Ieviešam skaidrību: kuri no ZZS deputātiem pieļauj iespēju sadarboties ar „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā žurnāls „Ir” aptaujāja virkni ZZS biedru saistībā ar izskanējušajām bažām par partijas iespējamu sadarbību ar „Saskaņu”. Lai gan neviens no aptaujātajiem zaļzemniekiem atklāti neatzina, ka varētu sadarboties ar Ušakova partiju, daudzi savās atbildēs bija izvairīgi un lika noprast, ka, ja ne valdības, tad vismaz Saeimas un pašvaldību līmenī šāda sadarbība ir iespējama. Lai informētu arī Kasjaks.lv nelielo lasītāju pulku, esmu nolēmis īsumā atreferēt „Ir” ievākto informāciju par

dienas jautājums

Kurš, Jūsuprāt, būtu atbilstošākais premjera kandidāts?

Ieviešam skaidrību: kuri no ZZS deputātiem pieļauj iespēju sadarboties ar „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā žurnāls „Ir” aptaujāja virkni ZZS biedru saistībā ar izskanējušajām bažām par partijas iespējamu sadarbību ar „Saskaņu”. Lai gan neviens no aptaujātajiem zaļzemniekiem atklāti neatzina, ka varētu sadarboties ar Ušakova partiju, daudzi savās atbildēs bija izvairīgi un lika noprast, ka, ja ne valdības, tad vismaz Saeimas un pašvaldību līmenī šāda sadarbība ir iespējama. Lai informētu arī Kasjaks.lv nelielo lasītāju pulku, esmu nolēmis īsumā atreferēt „Ir” ievākto informāciju par ZZS politiķu attiecībām ar „Saskaņu”.

„Saskaņas” un „Latvijas Krievu savienības” aktieru meistarklase

Liela daļa Latvijas sabiedrības nemaz nav pamanījusi, ka starp divām lielākajām krievu partijām ir izcēlies kašķis. Taču rūpīgākam abu šo partiju vērotājam ir skaidrs, ka tai ir viens mērķis – potenciālajam „Saskaņas” latviešu vēlētājam aizmālēt acis, izspēlējot labā un sliktā policista etīdi.

Krievu spiegs dalās savās pārdomās par „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā partijas „Saskaņa” biedri viesojās Maskavā, lai tiktos ar tur mītošajiem Latvijas tautiešiem. Starp sanākušajiem bija pamanāms arī kāds Dmitrijs Jermolajevs, īsa auguma, apaļīgs vīriņš ar nenodzēšamu smīnu uz lūpām.

Partija „Saskaņa” turpina latviešu elektorāta zombēšanas projektu: 2.kārta

Tā kā esam par vienu dienu tuvāk 6.oktobrim un laika paliek arvien mazāk, lai turpinātu vēl neizlēmušajiem atvērt acis par vienu otru politisko spēku/nespēku un palīdzēt izlemt par ko balsot. Tad šoreiz turpināšu par partiju „Saskaņa”, jo joprojām esmu dusmīgs, ka zināmam aunu baram (to skaitā manai draudzenei Anastasijai no Ventspils Krievu laukiem) kurš vēlas atdot savu balsi par Nilu Ušakovu, to nav iespējams izdarīt, kaut arī viņa sasukātais babyface ir redzams uz katra laternas staba un ķemertiņa.

Čekas draugi cenšas norakt galus draudot ar sociāla konflikta iespējamību

Šis gads atmiņā paliks ne tikai ar netīrāko priekšvēlēšanu kampaņu, bet arī ar čekas maisu zīmogu. Jautājums, vai Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentus nodot publiskai apskatei, izteikti prevalēja pirmajā pusgadā, kad vēsturnieki steidza paveikt darbu pie dokumentu izpētes un galīgā lēmuma pieņemšanas.

Partija „Saskaņa” ir kārtīgs latviešu elektorāta zombēšanas projekts: 1.kārta

Tā kā 6.oktobris nav aiz kalniem un Latvijas informatīvo telpu pārņem arvien vairāk un vairāk politinformācijas – tukši raksti un publikācijas, aģitācija un politiskā reklāma, kā arī antireklāma, un laikā kad sociālajos medijos tiek izvērstas politisko partiju atbalsta un nomelnošanas kampaņas, man vairs negribas stāvēt maliņā, bet mesties iekšā „informācijas karā” ar visām četrām. Šoreiz mazliet pacepšos par partiju „Saskaņa”.

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar Saskaņu, iespējams, ieņems KPVLV!

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko teikt, daudzi jau ir runājuši, tai skaitā kasjaks.lv aktīvisti un ne vienu reizi vien, izvirzot dažādas uz Latvijas politikas nākotni attiecināmas konspirāciju teorijas, kuras diemžēl sāk kļūt par realitāti, un strostējot uz velna paraušanu virkni politisko partiju un politiķu, arī nabadziņu Aivaru Lembergu un ZZS. Tāpēc bēdīgi slavenais pilsētas ar rītdienu mērs nevar atļauties stāvēt pie ratiem klusēdams, kamēr konkurenti un „nelabvēļi” aktīvi rosās informācijas telpā. Tā kā Aivars ir aktīvs video blogeris, š.g. 29.augustā Youtube vietnē operatīvi tika nopublicēta viņa kārtējā video preses konference, kurā viņš izvirza savu teoriju par to, kas notiks Saeimā un valdībā pēc š.g. 6.oktobra vēlēšanām, pinoties savos melos un nonākot visu laiku pretrunā gan ar sevi, gan ar saviem kalpiem, tādējādi cenšoties attaisnot ZZS, bet kā mēs visi zinām, „tā jau nav viņa kabatas partija, vai ne”.

Dana Reizniece-Ozola, iespējams, grib redzēt vīru un Lembergu aiz restēm

Man šorīt pēc simpātiskās finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (sarkanzaļo kolhoznieku savienība – ZZS) intervijas Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sanāca mazliet ironiski smiekli, liekot aizdomāties par to, ka šahistes ģimenes dzīvē un partijas dzīvē ir iestājusies krīze, jo intervijā viņa stāstīja dīvainas lietas, kurām grūti noticēt. Vai nu viņa liekuļo, vai nu viņa beidzot ir nākusi pie prāta, ka pat ir gatava iekost gan vīra Andra, gan krustēva Aivara rokā.

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, tas ir viens no pilsētas ar rītdienu rajoniem, kas atrodas pa ceļam uz Tārgali. Tātad, sēdot uz ķemertiņa, manās rokās nonāca 2018.gada 20.augusta Ventas Balss numurs 155, kas maksā veselus 50 euro centus gabalā. Nu jāsaka uzreiz, ka nekam citam tā avīze neder, tikai dedzināšanai un slaucīšanai, ne lasīšanai.