dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?

Atbilde Balsis
Kamaniņu sports 3
Bobslejs 16
Biatlons 8
Skeletons 7
Hokejs 6
Kalnu slēpošana 3
Z un D Korejas attiecību novērošana spēļu laikā 16
Cits variants, atbildēšu komentāros 1

Domu graudi no Dombura intervijas žurnālā „Ir”

Katru ceturtdienu pastkastē iekrīt žurnāls „Ir”. Tādēļ turpmākajās pāris rindkopās Sesks jums piedāvās iedziļinieties kāda prātīga cilvēka domās par gaidāmajām vēlēšanām un varbūt tas jums liks vieglāk nonākt līdz slēdzienam par ko labāk balsot. Droši vien visi sorosītu un libtardistu mednieki, kā arī partijas KPV LV grūpijas varēs brēkt pilniem kakliem, ka Kasjaks ir „Iristu” vai Dombura projekts, taču man būs jūs jāapbēdina, jo Sesks smako pats par sevi.

Miljonāri uz mana tēta rēķina pelna tūkstošus

Ziniet man ir pieriebies, ka neviens šo tēmu nav pacēlis pietiekami augstā līmenī kā OIK vai deputātu kompensācijas. Mans tētis ir autobusa šoferis „Liepājas autobusu parkā” un viņš ir viens no tiem laimīgajiem, kuram ar visām mistiskajām prēmijām sanāk uz rokas ap 400 EUR mēnesī.

Saskaņas/KPV.LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

Kasjaks.lv līdz šim ir nekļūdīgi prognozējis un izsecinājis dažādas politiskās aktivitātes mūsu valstī. Šīsdienas TVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija Matīsa intervija atkarīgajam laikrakstam „Dienas Biznesā”, un tad sekoja belziens pa pieri ar trulu priekšmetu. Kasjaks.lv pieļauj augstu iespējamību, ka Ronis varētu būt iekļauts Saskaņas ēnu kabinetā.

Kremlis melo: krievi izveidoja latviešu tautu

Dezinformācija Š.g. 7.un 8.augustā prokremliskie mediji, to skaitā vesti.lv, baltnews.lv, news.sputnik.ru, ursa-tm.ru, publizist.ru, kv-jornal.su un vairāki citi melu vietņu oportūnisti naski dalījās ar bijušā LPSR Augstākās padomes un Kremļa Valsts domes deputāta, „latvieša” [kā pats norāda], Viktora Alkšņa Facebook lapā nopublicētajām pārdomām un REN TV sižeta cienīgām atziņām par latviešu tautas un tās kultūras rašanās vēsturi. Neturēšu sveci zem pūra, uzreiz norādīšu, ka šo vatēto „latvieti” partiju apvienība „Par Alternatīvu” ir izvirzījusi par savu Latvijas prezidenta kandidātu.

ŠOKS: Žurnāliste, baudot vasaru Eiropā, nevar iegādāties vistu astes

Vai Jūs zināt, kas ir Anastasija Mironova (Анастасия Миронова)? Es ar līdz šim nezināju. Izrādās, ka tā ir žurnāliste no Sanktpēterburgas, kura jau vairāku gadu garumā atvaļinājumus pavada pie Baltijas jūras (Somija, Igaunija, Latvija) un bauda mūsu piejūras klimatu. Taču šoreiz izskatās, ka viņa ir pārkarsusi pie mums Baltijā un sākusi vārda tiešākajā nozīmē gvelzt par šejieniešiem sliktu un nievājošu.

Kremļa meli sajauca prātu miljoniem: „Somijas cietumos tiek ieslodzīti krievu bērni”

„Mēs atrodamies Somijas Gestapo. Krievija palīdzi mums.” „Somu valdības politika pret krievu bērniem – genocīds vai fašisms?” un „Somija – bērnu koncentrācijas nometne.”

LNT ziņas izplata dezinformāciju par kasjaks.lv

Blogs, kurā ik pa laikam uzrakstu kādu rakstu par Latvijas politiku kasjaks.lv ticis pieminēts LNT ziņu sižetā par viltus ziņām. LNT sižetā manis pārstāvētais resurss tiek nepatiesi apvainots viltus ziņu izplatīšanā un nosaukts par „politiskās zombēšanas rīku”.

Boriss Cilevičs propagandas krustcelēs

Šodien pamanīju, ka Saeimas deputāts no partijas “Saskaņa” Boriss Cilevičs FB ir veicis ierakstu, kurā salīdzina Krievijas un "Latvijas propagandu". Iepazīstoties tuvāk ar deputāta spriedelējumiem, biju spiests secināt, ka Cileviča kungam ir vāja izpratne par to, kas ir un, kas nav propaganda.

Krasnodarā par ūdens pumpju izmantošanu vajadzēs norēķināties ar karti.

Krasnodaras pilsētas iedzīvotāji pamanījuši kādu konstrukciju, kas pēc izskata ļoti atgādina ierastos publiskos ūdens pumpjus. Tiesa, atšķirībā no ierastajiem ūdens pumpjiem, šim, kā norāda vietējie iedzīvotāji, klāt ir pievienota iespēja veikt maksājumu ar karti.

Atbildes uz neērtiem jautājumim par konfliktu Dienvidosetijā

Vai 2008.gadā bija īsts karš Gruzijā ar Kremļa dalību? Vai tiešām Gruzija cerēja uz ASV palīdzību?