dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?

Atbilde Balsis
Kamaniņu sports 3
Bobslejs 16
Biatlons 8
Skeletons 7
Hokejs 6
Kalnu slēpošana 3
Z un D Korejas attiecību novērošana spēļu laikā 16
Cits variants, atbildēšu komentāros 1

Jaunā Vienotība ir „vecās” Vienotības sūdu mantiniece

Rubrika, par ko balsot, turpinās. Šodien Delfi studijā pie Dombura viesojās varas partija Vienotība jebšu Jaunā Vienotība. Partiju reprezentēja snobiskais Edgars Rinkēvičš, amerikānis Krišjānis Kariņš un kuldīdzniece Inga Bērziņa (no Tautas partijas). Principā, tie ir cilvēki, kuriem nav tik daudz traipu biogrāfijā. Zemāk nepiekasīšos vecajai Vienotībai un aprobežošos tikai uz šo triju personu un Dombura sacīto. Arvils, Hosams un Kozlovskis tā arī neatnāca, tiem acīmredzot vairāk tīk Rīga TV24 studija.

Sorosītu sponsorētie? Vai arī muļķi – ideālisti?

Rubrika, par ko balsot, turpinās. Šodien Delfi studijā pie Dombura viesojās apvienības „Attīstība/Par!” smagsvari Daniels Pavļuts, Juris Pūce un Vjačeslavs Kaščejevs. Žēl, ka netika paņemti līdzi vienmēr depresīvā un jaukā Rukšāne, smukulītis Bondars vai neoficiālais kasieris Jaunups.

Zaļie drīzumā varētu pamest ZZS komandu?

Rubrika, par ko balsot, turpinās. Vakar Delfi studijā pie Dombura viesojās partijas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) smagsvari vārda tiešajā un pārnestajā nozīmē Māris Kučinskis, Raimonds Bergmanis un Armands Krauze. Ne tik prātīgie Lembergs, Jeremejevs un Silenieks gan netika laisti pie runas.

Kremļa propaganda: Ventspils jūras krastā drīzumā gaidāms jeņķu kolorado vaboļu desants

Ir pagājis jau kāds laiciņš kopš Kurzemes lauki ir apsēti un kartupeļi iestādīti, bet par nākamā gada kartupeļu ražu kāds Ventspilnieks varētu sākt mēģināt satraukties, ja spētu noticēt līdz galam pilsētas ar rītdienu „saimniekam”, mazajam Huseiniņam, proti, Aivaram Lembergam, kurš nebeidz vien visā vainot amerikāņus un pārsteigts ar gaudošanu par kaut kādām zudušajām kazahu un ukraiņu nezināmas izcelsmes investīcijām. Cik atceros iz padomju propagandas, Kremlis katru vasaru nebeidza ziņot proletariātam par Baltijas jūrā jeņķu izgāztajām kolorado vaboļu kravām. Kas zina? Varbūt Puzes ķoniņš savā marasmā kādu dienu sāks arī par to atgādināt tantiņām un vecīšiem!

Ministrs Dūklavs nav vienīgais Kremļa draugs no ZZS

Atceroties neseno raidījuma De facto sižetu, kurā „lauksaimniecības” un „kolektīvo saimniecību” ministrs Dūklava centās attaisnot un pat slēpt savu draudzību ar Kremļa uzņēmēju Igoru Šeheļovu, kurš Dūklavam neredzot un nezinot, bez miestiņa brūvēšanas ražo arī karakuģus Kremļa laipnajai armijai un specdienestiem, uzskatu par pienākumu sabiedrībai atgādināt vēl par dažiem ZZS komjauniešiem, kuriem tīk Kremļa rubļa smarža.

Par PARistiem: vecie buki un vēži jaunā kulītē?

Arī vakar no rīta (21.05.) cēlos kopā ar LNT raidījumu „900 Sekundes”, lai uzzinātu, kurš tad no politisko partiju līderiem būs atnācis uz „draudzīgo pratināšanu” šoreiz. Izrādās, ka todien bija ieradies Kustības Par! vadītājs Daniels Pavļuts.

„Mēs sitīsim tos utainos arvien, arvien!”

Rubrika par ko balsot turpinās. Šodien Delfi studijā pie Dombura viesojās partijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) politiķi Dace Melbārde, Roberts Zīle un Raivis Dzintars. Žēl, ka no NA netika palaisti Iesalnieks, Dombrava un Parādnieks.

ZZS Ministrs Dūklavs atkal neko neredz

„Kādi, kuģi? Es nevienu krievu kuģi šeit neredzu” – pēc De facto žurnālistu jautājuma par karakuģu ražošanu Piebalgas alus ražotnē, visticamāk, norūca zemkopības ministrs Dūklavs.

Ždanokas komēdija vienā cēlienā

Rubrika turpinās. Piektdien Delfi studijā pie Dombura viesojās politiskās organizācijas Latvijas krievu savienības zināmākās sejas Tatjana Ždanoka, Jurijs Petropavlovskis un Miroslavs Mitrofanovs. Protams, šīs organizācijas superstāri Gapoņenko un Lindermans nevarēja piedalīties diskusijā, jo ir bezalgas atvaļinājumā kūrortā ar nosaukumu Drošības policijas.

#LATvsSWE - twitter pērles

Vakar savu dalību 2018. gada pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā noslēgusi Latvijas hokeja valstsvienības izlase, kas spraigā cīņā tomēr piekāpās pašreizējiem pasaules čempioniem zviedriem un turnīru noslēdza astotajā vietā.