz no vēstures, un ļaujas PSRS propagandas mašīnas iedarbībai. Protams, šo dienu un atsevišķu latviešu lopisko uzvedību naski izmanto viens otrs marketinga speciālists tāpat kā to reiz darīja Staļins propagandas vajadzībām. Pirms kāds ir paspējis jau apvainoties, mēģināšu paskaidrot, kas tad īsti notika šinī dienā pirms 100 gadiem un kāpēc šis datums latviešu tautai nozīmē ciešanas un pazemojumu, nevis prieku un labklājību.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?