• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Bijušais ārlietu ministrs Jurkāns turpina aktīvi diskreditēt Latviju!

Par laimi, vecais Jānis nav biežs viesis Latvijas plašsaziņas līdzekļos, jo žurnālisti ir sapratuši, ka viņam pa kabeli tiek rādīti tikai Kremļa propagandas kanāli. Taču ir viena platforma, kurā viņš ir regulārs ciemiņš un šis portāls ir latviešu kaloradņiku portāls sputniknewslv.com. Tāpat viņš regulāri apmeklē Jaltu (Krima, ko anektējusi Kremlija). Pagājušajā gadā tur viņš ir bijis pat vairākas reizes un gan jau šogad arī dosies uz turieni kopā ar Taņku Ždaņku, iespējamo LKS premjera kandidātu

Meklēt personu:

Bijušais ārlietu ministrs Jurkāns turpina aktīvi diskreditēt Latviju!

Par laimi, vecais Jānis nav biežs viesis Latvijas plašsaziņas līdzekļos, jo žurnālisti ir sapratuši, ka viņam pa kabeli tiek rādīti tikai Kremļa propagandas kanāli. Taču ir viena platforma, kurā viņš ir regulārs ciemiņš un šis portāls ir latviešu kaloradņiku portāls sputniknewslv.com. Tāpat viņš regulāri apmeklē Jaltu (Krima, ko anektējusi Kremlija). Pagājušajā gadā tur viņš ir bijis pat vairākas reizes un gan jau šogad arī dosies uz turieni kopā ar Taņku Ždaņku, iespējamo LKS premjera kandidātu Andreju un vēl dažiem Saskaņas un LKS biedriem piedalīties kārtējā nu jau ceturtajā Jaltas starptautiskajā ekonomiskajā forumā, kas notiks no š.g. 19.līdz 21.aprīlim. Skaties, ka viņš vēl nav Donbasā plecu pie pleca ar vatņikiem pret Ukrainas armiju karojis. Tad gan viņš varētu uz pilnas pēdas sēdēt pie Brasas tilta un smaidīt kā saulīte.

Kam Jurģis savu dupsi pārdevis?

Pagājušā nedēļas nogale ir pagājusi visai jautri! Īsumā varētu raksturot to šādi: KNAB strādā; Rimšēvičs met ēnu uz valsts finanšu sektoru; Martinsons pēc nopelniem; ABLV pienākuši grūti laiki; Jurģa histērija @Twitter.

Lindermans bojā gaisu un palīdz Saskaņai!

Gans Ābels jeb plašākai sabiedrībai zināmais nacbols Vladimirs Lindermans ir uzsācis labu maldināšanas kampaņu. Pirmkārt, atšķelt no Saskaņas „radikālāk” domājošos krievus par labu gaidāmajām Ždanokas un A.Mamikina laulības saitēm (tiks dzemdināta partija). Otrkārt, piespēlēt Saskaņai „vienaldzīgos latviešus” tos, kuriem patīk Nila paveiktais Brīvības un Kr. Barona ielās, kā arī citas Rīgā paveiktās nanoafēras, kas papildinājušas Saskaņas uzņēmēju neizmērojamās kabatas. Bet nu tagad, pie lietas!

“Magņitska saraksta” balsojums Saeimā atklāj KANGARUS cilvēktiesību jomā!!!

It kā jau nekas īpašs, bet tomēr! Vakardien Saeimā notika balsojums par „Magņitska sarakstu”. Tajā iekļautas 49 Krievijas Federācijas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek netieši vainotas viņa nāvē. Tiem, kuri grib vairāk par šo lietu ielikšu vairākas atsauces zemāk zem raksta. Taču tagad, par pašu vakardienas procesu Saeimā un to cik tad mums to KANGARU Saeimā ir.

NRA žurnālisti, ZZS un Saskaņa cītīgi skatās Kremļa virzienā

Pagājušās brīvdienās, dzerot nesteidzīgi rīta kafiju, gandrīz aplējos. Vainīgs šoreiz nebija ne jēlais Juris Savickis, kurš savu „biznesiņu” konsultē pie gaišreģēm, ne arī Juris Millers, kurš, kā runā visiem mūziķiem ir parādā, bet gan Juris Paiders. Jā, tieši viņš – ģeogrāfs, Jāņa Urbanoviča hroniku pierakstītājs, Lemberga stipendiāts, kā arī eksperts (dažādās jomās). „Rullējot” dažādas ziņu lentes „uzrullēju” nra.lv mājaslapā uz Jurīša raksta „Latvijas intereses pirmajā vietā”. Sāku lasīt un sapratu, ka džeks pamatīgi fleitē.

Stambulas konvencija ir jaunākais kremļa troļļu bubulis

Pēdējās dienās esmu pamanījis, ka Latvijas interneta lietotāji atkal ir sacepušies par tādu lietu kā „Stambulas konvencija”. Pašam šo gara darbu man nav nācies lasīt, bet es aptuveni noprotu, ka tur ir iekļauti pāris šaubīgi termini saistībā ar dzimumsocialitāti, kas varētu apdraudēt Satversmes preambulā noteikto kristīgi pagāniskās dzīves ziņas piepildīto latviešu tradicionālo dzīvesveidu.

Atkārtošana zināšanu māte – kas ir Eiženija Aldermane?

Pašlaik Latvijā notiekošo krievu skolu protestu kontekstā, esmu nolēmis īsumā apskatīt vienu no skolu reformas pretinieku mazāk redzamajiem atbalstītājiem, sievieti ar gana latvisku izcelsmi un ļoti siltu vietiņu Rīgas Domē – partijas „Gods Kalpot Rīgai” biedru un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju Eiženiju Aldermani.

Kam uzvaras diena, kam ciešanu un postažas sākums

Pēdējā laikā kāda sarkanzaļa vara, kas visticamāk joprojām barojas no Saeimas siles un, iespējams, saņem instrukcijas no Kremļa, cenšas pārliecināt Latvijas sabiedrību, ka šeit, Latvijā, notiek etnisks konflikts, būtībā pilsoņu karš. Pats bēdīgākais ir tas, ka šajā propagandas kampaņā iesaistās arvien vairāk mākslinieku, kuri pauž savas „ūberliberālās” idejas, tikai aizstāvot vienu pusi, uzminiet kuru? Kā man viens draugs reiz sūdzējās, ja tu neesi melnais, vai invalīds, vai veterāns, vai bomzis vai tev nepatīk meitenes utml., tev nav ne tiesību, tev nav nekā.

Kukuļņemšanā apsūdzētais Uģis Magonis varēs pamest valsti

Vienā no Vidzemes mazpilsētām Temīdas tiešā uzraudzībā šo pirmdien tika atsākta bijušā „Latvijas Dzelzceļa” šefa Uģa Magoņa krimināllietas izskatīšana, kuras ietvaros Limbažu rajona tiesa nolēma, ka kukuļņemšanā apsūdzētais Magonis ir pelnījis saņemt atļautu jebkurā brīdī izbraukt no valsts. Šādi lūk sprieda tiesnesis Jansons, par kuru jau vairākus gadus atpakaļ ierēca Cielaviņas armijas pulkvede Sipeniece, norādot, ka ar šo putnu var visu sarunāt, proti, ja gribi, varam attaisnot.

Čekas maisi pilni ar veciem zivju konserviem un zivju galvām

Sakarā ar pēdējā laika aktīvo ņemšanos ap čekas maisu atvēršanu, oligarhu kontrolēto mediju saulītē ar intervijām un dīvainiem viedokļiem, kas nereti slavina padumjos laikus un ir klaji pretlatviski, samērā bieži iznirst pa kādam dzejoļu rakstītājam, biznesmenim un bijušam SAB darbiniekam.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?