Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Kaimiņš Artuss”

Rezultāti: 3, Atrasts: sekundēs

Par KPV LV populistiem/batonu spraudējiem ausīs

04. Oktobris, 2018

Ja vēl š.g. maijā Artusam un Gobzemam nebija kur piesieties, tad pa vasaru tur var apsieties un apsisties. Drausmīgās video tiešraides Facebook, gaušanās par to, ka viņus nelaiž sabiedriskajos medijos, koalīcijas padome priekšā-pakaļā, mīlas dancis ap koalīcijas veidošanu ar Saskaņu, nespēja pateikt svarīgāko šodien, bet solīt to pateikt rītdien tā arī nepasakot, apzināta sociālo kontu bloķēšana un daudz citas lietas ir tās, kas mani un daudzus citus potenciālos KPV LV fanus ir vedusi pie apskaidrības.

Viltus ziņu lapas aģitē par Artusu Kaimiņu?

13. Jūlijs, 2018

Diskleimeris. Pirms komentāru sadaļā mesties apvainot veselā saprāta blogu Kasjaks.lv viltus ziņu izplatīšanā, lūdzu jūs iepazīties ar fake news definīciju (dažādos avotos to var izdarīt šeit, šeit un šeit). Šis raksts nebūs par kasjaks.lv vai citu blogu/viedokļu platformu (lasi pietiek.com) simpātijām vai antipātijām pret vienu vai citu politiķi. Raksts ir veltīts tām Latvijas interneta vietnēm, kas pēc definīcijas atbilst terminam fake news. Attiecīgi tiem interneta avotiem, kas pelna naudu ar klaji nepatiesas un safabricētas informācijas izplatīšanu Latvijas informācijas telpā.

Sarkanie un zaļie komunisti lemj – valsti izzags arī turpmāk!

19. Janvāris, 2018

Vakardien savu darbību praktiski izbeidza nu jau par bēdīgi slavenu kļuvusī Ingunas позывной Фризура Sudrabas vadītā oligarhu lietas komisija. Kā jau bija gaidīts, Sudrabas kundze pēc pavēles saņemšanas no Puzes karaļvalsts, saviem saimniekiem vilties nelika, un gandrīz pēc piecu mēnešu darba valsts nozagšanas traģēdiju bija pārvērtusi КВН cienīgu komēdiju.