Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Jurkāns Jānis”

Rezultāti: 3, Atrasts: sekundēs

Jānim Jurkānam muti neaizbāzīsi: vārda/melu brīvība

10. Aprīlis, 2018

Man jau likās, kur tad bez Jankas vakara pasaciņām. Tikko kā Latvija patrieca vienu nabaga Kremļa špionu uz vienu no četrām debespusēm, tā vairākos prokremliskajos medijos un visos Latvijas krievu savienības saietos sākās draudu izteikšana Latvijai, piedraudot tai ar kaut kādām ekonomiskajām sankcijām. Jā, jā, ka tik ne tā, jau apnikuši ar to riešanu, goda vārds! Lai viss izskatītos daudzmaz ticami, Kremlim draudzīgais radio Baltkom ļāva ēterā izpausties pirmajam [patiesībā, sen jau kā bijušajam, bet ne aizmirstam] Latvijas ārlietu ministram, biedram Jaņisam Jurkansam.

Jānis Jurkāns, pelmeņi un šnabis

21. Oktobris, 2017

Pēdējā laikā Kasjaka uzmanību ir pievērsis Latvijas bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns, kurš čekas aprindās un Donbasā zināms ar iesauku Vaņa. Liekas, ka vecuma plānprātība, vai mazvērtības kompleksi, bet visdrīzāk Kremļa koka rufelis un nepiepildīti komjaunatnes sapņi, liek Jančukam dziedāt savādu dziesmu dažādos apšaubāmos pasākumos aiz Latvijas austrumu robežas. Cik noprotams par mūziku maksā Putlers. 

Nav ko jaukt sportu ar politiku

13. Jūlijs, 2017

Beidzot Latvijā ir sācies „tenisa drudzis”, abas mūsu jaunās un skaistās tenisistes Aļona un Anastasija nebeidz mūs pārsteigt un priecēt, arī Ernests rāda labu sniegumu.