Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Bartaševičs Aleksandrs”

Rezultāti: 4, Atrasts: sekundēs

Rēzeknes mērs Bartaševičs piedalās pareizticīgo seminārā Kalugā

22. Marts, 2018

Rēzeknes novada pašvaldība slēpj faktu, ka šajās dienās uz Krieviju devies Rēzeknes „mēris” Bartaševičs, kurš piedalās Pareizticīgo tautu vienotības fonda rīkotajā konferencē Kalugā (21.03.–24.03.). Izskatās, ka viens no vislojālākajiem un, iespējams, kā Rēzeknē runā, pats korumpētākais partijas „Saskaņa” loceklis ir aizmirsis to, ka saimnieks Ušakovs vairs nedraudzējas ar Putina „Vienoto Krieviju”, bet ar jeņķiem, tāpēc draudzība būtu veidojama vismaz ar āmīšiem. Acīmredzot „mēris” ir arī aizmirsis par savām poļu saknēm un to, ka viņš nav nekāds pareizticīgais, bet katolis. Liekas, ka Aleksandrs ir kļuvis par KONVERTĪTU(!) un tur vairs pat Rēzeknes upes svētītais ūdens nepalīdzēs.

Bartaševiča Rēzekne: spožums vai posts? (3.daļa)

22. Oktobris, 2017

Ar nelielu nokavēšanos beidzot esmu “uzcepis” pēdējo daļu savam digitālajam ceļojumam pa Latgales sirdi – Rēzekni. Vislabāko priekšstatu par pilsētas dzīves līmeni nereti var gūt nevis no to vēsturiskā centra un jaunceltnēm, bet gan mikrorajoniem un nomalēm. Šī iemesla šoreiz pievērsīšos tieši šīm Rēzeknes daļām. Sāksim!

Bartaševiča Rēzekne: spožums vai posts? (2.daļa)

13. Oktobris, 2017

Iepriekšējo reizi jau apskatījām tādus Rēzeknes tūrisma objektus kā pieminekli „Vienoti Latvijai”, Latgales vēstniecību Gors un jauniešu centru Zeimuļs. Kā izrādījās, tad Rēzekne ne tuvu nav mazpilsēta un šeit ir gana daudz ko redzēt, tādēļ ceļojuma apskatu nācās sadalīt vairākās daļās.

Bartaševiča Rēzekne: spožums vai posts? (1.daļa)

11. Oktobris, 2017

Šoreiz, turpinot ierasto tradīciju, esmu nolēmis izmantot google maps, lai ielūkotos pilsētā, kuru nereti sauc par Latgales sirdi - Rēzeknē.