Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Sudraba Ingūna ”

Rezultāti: 7, Atrasts: sekundēs

Latvijas „superīgākajai politiķei” būs jāiztiek bez pielaides

02. Marts, 2018

Jā, tas nu tagad ir oficiāli. Mūsu dārgmetāla gabalam, politiķei un visādi citādi harizmātiskajai sievietei Sudrabai ir iedota viena pirksta kombinācija. Satversmes aizsardzības birojs ir atteicis pielaidi.

“Magņitska saraksta” balsojums Saeimā atklāj KANGARUS cilvēktiesību jomā!!!

09. Februāris, 2018

It kā jau nekas īpašs, bet tomēr! Vakardien Saeimā notika balsojums par „Magņitska sarakstu”. Tajā iekļautas 49 Krievijas Federācijas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek netieši vainotas viņa nāvē. Tiem, kuri grib vairāk par šo lietu ielikšu vairākas atsauces zemāk zem raksta. Taču tagad, par pašu vakardienas procesu Saeimā un to cik tad mums to KANGARU Saeimā ir.

Sarkanie un zaļie komunisti lemj – valsti izzags arī turpmāk!

19. Janvāris, 2018

Vakardien savu darbību praktiski izbeidza nu jau par bēdīgi slavenu kļuvusī Ingunas позывной Фризура Sudrabas vadītā oligarhu lietas komisija. Kā jau bija gaidīts, Sudrabas kundze pēc pavēles saņemšanas no Puzes karaļvalsts, saviem saimniekiem vilties nelika, un gandrīz pēc piecu mēnešu darba valsts nozagšanas traģēdiju bija pārvērtusi КВН cienīgu komēdiju.

Atkārtošana zināšanu māte – kas ir Inguna Sudraba?

05. Janvāris, 2018

Noteikti būsiet pamanījuši, ka pēdējā laikā Latvijā uzvirmojušas asas diskusijas par tā sauktās „oligarhu lietas” komisijas sēdēm, to patiesajiem mērķiem un iesaistīto personu lojalitāti. Šķiet, ka viena no galvenajām problēmām šajā sakarā ir komisijas vadītāja Ingunas Sudrabas personība, kas iepriekš ir pieminēta t.s. „oligarhu sarunās”, ir personīgi pazīstama ar apsūdzētajiem un atstāta bez pielaides valsts noslēpumam. Viss iepriekš minētais met drūmu ēnu uz Sudrabas kundzes spējam objektīvi vadīt sev pakļauto komisiju, tomēr es vēlētos izcelt vēl vienu aspektu Sudrabas kundzes personībā, kuram pēdējā laikā veltīts salīdzinoši maz uzmanības – Ingunas Sudrabas sakariem ar Kremli. Līdz ar to, atminoties, ka „atkārtošana ir zināšanu māte”, esmu atlasījis dažus piemērus, kas pierāda „oligarhu krustmātes” tiešos sakarus ar draugiem pārrobežā.

Vai Ingūna Sudraba pa vakariem piestrādā Valsts valodas centrā uz pusslodzi?

12. Oktobris, 2017

Saskaņā ar vieno no Ventspils medijiem tā dēvētās „oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāja Ingūna Sudraba, kuru kriminālās aprindas zina saukt par Frizūru, aicinājusi pārbaudīt Saeimas deputāta Andreja Judina valsts valodas prasmes.

Kasjaks iestājas pret netaisnību

29. Jūlijs, 2017

Kasjaks pieprasa izveidot Parlamentārās izmeklēšnas komisiju, lai noskaidrotu kapēc Ingūna Sudraba savulaik nekļuva par premjeri, ja tas bija izlemts Maskavā. Tāpat komisijai vajadzētu noskaidrot cik liela ir pelēko reptīļu ietekme Latvijā, kas trauce Latvijai attīstīties. 

Murgi vasaras naktī

27. Jūlijs, 2017

Ņemot vērā noslēpumaino šūmēšanos ap „Rīdzenes sarunām” un atbalstot Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (NA) cīņā ar korupciju, Kasjaks vēlas padalīties ar šīs nakts ļaunākajiem murgiem, lai tie nekad nepiepildītos. Arī pašai Inārai Mūrniecei Saeimas deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) deleģēšana darbam parlamentārās izmeklēšanas komisijā par tā dēvētajām „Rīdzenes” sarunām bijusi pietiekami nepatīkams pārsteigums, jo Sudrabas vārds ir it kā minēts šajās sarunās.