dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Topošā ministra netīrās lietas: sniega krabju afēra

Bez lielas ievērības medijos un citur ir palikusi ziņa par KPV LV jaunizcepto deputātu Didzi Šmitu. Pats vaininieks cenšas spodrināt spalvas, izmantojot partijas ruporu Rīga TV24 raidījumu „Preses klubu”, un sociālajos tīklos nievājot žurnālistus un raidījumus, kas šo ziņu ir novadījuši līdz latviešu ausīm.

Iepazīstieties: topošā KPV LV Saeimas deputāte Beāta Jonīte

Šo pirmdien, 29.oktobrī, Gobzemes topošais diktators / lauku zaļumbaļļu dīdžejs Aldi G (Aldis Gobzems) savā facebook profilā nopublicēja ierakstu, kurā bija attēlota kāda skaista jaunkundze. Tuvāk iepazīstoties ar Aldi G postu, izrādījās, ka foto ir attēlota Beāta Jonīte, kura, gadījumā, ja KPV LV piedalīsies valdības veidošanā, iegūs Saeimas deputāta mandātu. Man kā cilvēkam, kurš nosacīti daudz interesējas par Latvijas politiku, kļuva ļoti interesanti, kādēļ es par šādu topošo deputāti neesmu itin neko dzirdējis. Līdz ar to veltīju pārdesmit minūtes, lai noskaidrotu, kas tad ir topošā KPV LV elektorāta interešu aizstāve Latvijas parlamentā un kāpēc tieši viņa ir pelnījusi atrasties jaunajā Saeimā. Ar saviem atradumiem padalīšos arī šeit.

Saeimas deputāti atkal spēlē kājbumbu ar Putina līdzskrējējiem

Kamēr jaunievēlētā Saeima plēšas par nākamās valdības sastāvu, tās priekšgājēji, aizvadītajās brīvdienās izmantoja pēdējo iespēju par valsts līdzekļiem aizlaist uzspēlēt futbolu pie saviem čomakiem Maskavā IX Starptautiskajās parlamentārajās spēlēs.

Saskaņas sarkanās līnijas un atgādinājums Dombrovskim ar Zariņu

Mana sirds ir pilna, un tas vadzis ir lūzis, tas vairs nespēja izturēt „sociāldemokrātiskās” Saskaņas līderu Vjačeslava Dombrovska un Ivara Zariņa gaudas par sarkanajām līnijām, kā arī man ir apnikusi letiņu mediju un viena otra žurnālista impotence uzdot sakarīgus jautājumus. Ja reiz tautas kalps žurnālistam dod iespēju iebelzt tam ar sarullētu avīzi vai mikrofonu pa pieri, tad kāpēc to nedarīt, lai vienreiz pa visām reizēm tiem aizbāztu mutes, liekot tiem no kauna sarkt, parādot elektorātam šīs partijas un tās darboņu īstās divkosīgās sejas.

Zagļu grupējums no Beļģijas atgriežas veikalā pēc lielāka laupījuma un tiek apcietināti

Ar ne pārāk attīstītām spriestspējas iemaņām apdāvināti zagļi piekrita atgriezties veikalā, kuru tie vēlējās apzagt pēc tam, kad veikala īpašnieks tiem licis atnākt vēlāk, jo tad būšot vairāk naudas ko paņemt.

Latvijas vatņiki grib pārvākties uz Noriļsku! Скатертью дорога!

Domāju, ka vairumam no mums ir skaidrs, ka Putina „krievu pasaules” adeptiem un homo sovieticus rases pārstāvjiem ir, maigi izsakoties, dīvains, ja ne pilnīgi greizs, redzējums uz pasauli tiem apkārt. Šodien es biju spiests par to kārtējo reizi pārliecināties. Paskaidrošu sīkāk.

Jurkāns tikumu nemaina

Šodien kārtējo reizi izcēlusies Lemberga dzeltenā lapa „Neatkarīgā Rīta Avīze”, kurā „viedokļu daudzveidības” nolūkos ir intervēts meitu ģēģers un ex-politiķis biedrs Jānis Jurkāns, par kuru kasjakieši ir rakstījuši neskaitāmas reizes, jo viņš nebeidz pārsteigt. Pilnu interviju ar šo subjektu, var izlasīt avīzes drukātā versijā, taču galveno esenci var noķert tās interneta versijā. Lai rastos vēl dziļāks priekšstats par veco perdeli, zemāk izvilktas galvenās (ne)atziņas, kurās nevajadzētu ņemt vērā:

[email protected] Pjotra Tolstoja augšāmcelšanās!

„Ukraiņu valoda ir mākslīgi radīta tāpat kā Ukrainas robežas. Patiesībā ukraiņi ir tie paši krievi,” šis idiotisms nāk nevis no kaut kāda Sanktpēterburgas troļļu fermas iemītnieka vai interneta naida kurinātāja/provokatora mutes, bet gan no Kremļa Valsts domes spīkera vietnieka Pjotra Tolstoja, kuram ir tā privilēģija vadīt kārtējo propagandas šovu Kremļa televīzijā. Jauno Kremļa propagandas šovu sauc „Tolstoj. Voskreseņije”. To sāka translēt š.g. 14.oktobrī un tagad, katru svētdienu – šo murgu Pervij Kanal rādīs miljoniem Krievijas iedzīvotāju.

Rīgas Domes izdevumi pārripo 1 miljardam eiro

Tas nu nav nekāds noslēpums, ka Rīga uz pārējo Baltijas valstu galvaspilsētu fona ir megapolise – jēdziena vistiešākajā nozīmē. Taču Rīgā arī ir visabsurdākie tēriņi un prātam neaptveramas tāmes pilsētas iepirkumiem, gluži tāpat kā jebkurā citā Muhosranskā, kurā pie varas ir Putina „krievu pasaules” adepti.

Kremlis melo: Austrumvācijas iedzīvotāji ir otrās klases pilsoņi

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla Rossija 24 propagandas šovu Vesti nedeli s Dmitrijem Kiseļovim, PSRS un tās pēdējais līderis Mihails Gorbačovs ignorēja 16 000 000 Austrumvācijas iedzīvotāju tiesības, kad piekrita parakstīt Vācijas apvienošanas līgumu. Tā rezultātā, šie cilvēki joprojām ir Vācijas otrās klases pilsoņi.