• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°
Meklēt personu:

Sensācija: Latvija nekrietni pazemo Krieviju

Nesen par Latvijas jauno vēstnieku Krievijā tika aptiprināts diplomātu aprindās labi pazīstamais Māris Riekstiņš, Latvijas diplomātu Krievijā akreditēja pats Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kasjakam no drošiem avotiem ir zināms, ka Māra Riekstiņa nominēšana no Krievijas puses tiek uztverta kā klaji nedraudzīgs žests, jo Māris Riekstiņš ir gara auguma. Zinot, ka Kremļa oficiālie fotogrāfi dažādi cenšas mazināt Putina kunga īso augumu un ar to saistītos kompleksus, nelietīgie latvieši speciāli nozīmē vēstnieku gandrīz vai Kristapa Porziņģa augumā. Pielikumā daži attēli. 

Saskaņa "jautri" tērē rīdzinieku naudu

Vakar manā redzeslokā nonāca Rīgas Domes opozīcijas deputātes Ineses Andersones twitter ieraksts par Rīgas nodokļu maksātāju naudas kārtējo izšķērdēšanu.

Atkārtošana zināšanu māte – kas ir Inguna Sudraba?

Noteikti būsiet pamanījuši, ka pēdējā laikā Latvijā uzvirmojušas asas diskusijas par tā sauktās „oligarhu lietas” komisijas sēdēm, to patiesajiem mērķiem un iesaistīto personu lojalitāti. Šķiet, ka viena no galvenajām problēmām šajā sakarā ir komisijas vadītāja Ingunas Sudrabas personība, kas iepriekš ir pieminēta t.s. „oligarhu sarunās”, ir personīgi pazīstama ar apsūdzētajiem un atstāta bez pielaides valsts noslēpumam. Viss iepriekš minētais met drūmu ēnu uz Sudrabas kundzes spējam objektīvi vadīt sev pakļauto komisiju, tomēr es vēlētos izcelt vēl vienu aspektu Sudrabas kundzes personībā, kuram pēdējā laikā veltīts salīdzinoši maz uzmanības – Ingunas Sudrabas sakariem ar Kremli. Līdz ar to, atminoties, ka „atkārtošana ir zināšanu māte”, esmu atlasījis dažus piemērus, kas pierāda „oligarhu krustmātes” tiešos sakarus ar draugiem pārrobežā.

Kāpēc Latvijā svinēt 23.februāri ir kauns un negods

Pieņemsim, ka daļa mūsu sabiedrības uzskata, ka 23.februāris ir vīriešu mīļākais prazdņiks, kuram vīru mīļotās draudzenes un sievas steidz gatavoties uzreiz pēc jaunā gada sagaidīšanas. Tā, protams, varētu domā tikai prāta spējās aprobežoti latviešu auni un aitas, kuri neko nejēdz no vēstures, un ļaujas PSRS propagandas mašīnas iedarbībai. Protams, šo dienu un atsevišķu latviešu lopisko uzvedību naski izmanto viens otrs marketinga speciālists tāpat kā to reiz darīja Staļins propagandas vajadzībām. Pirms kāds ir paspējis jau apvainoties, mēģināšu paskaidrot, kas tad īsti notika šinī dienā pirms 100 gadiem un kāpēc šis datums latviešu tautai nozīmē ciešanas un pazemojumu, nevis prieku un labklājību.

Rīgas Dome izmaksā brangas prēmijas K.Valdemāra ielas remontētājiem (papildināts)

Rīgas Domes deputāts Vilnis Ķirsis savā Twitter kontā nopublicējis ļoti interesantu dokumentu, kurā uzskaitītas prēmijas Domes darbiniekiem, kuri bija atbildīgi par remontdarbiem uz Valdemāra, Brīvības, Dzirnavu, Stabu un Elizabetes ielām.

Trakums ap Čekas maisiem jeb, kas slēpjas aiz maisiem?

Latvijā jau kādu laiku turpinās asas diskusijas par t.s. Čekas maisu atvēršanu. Sabiedrība no vienas puses uzstāj, ka maisus būtu beidzot, jāver vaļā, bet politiķi un atsevišķu valsts iestāžu vadītāji spītīgi pretojas un kā mazi bērni izdomā dažnedažādas atrunas, lai tikai aizkavētu liktenīgās dienas pienākšanu.

Vate nav tautība

Līdz ar neseno krievu skolu jautājuma piespiedu izrakšanu no jau labi apsūnojuša kapa, Latvijas sabiedrībā atkal ir aktualizējies jautājums par vietējās krievu minoritātes lojalitāti Latvijas valstij, tās slēptajiem mērķiem, tuvajām attiecībām ar Kremli.

VIDEO - Čakam Norrisam nepatīk muzikanta Рэй vaimanas un gaudas

Čakam Norisam pārnākot mājās pēc smagās nakts maiņas Izglītības ministrijā septiņos no rīta sanāca mazliet uzvilkties, jo ieslēdzot savu vintāž teleaparātu, viņš sadzirdēja kaut kādas vaimanas, kuras, Lindermana iedvesmots, izdvesa dziedātājs Рэй. Beigu beigās TV kaste tika iznīcināta un par to pavēstīts tālsarunā dārgajam afgāņu draugam Ali, kuram iemācīties latviešu valodu, pat bez grāmatām, nebija nekādu problēmu, atšķirībā no dažiem, kuri Latvijā nodzīvojušu jau gandrīz 80 gadus.

Vai Ingūna Sudraba pa vakariem piestrādā Valsts valodas centrā uz pusslodzi?

Saskaņā ar vieno no Ventspils medijiem tā dēvētās „oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāja Ingūna Sudraba, kuru kriminālās aprindas zina saukt par Frizūru, aicinājusi pārbaudīt Saeimas deputāta Andreja Judina valsts valodas prasmes.

Kur pazuda Otrā pasaules kara padomju veterāni?

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, ka atminoties padomju laikus, sevišķi pēckara gadus, mums nereti izpaliek atmiņas par tādu neatņemamu kara komponenti kā invalīdi? Patiesi, neviens karš taču nekad nebeidzas bez ievērojama skaita cilvēku, kas tā rezultātā paliek bez kājām, rokām, redzes, dzirdes un cerībām uz pilnvērtīgu dzīvi.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?