Meklēšanas rezultāti

Atslēgas vārds “Mamikins Andrejs”

Rezultāti: 6, Atrasts: sekundēs

„Saskaņas” un „Latvijas Krievu savienības” aktieru meistarklase

13. Septembris, 2018

Liela daļa Latvijas sabiedrības nemaz nav pamanījusi, ka starp divām lielākajām krievu partijām ir izcēlies kašķis. Taču rūpīgākam abu šo partiju vērotājam ir skaidrs, ka tai ir viens mērķis – potenciālajam „Saskaņas” latviešu vēlētājam aizmālēt acis, izspēlējot labā un sliktā policista etīdi.

Arī Mamikins pievienojas ofšoru aizstāvju bandai

20. Aprīlis, 2018

Tad, kad čomi Jurkāns, Sudraba, Babris, Urbanovičs, Paiders, Lembergs, Stendzenieks, Liepnieks, vēl vairāki komjaunieši no ZZS un NRA, arī „cienījamais” Ojārs Spārītis u.c., turpina zākāt Latviju, muldot kaut ko labu un apsveicamu par ABLV, oligarhijas čaulu kompānijām un nepieciešamību izvēlēties Kremli kā stratēģisko partneri, Mamikins arī nevar stāvēt maliņā. Acīmredzot būdams afekta, vai rozā briļļu ietekmes stāvoklī šis prokremliskajiem mediji stāsta, ka mums te Latvijā notiek vardes piepūšanas process. Bet varbūt viņš pats ir varde, no pasakas „Ždanoka un varde”!? Interesanti, pats viņš pūš pīlītes vienā laidā, bet Latvijai aizrāda par kaut kādu varžu pūšanu!

Kā monarhists Mamikins caru ar pārvēlēšanu sveica

23. Marts, 2018

Vates monarhists un citkārt Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins aizvadītajās brīvdienās viesojās Krievijā, proti, Kremlijā. „Mūsu” deputāta uzdevums kaimiņzemē bija tēlot „neatkarīgu novērotāju” farsā, ko neapgaismoti mediji nereti dēvē par Krievijas Federācijas prezidenta vēlēšanām.

Kasjaks sveic Ivetu Griguli ar jaunu uzvārdu!

20. Septembris, 2017

Latvijas publiskajā telpā uzpeldējušas ziņas, ka mūsu Eiroparlamentāriete Iveta Grigule nomainījusi uzvārdu un nu būs dēvējama – Iveta Grigule – Pēterse.

Eiropas parlamenta pārstāvis tiekas ar Liepājas „progresīvo” un „demokrātisko” vērtību aizstāvjiem

01. Augusts, 2017

Nesen urķējot sociālos tīklus sesks Kasjaks nolēma ielūkoties Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina feisbuka profilā. Tā teikt, apmierināt ziņkāri un uzzināt, ar ko brīvajā laikā nodarbojas viens no „progresīvākajiem” Latvijas pārstāvjiem EP.

Jūrmalnieki izvēlas Austrumu stilu

06. Jūlijs, 2017

Pēdējā laikā ar vien biežāk Latvijas politikas virtuvē nākas saskarties ar daž ne dažādiem viltvāržiem, „tukšām mucām” un tiem, kuri mēdz kažokus mainīt uz otru pusi vairākas reizes nedēļā.