dienas jautājums

Kurš, Jūsuprāt, būtu atbilstošākais premjera kandidāts?

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar Saskaņu, iespējams, ieņems KPVLV!

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko teikt, daudzi jau ir runājuši, tai skaitā kasjaks.lv aktīvisti un ne vienu reizi vien, izvirzot dažādas uz Latvijas politikas nākotni attiecināmas konspirāciju teorijas, kuras diemžēl sāk kļūt par realitāti, un strostējot uz velna paraušanu virkni politisko partiju un politiķu, arī nabadziņu Aivaru Lembergu un ZZS. Tāpēc bēdīgi slavenais pilsētas ar rītdienu mērs nevar atļauties stāvēt pie ratiem klusēdams, kamēr konkurenti un „nelabvēļi” aktīvi rosās informācijas telpā. Tā kā Aivars ir aktīvs video blogeris, š.g. 29.augustā Youtube vietnē operatīvi tika nopublicēta viņa kārtējā video preses konference, kurā viņš izvirza savu teoriju par to, kas notiks Saeimā un valdībā pēc š.g. 6.oktobra vēlēšanām, pinoties savos melos un nonākot visu laiku pretrunā gan ar sevi, gan ar saviem kalpiem, tādējādi cenšoties attaisnot ZZS, bet kā mēs visi zinām, „tā jau nav viņa kabatas partija, vai ne”.

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, tas ir viens no pilsētas ar rītdienu rajoniem, kas atrodas pa ceļam uz Tārgali. Tātad, sēdot uz ķemertiņa, manās rokās nonāca 2018.gada 20.augusta Ventas Balss numurs 155, kas maksā veselus 50 euro centus gabalā. Nu jāsaka uzreiz, ka nekam citam tā avīze neder, tikai dedzināšanai un slaucīšanai, ne lasīšanai.

Partija „Saskaņa” ir kārtīgs latviešu elektorāta zombēšanas projekts: 1.kārta

Tā kā 6.oktobris nav aiz kalniem un Latvijas informatīvo telpu pārņem arvien vairāk un vairāk politinformācijas – tukši raksti un publikācijas, aģitācija un politiskā reklāma, kā arī antireklāma, un laikā kad sociālajos medijos tiek izvērstas politisko partiju atbalsta un nomelnošanas kampaņas, man vairs negribas stāvēt maliņā, bet mesties iekšā „informācijas karā” ar visām četrām. Šoreiz mazliet pacepšos par partiju „Saskaņa”.

Krievu spiegs dalās savās pārdomās par „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā partijas „Saskaņa” biedri viesojās Maskavā, lai tiktos ar tur mītošajiem Latvijas tautiešiem. Starp sanākušajiem bija pamanāms arī kāds Dmitrijs Jermolajevs, īsa auguma, apaļīgs vīriņš ar nenodzēšamu smīnu uz lūpām.

Dana Reizniece-Ozola, iespējams, grib redzēt vīru un Lembergu aiz restēm

Man šorīt pēc simpātiskās finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (sarkanzaļo kolhoznieku savienība – ZZS) intervijas Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sanāca mazliet ironiski smiekli, liekot aizdomāties par to, ka šahistes ģimenes dzīvē un partijas dzīvē ir iestājusies krīze, jo intervijā viņa stāstīja dīvainas lietas, kurām grūti noticēt. Vai nu viņa liekuļo, vai nu viņa beidzot ir nākusi pie prāta, ka pat ir gatava iekost gan vīra Andra, gan krustēva Aivara rokā.

Kremļa propagandiste Katja Andrejeva pieķerta atpūšamies nīstajās NATO valstīs

Saskaņā ar kāda interneta entuziast, kurš sevi dēvē par Joškin Krot (Ёшкин Крот), nopublicēto video Youtube vietnē visiem Kremļa TV cienītajiem labi pazīstamā Putina režīma propagandas algotne Jekaterina Andrejeva (Екатерина Андреева) ir tikusi pieķerta pie rokas, atpūšamies nīstajās NATO valstīs, ne pašas slavētajā Krimā.

Partija „Saskaņa” turpina latviešu elektorāta zombēšanas projektu: 2.kārta

Tā kā esam par vienu dienu tuvāk 6.oktobrim un laika paliek arvien mazāk, lai turpinātu vēl neizlēmušajiem atvērt acis par vienu otru politisko spēku/nespēku un palīdzēt izlemt par ko balsot. Tad šoreiz turpināšu par partiju „Saskaņa”, jo joprojām esmu dusmīgs, ka zināmam aunu baram (to skaitā manai draudzenei Anastasijai no Ventspils Krievu laukiem) kurš vēlas atdot savu balsi par Nilu Ušakovu, to nav iespējams izdarīt, kaut arī viņa sasukātais babyface ir redzams uz katra laternas staba un ķemertiņa.

Kremlis parāda kārtējo nanotehnoloģisko šedevru iz nākotnes – robotu Igorek

Šogad militārās tehnikas izstādē Armija-2018, kas ik gadu notiek Maskavā, parkā Patriot no 21.līdz 26.augustam, ir apskatāms kārtējais Kremļa zinātnes un tehnoloģiskās attīstības šedevrs, proti, Kalašņikova koncerna radītais 4,5 tonnu smagais vadāmais divkājainais robots, kuram dots nosaukums Igorek, tā neko Igoriņš. Kaut gan koncerna preses dienests noliedza, ka robotam būtu iedots tāds vārds/nosaukums. Neskatoties uz neko, tā radītāji joprojām atsakās plašākai publikai atklāt sametinātā metāla brīnuma tehniskos raksturojumus un darbības, ko tas spēj veikt, norādot, ka tas joprojām ir izstrādes procesā. Robota prototips stāv uzreiz pie izstāžu paviljona ieejas.

Kremlis melo: Baltijas valstis ir neīstas valstis bez vēstures un tradīcijām

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar kārtējo Kremļa dezinformācijas blogu Stalker Zone, Baltijas valstis nav īstas valstis, tām nav ne politiskās vēstures, ne tradīciju. Šīs valstis ir radītas ar mērķi panākt Baltijas reģiona atšķelšanu no Krievijas un tās ietekmes, izaudzējot jauno latviešu, igauņu un lietuviešu paaudzi rusofobijas garā, lai tie tikai apbrīnotu Rietumus.

Pēc raksta par „Saskaņas” saistību ar Krievijas specdienestiem Facebook izdzēš manu profilu

Šodien no rīta nācās secināt, ka Facebook bez jebkāda brīdinājuma ir izdzēsis manu personīgo kontu, kuru aktīvi lietoju jau vismaz gadu ar pusi. Kontā nekad nebiju lamājies, postojis nepiedienīgas bildes vai nodarbojies ar naida kurināšanu. Profilu pamatā izmantoju, lai lasītu ziņas, sekotu līdzi aktuālajam sabiedrībā, kā arī dalītos ar saviem rakstiem blogā kasjaks.lv.