Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Urbanovičs Jānis ”

Rezultāti: 7, Atrasts: sekundēs

Saskaņas Juoņs Urbanovičs joprojām nespēj adekvāti atbildēt uz jautājumiem

11. Jūlijs, 2018

Būs kāds laiciņš jau pagājis kopš mana pēdējā raksta par mūsu politikas klauniem, biju pat nosolījies sev par to tik daudz vairs necepties, bet netīšām noskatoties vakardienas (10.07.) LNT raidījuma „900 Sekundes” interviju ar Saskaņas Jāni Urbanoviču, vienkārši nevarēju sev liegt šo prieku kaut ko uzrakstīt par gādīgo balamuti priekš kasjaks.lv.

Domburs parāda Saskaņas patieso seju

15. Maijs, 2018

Pavisam īss komentārs par šodienas Jāņa Dombura sarunu ar trim sarkanajiem saskaniešiem – Jāni Urbanoviču, Jāni Ādamsonu un Igoru Pimenovu.

Urbanovičs iznāk no skapja!

10. Maijs, 2018

Kasjaks vienmēr ir apgalvojis, ka sarkanie ZZS un tikpat sarkanie Saskaņieši ir uz viena viļņa. Nav svarīgi, vai tas būtu dziļos Latgales laukos, vai pie Ventspils ostas. Šodienas Neatkarīgajā Rīta Avīzē ir nopublicēta divu pudeles brāļu (Jura Paidera un Jāņa Urbanoviča) pārdomāta intervija par to „Vai Latvija būs vieta, kurā tiks izkarots nākamais militārais konflikts”. Lieki piebilst, ka Urbanovičš ar šo rakstu spodrina Saskaņas spalvas un meklē apmaldījušās balsis, kā arī ņirgājas par Latvijas eiroatlantisko kursu.

Urbanovičs jau atkal turpina murgot un melot

20. Marts, 2018

Rēzeknietis un kārklu latvietis Urbanovičs pagājušajā nedēļa visai aktīvi nodarbojās ar nepatiesu ziņu izplatīšanu. Faktiski pūta mērenā Kremļa taurē ar mērķi parādīt potenciālajam balsotājam, ka viņš ir spējīgs loģiski spriest, un izklausīties gudri. Taču nemaz tā nav! Izvilksim pāris absurdākās tēzes, no viņa pagājušajā nedēļā publicētā raksta delfi.lv portālā.

Komunists vai buržujs, kāda starpība?

13. Novembris, 2017

Saskaņā ar svētdien TV3 raidījumā „Nekā personīga” vēstīto partijas „Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs ar biedrības „Baltijas forums” gādību ticis pie jauna 91 000 eiro vērta džipa.

Saskaņas Jānis jau atkal kļaņčī

23. Oktobris, 2017

Saskaņā ar š.g. 22.okobra TV3 raidījumu Nekā personīga Saskaņas komjaunatnes čiekurs Joņs Urbanovičs, tas pats, kas Urbāns, gumijas zābakos bija devies lūgties pielaidi valsts noslēpumam Satversmes aizsardzības birojā un pat Rīgas pilī.

Par Latvijas sociāldemokrātu dubultajiem standartiem

29. Augusts, 2017

Seskam Kasjakam nesen tika iesūtīta ļoti interesanta intervija ar partijas „Saskaņa” frakcijas priekšsēdētāju un pārliecinātu sociāldemokrātu Jāni Urbanoviču (turpmāk tekstā – vietējais Če jeb Če Gevara).