dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Kasjaks ir satīriska satura platforma, kura publicē dažadus viedokļus par dažādām tēmām. Mēs neesam oficiāls medijs, bet paužam savu lasītāju viedokli par dažādām sabiedrībā aktuālām problēmām. Mūsu mērķis ir likt cilvēkiem reflektēt par politiku, ekonomiku, sabiedrību un kultūru! Kasjaka rakstus veido entuziasti un paši lasītāji. Savus rakstus varat iesniegt elektroniski, rakstot uz [email protected].

 

Kasjaks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Mēs aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā mūsu portāla administratoram ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam.

Rakstiem pievienotajos komentāros aizliegts:

  • Jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Neievērošanas gadījumā lietotājam uz nenoteiktu laiku tiks slēgta pieeja "Komentāriem".

  • Aizliegts publicēt personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu, pornogrāfisku, zaimojošu informāciju, musināt uz rasu vai etnisko neiecietību, tai skaitā citas personas identitāti vai datus.

  • Aizliegts publicēt komerciāla rakstura informāciju.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, mūsu portāls patur tiesības slēgt lasītājam pieeju komentāru sadaļai un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Iesūtot un publicējot informāciju mūsu portālam, Jūs nododiet tam visas autortiesības šīs informācijas izmantošanā. Informācijas iesūtītājam nav tiesību pieprasīt atlīdzību no Kasjaks.lv par šīs informācijas izmantošanu, publicēšanu, izplatīšanu.