Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Ušakovs Nils”

Rezultāti: 8, Atrasts: sekundēs

Ušakovs meklē attaisnojumus Rīgas satiksmes neizdarībām

08. Decembris, 2017

Šī rīta Panorāmā ar kārtējo spļāvienu sejā saviem vēlētājiem nāca klajā Rīgas mērs Nils Ušakovs. Intervijas laikā viņš paziņoja, ka Rīgas satiksme esot „sociālu funkciju veicinošs” uzņēmums, tāpēc tas nevarot būt finansiāli veiksmīgs. Turklāt, cenšoties vismaz kaut kā paslavēt par naudas bedri pārvērsto uzņēmumu, mērs ar lepnumu norādīja arī to, ka tā darbība ir stabila, pat ja tam no pašvaldības esot nepieciešamas dotācijas.  

Ulmanis gatavo augsni Saskaņas un ZZS koalīcijai?

17. Novembris, 2017

Šī gada 14.novembrī telekanāla Rīga TV24 raidījumā TOP 5 uzstājās un savas pārdomas par Latvijas politiku klāstīja eksprezidents Guntis Ulmanis. Sarunā ar Ansi Bogustovu eksprezidenta virzienā izskanēja kāds ļoti interesants jautājums, proti, vai Saskaņa un ZZS varētu veidot nākamās valdības koalīciju?

Saskaņa "jautri" tērē rīdzinieku naudu

07. Novembris, 2017

Vakar manā redzeslokā nonāca Rīgas Domes opozīcijas deputātes Ineses Andersones twitter ieraksts par Rīgas nodokļu maksātāju naudas kārtējo izšķērdēšanu.

Partija "Saskaņa" atsakās no līguma ar "Vienoto Krieviju"

09. Oktobris, 2017

Politiskā partija "Saskaņas centrs" šodien paziņoja, ka ir atteikusies no sadarbības līguma ar Putina partiju "Vienotā Krievija" kaut pavisam nesen viens no partijas līderiem Ivars Zariņš  apgalvoja, ka vienošanās laušana radītu nopietnas sekas Latvijas drošībai. Grūti saprast, ko šāda pozīcijas maiņa nozīmē - varbūt pilnmēnes, bet varbūt kāds gatavojas vēlēšanām. 

Rīgas Dome izmaksā brangas prēmijas K.Valdemāra ielas remontētājiem (papildināts)

06. Oktobris, 2017

Rīgas Domes deputāts Vilnis Ķirsis savā Twitter kontā nopublicējis ļoti interesantu dokumentu, kurā uzskaitītas prēmijas Domes darbiniekiem, kuri bija atbildīgi par remontdarbiem uz Valdemāra, Brīvības, Dzirnavu, Stabu un Elizabetes ielām.

Vai Rīgas Dome finansē Kremļa propagandu Latvijā?

22. Septembris, 2017

Cītīgākie lasītāji, noteikti būs pamanījuši, ka pēdējā laikā manā uzmanības centrā ir nonācis Latvijas krievvalodīgais laikraksts „Vesti Segodņa” un tam piesaistītā interneta vietne vesti.lv.  

Atklājas kāpēc kavējas Rīgas ielu remonti

06. Septembris, 2017

Rīgas domes apsolītais remontu pabeigšanas termiņš 1.septembris lēni, bet konsekventi attālinās no realitātes, tāpat kā Latvijas futbola izlases izredzes gūt vārtus tuvākajā desmitgadē. Kasjaka rīcībā ir nonākusi informācija, kas pilnībā attaisno Rīgas domes neizdarību. 

Vai tu mani cieni brat?

14. Jūlijs, 2017

Rīgas mērs Nils Ušakovs savā Facebook kontā ir izteicis sajūsmu, ka viņam ir uzradies kompanjons strīdos ar Valsts valodas centru - vēl viens pasaku varonis Andrejs Elksniņš no Daugavpils.