Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā

  • 11. Maijs
  • 1,534
  • 4

Varbūt kāds ir dzirdējis, kāds ne, bet Latvijas Zaļās partijas Rīgas nodaļu vada kāds odiozs kungs vārdā Valentīns Jeremejevs. Jautāsiet, kāpēc odiozs? Tāpēc, ka sociālajos medijos aizraujas ar visu iespējamo jautājumu risināšanu, izņemot to, kas saistīti ar vides politiku. Tā teikt, renesanses cilvēks ar plašu interešu loku.

Šoreiz runa ir par Jeremejeva pēdējo nedēļu aktivitātēm, kuru ietvaros, viņš ir sevi pasludinājis par vidutāju starp divām frontēm – latviešiem un krieviem. Politiķis feisbukā ir uzcepis jaunu domubiedru grupu, kuras mērķis ir neļaut, citēju, „varai mūs dalīt latviešos un krievos”. Attiecīgi Jeremejeva kungs ir nolēmis uzaudzēt savu politisko kapitālu, ekspluatējot valstī it kā pastāvošas etniskās domstarpības.

Interesanti, ka grupas domubiedru rindās redzami, nevis vienkārši krievi un latvieši, kas patiesi grib dzīvot saticībā, bet virkne Latvijai nelojālu personu, kas ir aktīvi iesaistījušies mūsu valsts nomelnošanas kampaņās un diezgan atklāti pauduši savas simpātijas Kremlim. Piemēram, Valentīna grupas biedru rindās atrodami tādi cilvēki kā žurnālists Jurijs Aleksejevs, kuram neskaitāmas reizes ir bijušas problēmas ar Drošības policiju, Eiroparlamenta deputāts Miroslavs Mitrofanovs, krievu skolu aizstāve Irina Smorigo, kas protesta akciju laikā apgalvo, ka Latvijā notiek „krievu valodas holokausts”, prokremliskais žurnālists Dmitrijs Marts, kas Krievijas TV raidījumos melo par krievu diskrimināciju Latvijā, krievu skolu aizstāvji un protestu organizētāji Vladimirs Sokolovs, Aleksandrs Kuzmins un Alla Berezovska, kā arī mans favorīts, ar kuru esmu saskāries personīgi, ārzemēs mītošais krievu šovinists Vlads Gušča, kurš personīgi mani un manu ģimeni ir draudējis izsūtīt uz Sibīriju.

Rodas jautājums, kādā veidā politiķis Jeremejevs plāno atrisināt etniskās domstarpības valstī, izveidojot domubiedru grupu, kuras vairums biedru ir atklāti nelojāli valstij un naidīgi noskaņoti pret latviešiem? Manuprāt, nekā. Šīs grupas patiesais mērķis ir turpināt latviešu un krievu šķelšanu, tā kā jebkādas diskusijas ar iepriekšminētajiem personāžiem nav iespējamas (ticiet esmu pārbaudījis). Tāpat pavisam absurds šķiet politiķa apgalvojums, ka Latvijas vara mērķtiecīgi cenšas sanaidot latviešus un krievus. Vai Jeremejeva kungs ir aizmirsis, ka tieši viņa pārstāvētās partiju apvienības ZZS politiķi vada valsti un viņš ir daļa no šīs „varas”. Izejot cauri politiķa feisbuka profilam var skaidri redzēt, ka viņš ir tuvās attiecībās ar premjeru Kučinski, aizsardzības ministru Bergmani, veselības ministri Čakšu, deputātu Seržantu u.c. elites pārstāvjiem. Kāpēc pārstāvēt ZZS, ja jau šī partija, vadot valsti, ir sanaidojusi latviešus ar krieviem? Vienmēr taču ir opcija atklāt kārtis un iestāties Latvijas Krievu savienībā.

Ārkārtīgi interesanta šķiet arī Valentīna grupas aprakstā paustā pārliecība, ka krievi, paši to nepazinoties, aizsargā Latviju un kalpo tai. Jeremejeva interpretācijā angloamerikāņi, kas kā zināms no Dmitrija Ķiseļova raidījumiem, ir burtiski sātans uz zemes virsas, baidās tikai no krieviem, un tāpēc bremzē latviešu nacistiskās aktivitātes. Rezultātā, ja Latvijā nebūtu krievu, mūsu valsts iznīcināšana notiktu citos apjomos un daudz straujāk.

Ir grūti saprast, ko ar šo gribēja pateikt Valentīns, taču spriežot pēc viņa iepriekšējām aktivitātēm internetā secinu, ka, politiķi kārtējo reizi māc bažas, ka amerikāņu LGBT nacisti kaļ plānus kā iznīcināt mūsu mazo tradicionāli orientēto valstiņu. Iespējams, pēc Valentīna domām, Vašingtonā jau tagad top plāns, lai pārvērstu visas mūsu vardes gejos, bet Gaujas tecējumu izmainītu tā, lai uz kartes izveidotos viens maktens falls. Ja tā, tad šī nu dien ir Latvijas Zaļās partijas prioritāte numur viens.

Izskatās, ka Jeremejeva naids pret visu liberālo ir ieņēmis pēdējo stadiju un transformējies par sindromu, kuru nereti aprindās apzīmē kā „galvas smadzeņu vati”. Tā rezultātā Latvijas zaļākais politiķis ir ar mieru mesties uz vienu roku ar Kremļa pakalpiņiem, lai kopīgiem spēkiem diskreditētu Latvijas valsti, kuru vada viņa paša partijas biedri.

Starp citu, nez ko par Jeremejeva konspiroloģiskajiem uzskatiem un nepatiku pret amerikāņiem teiktu ASV izglītību ieguvušais Kārlis Ulmanis, pie kura pieminekļa politiķis, tik cītīgi liek ziedus 4.maijā?

J.Rubenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri 4

Andris K

12. Maijs, 2018

Ja ZZS stāsta, ka ir patrioti kā tads Jermejevs tur vispar ir paņemts

Atbildēt

haralds

12. Maijs, 2018

koks nelāga "aug" no Zaļā Valentīna galvas!

Atbildēt

Silvija

11. Maijs, 2018

Kas ir pakāpenis... ?

Atbildēt

Ilga Kreituse (SC)

11. Maijs, 2018

Angloamerikāņi no krieviem baidās :) mazāk šnabi dzer. Amīši nav nevienu karu zaudējuši, kur nu vēl vatei

Atbildēt
pievienot komentāru