Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Paiders Juris”

Rezultāti: 4, Atrasts: sekundēs

Urbanovičs iznāk no skapja!

10. Maijs, 2018

Kasjaks vienmēr ir apgalvojis, ka sarkanie ZZS un tikpat sarkanie Saskaņieši ir uz viena viļņa. Nav svarīgi, vai tas būtu dziļos Latgales laukos, vai pie Ventspils ostas. Šodienas Neatkarīgajā Rīta Avīzē ir nopublicēta divu pudeles brāļu (Jura Paidera un Jāņa Urbanoviča) pārdomāta intervija par to „Vai Latvija būs vieta, kurā tiks izkarots nākamais militārais konflikts”. Lieki piebilst, ka Urbanovičš ar šo rakstu spodrina Saskaņas spalvas un meklē apmaldījušās balsis, kā arī ņirgājas par Latvijas eiroatlantisko kursu.

Putina vasalis Paiders „likumīgi” piedalās neoficiālā karā starp NATO un Kremli

25. Aprīlis, 2018

Ja naših bjut, Jura nevar klusēt, Juram jāraksta, Juram jāvēsta un Juram jāizglīto aunu bars. Pēc ASV, Francijas un Lielbritānijas bruņoto spēku īstenotā raķešu triecienu pret Sīriju naktī no š.g. 13.uz 14.aprīli Latvijas Universitātes ģeogrāfijas učuks nevis mēģināja noskaidrot vai spārnoto raķešu triecienu rezultātā ir izveidojušies jauni kalni un ezeri kaut kur Damaskas ķīmisko ieroču rūpnīcu apkaimē, bet sāka analizēt, cik daudz melo katra no konfliktā iesaistītajām pusēm, secinot, ka melot ir labi un tas ir atļauts.

Puzes Aivars ar savu pakalpiņu Paideru ir Sputnik „ziņu aģentūras” citētākie eksperti

18. Aprīlis, 2018

Diemžēl atkal un atkal jāpievēršas tematam, kas izraisa nelabas dūšas sajūtu kuņģī un zarnu sagriešanos deviņos līkumos. Jā, nelabumu izraisa Kurzemes itālis un viņa klēpja sunītis Juris Paiders.

NRA žurnālisti, ZZS un Saskaņa cītīgi skatās Kremļa virzienā

07. Februāris, 2018

Pagājušās brīvdienās, dzerot nesteidzīgi rīta kafiju, gandrīz aplējos. Vainīgs šoreiz nebija ne jēlais Juris Savickis, kurš savu „biznesiņu” konsultē pie gaišreģēm, ne arī Juris Millers, kurš, kā runā visiem mūziķiem ir parādā, bet gan Juris Paiders. Jā, tieši viņš – ģeogrāfs, Jāņa Urbanoviča hroniku pierakstītājs, Lemberga stipendiāts, kā arī eksperts (dažādās jomās). „Rullējot” dažādas ziņu lentes „uzrullēju” nra.lv mājaslapā uz Jurīša raksta „Latvijas intereses pirmajā vietā”. Sāku lasīt un sapratu, ka džeks pamatīgi fleitē.