• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Krievijas vēstniecībā Argentīnā atrod 389 kilogramus kokaīna

Interesantas ziņas no Argentīnas. Tur vietējās varasiestādes kopā ar Krievijas kolēģiem noslēgušas narkotiku kontrabandas pārtveršanas operāciju. Tās ietvaros Argentīnas un Krievijas varasiestādes aizturējušas vairākas personas, tostarp bijušo Krievijas diplomātiskā dienesta darbinieku, kas centās pārvest no Latīņamerikas uz Krieviju gandrīz 400 kilogramus kokaīna.

Krievijas vēstniecībā Argentīnā atrod 389 kilogramus kokaīna

Interesantas ziņas no Argentīnas. Tur vietējās varasiestādes kopā ar Krievijas kolēģiem noslēgušas narkotiku kontrabandas pārtveršanas operāciju. Tās ietvaros Argentīnas un Krievijas varasiestādes aizturējušas vairākas personas, tostarp bijušo Krievijas diplomātiskā dienesta darbinieku, kas centās pārvest no Latīņamerikas uz Krieviju gandrīz 400 kilogramus kokaīna.

Masļeņicā nodedzina milzu katoļu baznīcas repliku

Krievijā, Kalugas apgabala Nikolaļeņivecas ciemā tiek piekopta kāda visnotaļ dīvaina tradīcija – ik gadu ciema iedzīvotāju Masļeņicas svētku laikā no salmiem uzbūvē milzu mākslas objektu, kuru vēlāk aizdedzina. Šogad iedzīvotāji dedzināja 30 metrus augstu katoļu baznīcas repliku.

Tiesa piespriež 3000 EUR lielu sodu par taisnību

Vakardien TV3 ziņās bija sižets par to, ka Ogres rajona tiesa vēsturniekam un VDK Zinātniskās izpētes komisijas loceklim Gatim Liepiņam piespriedusi 2000 EUR naudas sodu par labu Ogres novada domes deputāta Jura Laizāna ģimenei, un 1000 EUR par tiesu izdevumiem. Par ko viņš saņēmis sodu, jautāsiet? Atbilde ir pavisam īsa – par taisnību!

Krievijas studentu, kurš rakstīja pētījumu par „ekstrēmismu”, notiesā par „ekstrēmismu”

Belgorodas apgabala studentam Aleksandram Krūzei piespriesti 2,5 gadi kolonijā par it kā „ekstrēmistisku” attēlu pārpublicēšanu sociālajā tīklā „Vkontakte”.

Omskas cietumnieki no sniega izveido raķešu kompleksa „Topoļ-M” skulptūru

Omskas 6.kolonijas ieslodzītie no sniega uzbūvējuši starpkontinentālā raķešu kompleksa „Topoļ-M” skulptūru.

Deputātiem kompensācijām 326 TŪKSTOŠI EUR! Varbūt neatlaižam Saeimu!?

Jaunajā dzeltenā suņa gadā pirmais mēnesis ir aizvadīts, un drīz jau arī „rozā mēnesis” būs galā. Taču, tāpat kā „kaulainā”, lēnām tuvojas visādu atskaišu iesniegšana VID (atgādinājums!). Tā nu tajā dzīvē ir iekārtots, ka Saeimai arī jāatskaitās par iztērēto pērn. Tad nu lūk, pērn mūsu 100 tētiņi un tantiņas Jēkaba ielas namā kompensācijās par penthouse īri un transporta pakalpojumiem sarausuši visai jauku ciparu 326 450 eiro, un tas pat esot lielāks cipars (!) nekā 2016.gadā.

Nieka 163 TŪKSTOŠI EUR par „cipariņiem” kanālmalā...

Liels paldies lieliskajai žūrijai, jo 163 000 EUR rīdzinieku naudas tiks izsviesti vējā uzstādot diezgan nesaprotamu vides instalāciju. Turklāt tas bija konkurss, kurā balvu fonds bija tikai nieka 9 500 EUR. Laikam jau kaut kā jaunie mākslinieki ir jāatbalsta, un es neesmu pret to. Taču jautājums, vai mums, rīdziniekiem, kaut kas šāds ir patiešām vajadzīgs??? Varbūt naudu varēja izlietot, kaut kā lietderīgāk. Iniciatīva nāk no Ojāra Rubeņa (pašreizējais Nacionālā teātra vadītājs un bijušais notiesātais „digitālgeitas” lietā) un Oļega Burova (RD Īpašuma komitejas priekšsēdētājs un „misters divdesmit procenti” rokaspuisis). Uztvērāt?!

Kremlis cenšas iebiedēt Baltiju ar „Iskander” raķetēm

Pirms dažām dienām Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un aizsardzības ministrs Raimunds Karoblis vērsa starptautiskās sabiedroības uzmanību uz Kaļiņingradas apgabalā izvietotajām Krievijas Bruņoto spēku raķetēm „Iskander”. Raķešu atrašanās Kaļiņingradā praksē nozīmē to, ka Krievija tās var izmantot, lai iznīcinātu jebkuru mērķi reģionā un konflikta gadījumā neļaut šeit ierasties Baltijas valstu sabiedrotajiem.

Partiju krāsām, nosaukumiem, programmām un lozungiem tic tikai aklas aitas

Lai notiek, redzot kā tiek risinātas lietas Saeimā ap Sudrabas Rīdzenes sarunu izpētes cirku un kumēdiņiem, nevaru stāvēt malā par to visu mazliet neirēcot un neiemetot tādu kārtīgu akmeni Nacionālās apvienības (NA) skaisto puķu dārzā, kurā jau labu laiku plaukst un zeļ komjaunatnes ziedi, korupcijas un plānprātības dēsti.

Šokējošs VIDEO: Divas medmāsas no Soču slimnīcas izmet pacientu uz ielas

Visai brutālu pieeju pacienta „izrakstīšanai” no slimnīcas ir atradušas divas medmāsas no Soču pilsētas Krievijā, aizvedot kādu vārdā neminētu vīru ratiņkrēslā nostāk no slimnīcas un gluži vienkārši noguldot to uz zemes pie netālu esošām garāžām.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?