Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Ždanoka Tatjana”

Rezultāti: 5, Atrasts: sekundēs

Ždanokas komēdija vienā cēlienā

20. Maijs, 2018

Rubrika turpinās. Piektdien Delfi studijā pie Dombura viesojās politiskās organizācijas Latvijas krievu savienības zināmākās sejas Tatjana Ždanoka, Jurijs Petropavlovskis un Miroslavs Mitrofanovs. Protams, šīs organizācijas superstāri Gapoņenko un Lindermans nevarēja piedalīties diskusijā, jo ir bezalgas atvaļinājumā kūrortā ar nosaukumu Drošības policijas.

Drošības policija kļūdaini arestē „Bobu Dilanu”

15. Maijs, 2018

Visticamāk š.g. 11.maijā Drošības policijas darbinieki uz nopratināšanu bija uzaicinājuši nevis Taņku Ždaņku, bet kļūdaini kādu citu personu ar ģitāru, proti, muzikantu Bobu Dilanu, kurš acīmredzot bieži viesojas Latvijā. Tāpēc arī jau pēc pāris stundām muzikants tika palaists vaļā, kad drošībniekiem beidzot pieleca, kā tā nav Taņka.

Ždanoka aicina apgūt latviešu valodu

02. Maijs, 2018

Vakardien, kā jau kapitāla darba ļaužu pēctece Taņa ar sabiedrotajiem uztaisīja vienu jestru pasākumu Rīgas centrā. Nē, tā nebija kritiskā masa, tas bija gājiens pret melnā Kārļa ieviesto krievu skolu reformu. Tiesa, Kasjaks žurnālistiem gājiena un mītiņa laikā tā arī neizdevās saskatīt tos 40% Latvijas iedzīvotāju, kuri it kā ir krievi (tā tiek apgalvots visos Kremlim lojālajos medijos).

Sensācija: Tatjanai Ždanok’ izrādās ir dvīņumāsa

02. Oktobris, 2017

Pēdējā laikā sesks Kasjaks novēro, ka cienījamai Latvijas eiroparlamentārietei Tatjanai Ždanok’, iespējams, ir problēmas ar personības dubultošanos, vai varbūt Eiropas Parlamenta gaiteņos klejo kāda viltvārde, kas uzdodas par viņu.

Jūrmalnieki izvēlas Austrumu stilu

06. Jūlijs, 2017

Pēdējā laikā ar vien biežāk Latvijas politikas virtuvē nākas saskarties ar daž ne dažādiem viltvāržiem, „tukšām mucām” un tiem, kuri mēdz kažokus mainīt uz otru pusi vairākas reizes nedēļā.