Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Savickis Juris”

Rezultāti: 6, Atrasts: sekundēs

Buržujs Savickis „cīnījās pret buržuāziju PSRS laikā”

27. Aprīlis, 2018

Sen neesam runājuši par Juri Savicki, kuram līdzīgi kā citiem veiksmīgiem kupi-prodaj biznesmeņiem ir „izcila” autobiogrāfija. Šis VDK izlūks pēc PSRS sabrukuma prasmīgi sakārtoja savu dzīvi tā, ka lielāka daļa bijušie un esošie politiķi viņam ir kabatā. Viņi ir gatavi nosēsties uz visām četrām vēža pozā, lai izpildītu saimnieka iegribas un uzdevumus (Ulmanis, Godmanis, Kalvītis, Pētersone, Belēvičs utt.).

Raganu medības Rīgas Dinamo virtuvē

10. Janvāris, 2018

Latvijas Gāzes „vadošais” hokeja klubs Rīgas Dinamo savās spēlēs vairs nevēlas redzēt un ir nolēmis liegt ieeju slavenajam Latvijas hokeja talismanam raganai Jurčikam.

Taisnība uzvar – brāļi Martins un Tomass Dukuri saņem olimpisko zeltu un bronzu

23. Novembris, 2017

Līdz ar Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu strauju tuvošanos, ik pa laikam līdz mūsu mirstīgo ausīm nonāk tikai baumas par to, kas notiek pasaules skeletona un bobsleja saimniecībā un kāda vispār varētu būt Kremļa „sporta” un sportistu nākotne, atceroties epopeju ar dopinga skandāliem otrpus austrumu robežai.

Vate nav tautība

29. Oktobris, 2017

Līdz ar neseno krievu skolu jautājuma piespiedu izrakšanu no jau labi apsūnojuša kapa, Latvijas sabiedrībā atkal ir aktualizējies jautājums par vietējās krievu minoritātes lojalitāti Latvijas valstij, tās slēptajiem mērķiem, tuvajām attiecībām ar Kremli.

Ledus bruņinieks Armands Puče

18. Jūlijs, 2017

Ironiski, ka tieši Armands Puče cīnās ar mūsdienu modernajiem "pučistiem"! Augusta pučs (krievu: Августовский путч) bija neveiksmīgs valsts apvērsuma mēģinājums Padomju Savienībā 1991. gada 19.—21. augustā ar mērķi gāzt prezidentu Mihailu Gorbačovu un izbeigt viņa uzsākto valsts demokratizācijas procesu, kā arī nepieļaut Savienības līguma, kas paredzēja reformēt Padomju Savienību, parakstīšanu.

Nav ko jaukt sportu ar politiku

13. Jūlijs, 2017

Beidzot Latvijā ir sācies „tenisa drudzis”, abas mūsu jaunās un skaistās tenisistes Aļona un Anastasija nebeidz mūs pārsteigt un priecēt, arī Ernests rāda labu sniegumu.