„Mēs sitīsim tos utainos arvien, arvien!”

Rubrika par ko balsot turpinās. Šodien Delfi studijā pie Dombura viesojās partijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) politiķi Dace Melbārde, Roberts Zīle un Raivis Dzintars. Žēl, ka no NA netika palaisti Iesalnieks, Dombrava un Parādnieks.

„Mēs sitīsim tos utainos arvien, arvien!”

Rubrika par ko balsot turpinās. Šodien Delfi studijā pie Dombura viesojās partijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) politiķi Dace Melbārde, Roberts Zīle un Raivis Dzintars. Žēl, ka no NA netika palaisti Iesalnieks, Dombrava un Parādnieks.

ZZS Ministrs Dūklavs atkal neko neredz

„Kādi, kuģi? Es nevienu krievu kuģi šeit neredzu” – pēc De facto žurnālistu jautājuma par karakuģu ražošanu Piebalgas alus ražotnē, visticamāk, norūca zemkopības ministrs Dūklavs.

Ždanokas komēdija vienā cēlienā

Rubrika turpinās. Piektdien Delfi studijā pie Dombura viesojās politiskās organizācijas Latvijas krievu savienības zināmākās sejas Tatjana Ždanoka, Jurijs Petropavlovskis un Miroslavs Mitrofanovs. Protams, šīs organizācijas superstāri Gapoņenko un Lindermans nevarēja piedalīties diskusijā, jo ir bezalgas atvaļinājumā kūrortā ar nosaukumu Drošības policijas.

Atkārtošana zināšanu māte: kas ir saskaņietis Sandris Bergmanis

Runājot par Saskaņas biedru Sandri Bergmani, atmiņā nāk gadu sens LTV raidījuma „De facto” sižets par Saskaņas zemāka ranga biedra Sandra Bergmaņa mahinācijām, kas būtībā pierāda, cik šī persona ir alkatīga. Noskatoties vēlreiz attiecīgo raidījumu, vienkārši nevarēju palikt maliņā kaut ko „ļaunu” neuzrakstot priekš kasjaks.lv ar mērķi atgādināt sabiedrībai par šī cilvēka joprojām nenožēlotajiem grēkiem, kā nekā vēlēšanas tuvojas.

Bezcerīgs pasākums jeb SKG un Mr.20

Rubrika turpinās. Šodien Delfi studijā viesojās politiskās apvienības SKG (kopā LSDP, GKML, KDS) runas vīri Andrejs Požarnovs un Jānis Dinevičs. Labākie no sliktākajiem, katrā ziņā ne pārāk izdevušies politiķi?! Āža kāja no maisa te izlīda daudz un dikti. Jāatzīmē, ka visi sūdi netika uzskaitīti vienīgi tie, kuri ir acīmredzami un peld pa virsu.

Puzes velna Facebook impērija

Pirms kāda laika (pareizāk sakot diezgan pasen) biju rakstījis par atsevišķām Facebook lapām, kas ļoti uzbāzīgi reklamē, kādas mazpilsētās mēru. Toreiz (pagājušā gada septembrī) laika trūkuma dēļ biju uzdūries vien dažām lapelēm, kuru galvenais uzdevums bija spodrināt Puzes ķoniņa Aivara Lemberga luksofora krāsas mundieri. Šāda prakse, protams, nav nekas neierasts. Cik man zināms, lielākajai daļai Latvijas partiju (vismaz tām, kas grib tikt ievēlētas Saeimā) ir savas pārstāvniecības sociālajos tīklos.

Domburs parāda Saskaņas patieso seju

Pavisam īss komentārs par šodienas Jāņa Dombura sarunu ar trim sarkanajiem saskaniešiem – Jāni Urbanoviču, Jāni Ādamsonu un Igoru Pimenovu.

Augusts Brigmanis „lodē ZZS shēmas”

Kā jau ierasts, arī šorīt, cēlos kopā ar LNT raidījumu „900 Sekundes”. Nu dikti man patīk šī raidījuma vadītāji, it sevišķi, burvīgais meiteņu kolektīvs [Sintija (!), mana sirds pieder Tev], bet tas ir cits jautājums. Izrādās, ka raidījums „900 Sekundes”, sākot ar šo dienu, katru pirmdienu līdz vēlēšanām, intervēs kādu no politisko partiju līderiem. Šodien bija pienākusi bijušā LKP 1.sekretāra Augusta Brigmaņa kārta atbildēt [... drīzāk, izvairīties no atbildēšanas] uz žurnālista „āķīgajiem jautājumiem”. Jāsaka, ja es būtu žurnālista vietā, es to sarkano funkcionāru tik ļoti nesaudzētu, bet, lai nu paliek, Dievs ar viņu.

Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā

Varbūt kāds ir dzirdējis, kāds ne, bet Latvijas Zaļās partijas Rīgas nodaļu vada kāds odiozs kungs vārdā Valentīns Jeremejevs. Jautāsiet, kāpēc odiozs? Tāpēc, ka sociālajos medijos aizraujas ar visu iespējamo jautājumu risināšanu, izņemot to, kas saistīti ar vides politiku. Tā teikt, renesanses cilvēks ar plašu interešu loku.

Urbanovičs iznāk no skapja!

Kasjaks vienmēr ir apgalvojis, ka sarkanie ZZS un tikpat sarkanie Saskaņieši ir uz viena viļņa. Nav svarīgi, vai tas būtu dziļos Latgales laukos, vai pie Ventspils ostas. Šodienas Neatkarīgajā Rīta Avīzē ir nopublicēta divu pudeles brāļu (Jura Paidera un Jāņa Urbanoviča) pārdomāta intervija par to „Vai Latvija būs vieta, kurā tiks izkarots nākamais militārais konflikts”. Lieki piebilst, ka Urbanovičš ar šo rakstu spodrina Saskaņas spalvas un meklē apmaldījušās balsis, kā arī ņirgājas par Latvijas eiroatlantisko kursu.