dienas jautājums

Kurām partijām, Jūsuprāt, obligāti būtu jābūt opozīcijā?

Atbilde Balsis
KPV LV + ZZS 2
KPV LV + Saskaņa 6
Saskaņa + ZZS 4
KPV LV + JKP 6
Saskaņa + ZZS + Attīstībai/PAR 5
Cits variants, atbildēšu komentāros 2

Klaužs un Barča neprot zaudēt sīvā konkurencē ar citiem zaļajiem komunistiem

Pēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un zaldātu saraksta, ir pārliecināti, ka viņiem jābūt arī 13.Saeimā. Tā notiek, ja vecumdienās piemetās demence un ir radusies tieksme ticēt sazvērestības teorijām, saskaņā ar kurām visa Latvija ir, nostājusies pret Tevi. Turklāt, vai abi iepriekš minētie tautas kalpi ir izcēlušies vismaz ar aktīvām runām parlamenta tribīnē, un virzījuši kaut dažus likumu ierosinājumus un grozījumus. Godīgi sakot, neko tādu neatminos! Tad jau drīzāk vienmēr dusošais brašulis Kalnozols, kuram brašums slēpjas tikai uzvārdā, bija redzamākais Lemberga partijas pārstāvis.

Ir atgriezusies piecdesmito gadu propaganda kopā ar visām kolorado vabolēm!

1983.gada 17.jūlijā tika sākta leģendārā operācija INFEKTION. Indiešu marginālā kreisā spārna avīze Patriot nopublicēja anonīmu vēstuli, „AIDS var iekarot Indiju: ASV eksperimentu rezultātā ir radusies mistiska slimība.” Attiecīgā vēstule ar Padomju preses un kāda Austrumvācijas pseidozinātnieka ziņojuma svētību vēlāk tika izplatīta 80 citās pasaules valstīs, vairāk kā 30 valodās. Pēc PSRS sabrukuma, Jevgēņijs Primakovs (tad viņš bija SVR priekšnieks, bet vēlāk kļuva par Kremļa ārlietu ministru un tad par premjeru) norādīja, ka šie apvainojumi ir KGB roku darbs, jo tā uzdevums bija izplatīt antiamerikānismu globālā mērogā.

Kremlis melo: Lietuvā nojaukts piemineklis padomju karavīriem atbrīvotājiem!

Dezinformācija: Kremļa TV kanāls Pervij Kanal rīta ziņu izlaidumā meloja, proti, ziņoja: „Lietuvā Alītas apriņķī ir ticis nojaukts piemineklis padomju karavīriem-atbrīvotājiem.

Mana atbilde prokremliski noskaņotam trollim WhatDoesTheFoxSay

Ja kāds vēl nav pamanījis, tad varu pateikt, ka kasjaks.lv dzīvo arī Tvnet Spokos, kur mūsu entuziasti un aktīvisti pārpublicē kasjaks.lv autoru rakstus un tulkojumus. Bieži vien šie raksti nav glaimojoši Kremlim un prokremliskajiem medijiem, tāpēc attiecīgi Spoku komentāru sadaļā sanāk apmainīties ar asprātībām un „laipnībām” ar vienu otru, es teiktu, prokremliski noskaņotu trolli, piemēram, Aramiss65 un WhatDoesTheFoxSay, ar pēdējo man ir izveidojušās īpaši „siltas un jaukas” attiecības.

Kas notiks ar Jaunās Konservatīvas partijas biedriem (JKP) un atbalstītājiem

Kasjaks blogeri šovasar tika „sisti” gandrīz visās sociālo portālu platformās Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir kasjakiešu krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo tiklīdz jau kāds prātvēders atklāja, ka Kasjaks lobē konkrēto partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sūdus un atrāvās pa pilnu programmu. Piemēram, tā tas bija ar teatriālā cirka trupas partiju, vai Lembistiem, vai paristiem, vai trako operativņiku partiju. Uz neapgāžamiem pierādījumiem balstītās fanu hipotēzes tika sagrautas momentā.

KPV un JKP mīlas dancis

Koalīcijas procesa veidošanu var saukt kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.

Dažreiz RT žurnālisti iziet ārpus scenārija rāmjiem

Iedomājieties, jūs esat kādas Rietumu valsts žurnālists, kurš ir noalgots darbam RT (Russia Today).

Deputātu mirušo sirdsapziņu dvēseles vaid un sten! (VIDEO)

„Brīdi atpakaļ bijām viens otram gatavi acis no pieres izplēst laukā ar netīriem nagiem, siekalas viens otram spļaujot acīs ik reizi satiekoties aci pret aci kāda no TV studijām pirms pēdējā vēlēšanu cēliena, bet tagad, kad tauta ir lēmusi, zaudējot jebkādas tiesības iebilst, mēs bez sirdsapziņas pārmetumiem varam mest maskas nost un sākt melot, krāpt, zagt, liekuļot, nepildīt dotos solījumus, pārkāpt ētiku un pašu uzstādītos principus, nospļauties par visu un visiem arī uz savām kurpēm, zaudējot pašcieņu un apreibinoties no varas un naudas kāres salkanās smaržas, jo ko gan tās aitas tagad spēs iesākt... pilnīgi neko! Un tā paies vēl četri gadi... bet varbūt tomēr nē, ko,” deputātu mirušo sirdsapziņu dvēseles.

Kremlis melo: GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes bija izrāde un provokācija

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla TVC propagandas šovu Pravo Golosa, četru GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes š.g. aprīlī „bija iestudēta izrāde”, „prātam neaptverams stulbums” un „tīra provokācija”, jo Kremlis bija atklājis jaunu informāciju par Buk raķeti, kas notrieca MH-17 pasažieru lidmašīnu Austrumukrainā.

Ukraina Kremļa dezinformācijas haosā: 919 un viens melu gadījums

StopFake, kā jau nosaukums pats par sevi norāda, ir mediju projekts, kas cīnās pret viltus ziņām un dezinformāciju. Atšķirībā no citiem labajiem aktoriem, kas darbojas šajā jomā, dzenoties pakaļ prokremliskajai dezinformācijai, StopFake ir īpašs statuss.