“Magņitska saraksta” balsojums Saeimā atklāj KANGARUS cilvēktiesību jomā!!!

  • 09. Februāris
  • 901
  • 0

It kā jau nekas īpašs, bet tomēr! Vakardien Saeimā notika balsojums par „Magņitska sarakstu”. Tajā iekļautas 49 Krievijas Federācijas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek netieši vainotas viņa nāvē. Tiem, kuri grib vairāk par šo lietu ielikšu vairākas atsauces zemāk zem raksta. Taču tagad, par pašu vakardienas procesu Saeimā un to cik tad mums to KANGARU Saeimā ir.

Sausā statistika:

Balsojumā lēmumprojektu atbalstīja 60 deputāti (Vienotība, NA, vairākums ZZS, LRA, kā arī neatkarīgie deputāti Ringolds Balodis, Artuss Kaimiņš, Gunārs Kūtris, Ilmārs Latkovskis, Aivars Meija un Viktors Valainis). Pret bija septiņi Saskaņas pārstāvji. Vēl trīs tautas kalpi atturējās (minimālās algas Valdis Kalnozols no ZZS un abi brāļi Rubiki kubiki no Saskaņas), bet 11 deputāti nebalsoja (Saskaņieši, Inguna Sudraba un Silvija Šimfa).

Kaut kas zem jostas vietas noraustījās ZZS frakcijas sarkanzaļajiem pārstāvjiem Jānim Klaužam un Jānim Vucānam, kuri gan sēdē piedalījās, taču pirms šī balsojuma izņēma savas kartītes, paslēpjoties no reģistrēto deputātu loka. Laikam jau komuņaga Augusts Brigmanis (pats lielākais KANGARS) godīgi pateica, ka tā nav bijusi īsti korekta un vīrišķīga rīcība. Iepriekš jau tika rakstīt, ka šie te divi Puzes velna stipendiāti ir starp līderiem uz kompensāciju saņemšanu. Godīgi sakot – KANGARI, nekas vairāk!

Varens izrādījās kārklu latvietis un čekists forever Jānis Ādamsons, kura argumentācija sit augstu vilni, lai attaisnotu nebalsošanu. Viņš no tribīnes pārējiem 99 tantiņām un tētiņiem kratīja ar pirkstu, kliedzot, ka „Latvija rīkojas nekonsekventi un izliekas nemanot ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes slepenos cietumus, cilvēktiesību pārkāpumus Gvantanamo līča aizturēšanas nometnē. Turklāt Saeimā jau par tradīciju kļuvusi prakse vēlēšanu priekšvakarā nākt ar kādām antikrieviskām rezolūcijām. Pirms četriem gadiem nosodījām Krievijas iejaukšanos Ukrainas lietās, tagad šis lēmums”. NOPIETNI?! PAR UKRAINU VIŅAM VĒL IR ŠAUBU?! To pat kņazs Vladimirs Putins vairākkārt norādījis intervijās, ka tie ir bijuši Kremļa zaļie vīriņi. Jā, varētu piesiet kaut ko ASV, bet ne jau to, ka Krievijas karaspēks nav iebrucis Ukrainā 2014.gada sākumā – ap šo pašu laiku. KANGARS!!!

Neizdevies celtnieks no Sarkano Zemnieku savienības Valdis Kalnozols, kurš balsojumā atturējās. Personīgi no mana skatupunkta izskatās, ka viņam ir aizgājis ciet širmis gluži tāpat kā manam kaimiņam Andrim pēc Preiļu dzeltenās dziras utilizēšanas trīs mēnešu garumā. Valdim ir aizdomas par dažādiem „slepeniem pelēkiem spēkiem, kuri Latvijai liek bīstamus lēmumus pieņemt”. Sazvērestību teoriju piekritējs. Droši vien mājas televizora favorītu kanālu izlasē ir krievu REN TV, kas stāsta par reāli slimām lietām, zombējot savējos un tostarp arī mūsu krievus. KANGARS!!!

Krievu propagandas upuris – Ingūna Sudraba lēmumu par sankcijām nodēvēja par „politizētu priekšvēlēšanu cirka turpinājumu”. Viņa ir pilnīgi pārliecināta, ka 100 tētiņiem un tantiņām tiek piedāvātas vismaz divas patiesības. Lielu daļu bļaustīšanos viņa veltīja „otrajai patiesībai”, saskaņā ar kuru Sergejs Magņitskis ir veicis noziedzīgas darbības. Turklāt meitene ar putnu būri galvā stāstīja par Aleksandra Ņekrasova filmu, kas it kā atklāj oficiālās informācijas pretrunas ar reālo situāciju. Laikam pirms diviem gadiem pabijusi Maskavā uz šīs propagandas filmas pirmizrādi. Viss ir skaidrs, tur nepalīdzēs tiš, tiš putniņi! Ingūna skatās nevis Latvijas medijus, bet Россия 24. KANGARS!!!

Visus citus arī varētu sunīt, taču iepriekš uzskaitītie ir spilgtākie eksemplāri, kas [ne] piedalījās vakardienas balsojumā, tāpēc tie godam ir nopelnījuši KANGARA statusu. Nekaunīgi un melīgi indivīdi, kuri nav cienīgi saukt sevi par deputātiem. Tiesa, tur tādu vēl ir daudz.

Diemžēl ir visai bēdīgi noskatīties uz cilvēkiem, kuri nekaunas mānīt sabiedrību un stāstīt puspatiesības un apgalvot, ka Latvija pieņem svešus lēmumus. Atkārtošos – ģimenes lokā, vai ar radiem, draugiem, tantēm un onkuļiem ir vērts apspriesties par to, kuri kandidāti patiešām ir deputāta goda cienīgi un kuri nē, jo vēlēšanas vairs nav aiz kalniem.

Gunča no Balviem

Avoti:

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/ojars-eriks-kalnins-kas-bija-sergejs-magnitskis-un-kapec-latvijai-ir-butisks-sankciju-lemumprojekts.d?id=49699037

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/raidijums-latvija-bijusi-galvenais-naudas-atmazgasanas-centrs-magnitska-lieta-14159354

https://www.nytimes.com/2017/10/22/world/europe/russia-sergei-magnitsky-william-browder.html

http://www.bbc.com/news/world-europe-20626960

https://en.wikipedia.org/wiki/Sergei_Magnitsky

https://www.youtube.com/watch?v=FmLxT88d6x8

https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/saeimai-pienemot-ta-deveto-magnitska-sarakstu-paredzami-atbildes-soli-no-krievijas-14190695

http://www.la.lv/saeimas-deputati-magnitska-saraksta-balsojuma-laika-spele-paslepes/

Komentāri 0
pievienot komentāru