Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Lembergs Aivars”

Rezultāti: 10, Atrasts: sekundēs

Aivars Lembergs attaisnojas kasjaks.lv priekšā

27. Jūlijs, 2018

Kasjaks.lv komandai un entuziastiem ir patiess prieks par to, ka beidzot mūs ir pamanījis godājamais Ventspils mērs Aivars Lembergs, uzsākot diskusiju internetā par viltus ziņām, proti, š.g. 8.jūnijā Youtube kanālā noorganizējot preses konferenci ar nosaukumu „Neoboļševiki uz ātru roku uztaisīja viltus ziņu”.

Vai Puzes karaļvalstī atgriežas politisko slepkavību laiki?

30. Maijs, 2018

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedri no Ventspils Bruno un Anželika Jurševici nākuši klajā ar paziņojumu, ka naktī no š.g. 19. uz 20.maiju Ventspilī ir veikts slepkavības mēģinājums pret vienu no JKP biedriem.

Kremļa propaganda: Ventspils jūras krastā drīzumā gaidāms jeņķu kolorado vaboļu desants

23. Maijs, 2018

Ir pagājis jau kāds laiciņš kopš Kurzemes lauki ir apsēti un kartupeļi iestādīti, bet par nākamā gada kartupeļu ražu kāds Ventspilnieks varētu sākt mēģināt satraukties, ja spētu noticēt līdz galam pilsētas ar rītdienu „saimniekam”, mazajam Huseiniņam, proti, Aivaram Lembergam, kurš nebeidz vien visā vainot amerikāņus un pārsteigts ar gaudošanu par kaut kādām zudušajām kazahu un ukraiņu nezināmas izcelsmes investīcijām. Cik atceros iz padomju propagandas, Kremlis katru vasaru nebeidza ziņot proletariātam par Baltijas jūrā jeņķu izgāztajām kolorado vaboļu kravām. Kas zina? Varbūt Puzes ķoniņš savā marasmā kādu dienu sāks arī par to atgādināt tantiņām un vecīšiem!

Puzes velna Facebook impērija

17. Maijs, 2018

Pirms kāda laika (pareizāk sakot diezgan pasen) biju rakstījis par atsevišķām Facebook lapām, kas ļoti uzbāzīgi reklamē, kādas mazpilsētās mēru. Toreiz (pagājušā gada septembrī) laika trūkuma dēļ biju uzdūries vien dažām lapelēm, kuru galvenais uzdevums bija spodrināt Puzes ķoniņa Aivara Lemberga luksofora krāsas mundieri. Šāda prakse, protams, nav nekas neierasts. Cik man zināms, lielākajai daļai Latvijas partiju (vismaz tām, kas grib tikt ievēlētas Saeimā) ir savas pārstāvniecības sociālajos tīklos.

Puzes Aivars ar savu pakalpiņu Paideru ir Sputnik „ziņu aģentūras” citētākie eksperti

18. Aprīlis, 2018

Diemžēl atkal un atkal jāpievēršas tematam, kas izraisa nelabas dūšas sajūtu kuņģī un zarnu sagriešanos deviņos līkumos. Jā, nelabumu izraisa Kurzemes itālis un viņa klēpja sunītis Juris Paiders.

„Izbijis” komjaunatnes funkcionārs gatavojas Krievijas vēstnieka vizītei Ventspilī

17. Aprīlis, 2018

Kasjaks interneta plašumos ir pārtvēris informāciju par to, ka „smagos” kā naftas tankera enkurs noziegumos apsūdzētais Pilsētas ar rītdienu galvenais Aivars aktīvi uzsācis gatavošanos Krievijas vēstnieka Latvijā vizītei „viņa” pilsētā (š.g. 20. – 21.aprīlis).

Sarkanie un zaļie komunisti lemj – valsti izzags arī turpmāk!

19. Janvāris, 2018

Vakardien savu darbību praktiski izbeidza nu jau par bēdīgi slavenu kļuvusī Ingunas позывной Фризура Sudrabas vadītā oligarhu lietas komisija. Kā jau bija gaidīts, Sudrabas kundze pēc pavēles saņemšanas no Puzes karaļvalsts, saviem saimniekiem vilties nelika, un gandrīz pēc piecu mēnešu darba valsts nozagšanas traģēdiju bija pārvērtusi КВН cienīgu komēdiju.

#METOO

17. Janvāris, 2018

Pēdējā laikā tiek novērots, ka vairākas kustības, piemēram, feminisms, vegānisms, grīnpisisms, komunisms, fašisms, skinhedisms u.c. cenšas iegūt globāla mēroga statusu, tāpēc nereti sanāk pārspīlēt lietas. Piemēram, ņemot vērā nu jau mazliet tracinošo starptautiska mēroga akciju #ME TOO, kuras ietvaros visi visiem stāsta (dažreiz izdomā) par to, ka, redz’, reiz tikuši seksuāli izmantoti tā vai šā, jo kāds esot durvis pavēris, uzsmaidījis un komplimentu pateicis. 

Vate nav tautība

29. Oktobris, 2017

Līdz ar neseno krievu skolu jautājuma piespiedu izrakšanu no jau labi apsūnojuša kapa, Latvijas sabiedrībā atkal ir aktualizējies jautājums par vietējās krievu minoritātes lojalitāti Latvijas valstij, tās slēptajiem mērķiem, tuvajām attiecībām ar Kremli.

Pavirši par mazsvarīgo jeb oligarhu sarunas

06. Jūlijs, 2017

Katram ir sava versija par oligarhu sarunām, mums arī viena ir.