Lindermans bojā gaisu un palīdz Saskaņai!

  • 13. Februāris
  • 957
  • 4

Gans Ābels jeb plašākai sabiedrībai zināmais nacbols Vladimirs Lindermans ir uzsācis labu maldināšanas kampaņu. Pirmkārt, atšķelt no Saskaņas „radikālāk” domājošos krievus par labu gaidāmajām Ždanokas un A.Mamikina laulības saitēm (tiks dzemdināta partija). Otrkārt, piespēlēt Saskaņai „vienaldzīgos latviešus” tos, kuriem patīk Nila paveiktais Brīvības un Kr. Barona ielās, kā arī citas Rīgā paveiktās nanoafēras, kas papildinājušas Saskaņas uzņēmēju neizmērojamās kabatas. Bet nu tagad, pie lietas!

Lindermans ir uzrakstījis vēstuli Saskaņas virsaišiem Nilam Ušakovam un Jānim Urbanovičam. Vēstule ir sarakstīta potenciālā Saskaņas vēlētāja vārdā.

Vēstule latviešu valodā (krievu valodas zināšanas ir tādas kādas nu viņas man ir, ņemiet par labu, vai lasiet oriģinālā):

Cienījamie N.Ušakov un J.Urbanovič!

Visās vēlēšanās esmu balsojis par Jūsu partiju, un pašreiz mēģinu izšķirties, vai šoreiz darīt to pašu? Lai vieglāk būtu izvēlēties, man būtu nepieciešama atbilde uz diviem jautājumiem: ko Saskaņas frakcija dara Saeimā? Vai tai ir jēga tur vispār būt?

Pēc manām domām, opozīcijai parlamentā ir jābūt spējīgai ātri reaģēt uz jebkuru valdošās koalīcijas neveiksmi [varbūt domājis: kasjakus?]. Izmantot to un stiprināt savu autoritāti vēlētāju acīs, kā arī pacensties nokost kādu „gabaliņu” no citas partijas elektorāta. Tas ļautu startēt jau nākamajās vēlēšanās ar daudz augstākām iespējām.

Lindermans publicētajā rakstā norāda, ka viena mēneša laikā ir saskaitījis vairākus valdošās koalīcijas kasjakus, taču Saskaņa nav tos izmantojusi lietderīgi. Aplūkosim Lindermana pieminētos kasjakus, cik tie ir nopietni.

Pirmais kasjaks – Aizsardzības ministrija it kā ir iegādājusies nederīgas G-36 triecienšautenes. Respektīvi, Betmens-Lindermens balstās uz melīgu Wikipedia informāciju (tās saturu veido lietotāji), ka G-36 ir nederīgas aktīvā kaujas darbībā, jo redz, izšaujot vairākas aptveres, stobrs sakarst un pasliktinās tā precizitāte. Lai eksperts Ābels, man parāda, kurš ierocis no intensīvas lietošanas neuzkarst un kuram nepasliktinās precizitāte pie nenormālas lietošanas intensitātes. Šie ieroči ir NATO dalībvalstu apbruņojumā un tiek uzskatīti par ļoti labiem. Izskatās, ka rokas granāta Lindermans drīzāk ir eksperts raķetes pulēšanā, nevis NATO apbruņojumā. Turklāt, ar šo piemēru teroristu aizstāvis grib norādīt Saskaņai, ka uz sarkanā paklāja ar vazelīna burciņu bija jāizsauc aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kuram tad būtu jāskaidro situācija?! Nacbol Vladimir – atver acis! Urbis un Strautiņas štucers negrib kašķēties ar Puzes velnu, jo visiem jau šobrīd ir skaidrs, ka viņi veidos koalīciju, ja Sarkano zemnieku un zaldātu savienības elektorāts neatvērs acis līdz vēlēšanām.

Otrais kasjaks, Lindermans piekasās Drošības policijai (DP) par tekstu, kas, visticamāk, ir izrauts no konteksta. Gribiet lasiet paši, bet nu jāņem vērā, ka katrā nacbola Lindermana (un viņam līdzīgo) rakstā ļaunais bubulis ir tieši DP, jo viņš ir regulārs šīs iestādes viesis, tāpēc nekomentēšu.

Trešais kasjaks, pagājušajā nedēļā notikušais balsojums par Magņitska sarakstu. Par to jau rakstīju. Lindermans šeit atsaucās uz to pašu filmu, par ko Inguna Sudraba no tribīnes kliegdama stāstīja. Respektīvi, par Kremļa finansētu Aleksandra Ņekrasova propagandas filmu, kas it kā atklāj oficiālās informācijas pretrunas ar reālo situāciju. Neiedziļināšos detaļās, izlasiet manu iepriekšējo rakstu. Īsāk sakot, Lindermans sunīja Saskaņiešus par to, ka tie neaizstāvēja korumpētas Krievijas amatpersonas, kuras tiek vainotas cilvēka nāvē.

No visa augstāk minētā varu tikai atkārtot, jau raksta sākumā minēto. Lindermans ir izvērsis dezinformācijas kampaņu, kurai ir divi mērķi: 1) radikālos krievu vēlētājus piesaistīt jaunajam politiskajam veidojumam, ko dzemdinās Ždanoka un Mamikins; 2) latvietim vienkāršajam uzskatāmi parādīt, ka Saskaņa kļūst par partiju no nomenklatūras, lai gan patiesībā nekas nav mainījies. Būsim reāli, neviens te nemaina kažociņu uz otru pusi. Pat ja Ābels brauc augumā Nilam un Jānim, tik un tā viņi visi kopā diskrētā gaisotne pirtī iedzers gan šņabi, gan alu un iesmies par tiem vientiešiem, kas par viņiem balsos. Kā teiktu mans kaimiņš Andris pēc pirmā polša „Водка без пива – деньги на ветер…”

Gunča no Balviem

Avoti:
http://periodika.lv/periodika2-viewer/view/index-dev.html#panel:pp|issue:/p_003_xbrl2008n16|article:DIVL127|page:4|query:Lindermanam

http://baltnews.lv/news/20180212/1021663274.html

http://bit.ly/2EpZzfC

http://www.delfi.lv/news/national/criminal/dp-lindermans-aizturets-saistiba-ar-incidentu-adazu-poligona.d?id=46197819

http://www.kasjaks.lv/noderigie/magnitska-saraksta-balsojums-saeima-atklaj-kangarus-cilvektiesibu-joma

Komentāri 4

Alfrēds

13. Februāris, 2018

Redz kad Gunča gan ir NATO (North Atlantic Terrorist Organization) bruņojuma eksperts, pats labākais, ka lindermans min pāris aptveres, bet Gunča to pielīdzina pie "nenormālas lietošanas intensivitātes ", objektīvās žurnalistikas "kasjaku autors" turpina slavinot DP, un tur jau nu noteikti nav ko piebilst DP kalpo godam tautai!! punkts, aizkari.

Atbildēt

Pēteris

15. Februāris, 2018

Lohs esi?

Atbildēt

Sorosa pārstāvis Jānis Jurkāns

13. Februāris, 2018

Alfrēd, beidz dzert, tu jau punktus uz i nevari vairs salikt, eksperts sranijs atradies!

Atbildēt
pievienot komentāru