Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Ušakovs Nils”

Rezultāti: 14, Atrasts: sekundēs

Nils, būdams Saeimas deputāts, baroja Kremļa spiegu ar informāciju

03. Oktobris, 2018

Atkārtošana ir zināšanu māte, it sevišķi, kad līdz balsošanai ir atlikušas vien dažas dienas, tādēļ ir vērts apskatīties uz cilvēku, kurš pēdējo mēnešu laikā Rīgā ir redzams uz katras ēkas, sabiedriskā transporta un kāpņutelpās, kur kaimiņi aģitācijas lapas nevis aiznes līdz miskastei, bet atstāj visu acīm par prieku, uz palodzēm. Runa ir par Saskaņas lokomotīvi, tvaikoni un celmlauzi Nilu Ušakovu.

„Saskaņas” un „Latvijas Krievu savienības” aktieru meistarklase

13. Septembris, 2018

Liela daļa Latvijas sabiedrības nemaz nav pamanījusi, ka starp divām lielākajām krievu partijām ir izcēlies kašķis. Taču rūpīgākam abu šo partiju vērotājam ir skaidrs, ka tai ir viens mērķis – potenciālajam „Saskaņas” latviešu vēlētājam aizmālēt acis, izspēlējot labā un sliktā policista etīdi.

Partija „Saskaņa” turpina latviešu elektorāta zombēšanas projektu: 2.kārta

06. Septembris, 2018

Tā kā esam par vienu dienu tuvāk 6.oktobrim un laika paliek arvien mazāk, lai turpinātu vēl neizlēmušajiem atvērt acis par vienu otru politisko spēku/nespēku un palīdzēt izlemt par ko balsot. Tad šoreiz turpināšu par partiju „Saskaņa”, jo joprojām esmu dusmīgs, ka zināmam aunu baram (to skaitā manai draudzenei Anastasijai no Ventspils Krievu laukiem) kurš vēlas atdot savu balsi par Nilu Ušakovu, to nav iespējams izdarīt, kaut arī viņa sasukātais babyface ir redzams uz katra laternas staba un ķemertiņa.

Partija „Saskaņa” ir kārtīgs latviešu elektorāta zombēšanas projekts: 1.kārta

05. Septembris, 2018

Tā kā 6.oktobris nav aiz kalniem un Latvijas informatīvo telpu pārņem arvien vairāk un vairāk politinformācijas – tukši raksti un publikācijas, aģitācija un politiskā reklāma, kā arī antireklāma, un laikā kad sociālajos medijos tiek izvērstas politisko partiju atbalsta un nomelnošanas kampaņas, man vairs negribas stāvēt maliņā, bet mesties iekšā „informācijas karā” ar visām četrām. Šoreiz mazliet pacepšos par partiju „Saskaņa”.

Cerot uz latviešu vientiešiem, Saskaņas Nils saka ko grib

23. Jūlijs, 2018

Šorīt, pārlapojot preses izdevumus sajutos tā, ka priekšvēlēšanu kampaņa mūs „neatlaidīs” līdz pat pašam 6.oktobrim. Katru nedēļu mediji ir pilni ar dažādu partiju pārstāvju intervijām, kas ir viena par otru labāka, protams, ka sliktajā nozīmē. Šoreiz oratora laurus plūc Saskaņas līderis Nils Ušakovs, jo tas jau atkal ir paspējis saskaldīt bleķi intervijā „Latvijas Avīzei”, kā arī vēl partijai formāli nepievienotais Anrijs Matīss brūķēja muti „Neatkarīgajā Rīta Avīzē”. Es šoreiz gan vairāk pacepšos par pašu Nilu, nevis par slideno Anriju, jo kārtējo reizi ausainis (pilnīgi bez aiztures) rīdziniekus nosauca par pajoliņiem un idiotiem, kā arī atklāja dažas patiesības par sevi un partiju.

„Saskaņa” slepeni lobē geju tiesības Latvijā?!

08. Jūnijs, 2018

Eiropas geju un lesbiešu atbalsta organizācijas „Rainbow Rose” mājaslapā esmu uzgājis visnotaļ interesantu informāciju. Izrādās, ka Latvijas sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa”, nevienam nezinot, Rietumos sevi prezentē kā aktīvu seksuālo minoritāšu atbalstītāju.

Ušakovs meklē attaisnojumus Rīgas satiksmes neizdarībām

08. Decembris, 2017

Šī rīta Panorāmā ar kārtējo spļāvienu sejā saviem vēlētājiem nāca klajā Rīgas mērs Nils Ušakovs. Intervijas laikā viņš paziņoja, ka Rīgas satiksme esot „sociālu funkciju veicinošs” uzņēmums, tāpēc tas nevarot būt finansiāli veiksmīgs. Turklāt, cenšoties vismaz kaut kā paslavēt par naudas bedri pārvērsto uzņēmumu, mērs ar lepnumu norādīja arī to, ka tā darbība ir stabila, pat ja tam no pašvaldības esot nepieciešamas dotācijas.  

Ulmanis gatavo augsni Saskaņas un ZZS koalīcijai?

17. Novembris, 2017

Šī gada 14.novembrī telekanāla Rīga TV24 raidījumā TOP 5 uzstājās un savas pārdomas par Latvijas politiku klāstīja eksprezidents Guntis Ulmanis. Sarunā ar Ansi Bogustovu eksprezidenta virzienā izskanēja kāds ļoti interesants jautājums, proti, vai Saskaņa un ZZS varētu veidot nākamās valdības koalīciju?

Saskaņa "jautri" tērē rīdzinieku naudu

07. Novembris, 2017

Vakar manā redzeslokā nonāca Rīgas Domes opozīcijas deputātes Ineses Andersones twitter ieraksts par Rīgas nodokļu maksātāju naudas kārtējo izšķērdēšanu.

Partija "Saskaņa" atsakās no līguma ar "Vienoto Krieviju"

09. Oktobris, 2017

Politiskā partija "Saskaņas centrs" šodien paziņoja, ka ir atteikusies no sadarbības līguma ar Putina partiju "Vienotā Krievija" kaut pavisam nesen viens no partijas līderiem Ivars Zariņš  apgalvoja, ka vienošanās laušana radītu nopietnas sekas Latvijas drošībai. Grūti saprast, ko šāda pozīcijas maiņa nozīmē - varbūt pilnmēnes, bet varbūt kāds gatavojas vēlēšanām.