dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Rīgas Dome nervozi pīpē maliņā – Krievijā ierēdņi uzceļ bērnu rotaļu laukumu, nofotografējas pie tā un novāc to

„Kaut kas tāds ir iespējams tikai Krievijā”, ironizējot raksta portāls znak.com. Kemerovas apgabala iedzīvotāji pamanījuši, kā vienā no daudzstāvu namu pagalmiem vietējie ierēdņi esot uzcēluši bērnu rotaļu laukumu, uztaisījuši pie tā pompozu fotosesiju un nekavējoties to novākuši un aizveduši prom.

Kad nule izveidots uzņēmums izceļ 500 000 eiro vērtu līgumu

Jāatzīst, ka Rīgas dome nebeidz pārsteigt Rīdzeniekus ar dažādām jautrām ziņām. Lūk – Delfi ir publicējuši jaunāko informāciju par iepirkumiem pašvaldībā, kas apliecina to, ka Nils ir visu sakārtojis, ja ne Jums tad savējiem noteikti. Nākamreiz nečīkstiet par nenoasfaltētiem iekšpagalmiem, ņemiet slidas un traucieties ziemas priekos.

Vatņika grēksūdze – palundra! Man visur rādās svastikas un naktīs žņaudz NATO!

Latvijas simtgade bija kā dadzis acī virknei Latvijas nedraugu un ienaidnieku, ieskaitot Kremļa propagandas ruporu Sputnik, kurā pirmdien, š.g. 19.novembrī tika publicēts kāda ar galvas smadzeņu vates sindromu sirgstoša žurnālista Jevgēņija Leškovska pārdomas par pieredzēto simtgades svinību laikā Rīgā.

Krievijā vietējā pašvaldība uzcēlusi „barotavu” sniega cilvēkam

Čeļabinskas apgabala Ņjazepetrovskas rajonā parādījusies barotava jetijam jeb sniega cilvēkam. Ideja par mistiskajam Sibīrijas mežu iemītniekam speciāli paredzētu barotavu vietējā kultūras nama darbiniekiem bijusi jau kopš 2010.gada, taču realizēt to izdevies tikai tagad.

Kremlis melo: Krima atvērs pārstāvniecību Briselē

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas TV kanālu RENTV un melu portālu rusvesna.ru, Krimas Republikas pārstāvniecība Briselē kļūs par pirmo sabiedrisko organizāciju, kas leģitīmi pārstāvēs pussala intereses Eiropas Savienībā.

Roskosmos atrādījis savu jaunāko kosmosa kuģi

Krievijas valsts korporācija Roskosmos, kas darbojas kosmosa izpētes jomā, kādā no saviem raidījumiem atrādījusi animētu kosmosa kuģi ar kodoldzinējiem, ko varētu izmantot visuma izpētē. Publicētajā video tiek norādīts, ka kuģis, pateicoties jaunajiem risinājumiem, varēs iztikt bez saules baterijām.

Kremļa lielākie meļi un dezinformācijas izplatītāji uzdarbojās Austrumukrainā

Š.g. 11.novembris bija samērā sarežģīta darba diena priekš prokremliskās dezinformācijas veidotājiem un izplatītājiem, jo bija „jāšancē” divās frontēs.

Kremlis melo: ASV armija gatavojas karot ar Krieviju

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas TV kanāla Rossija1 melu šovu 60 minut, ASV bruņotie spēki cītīgi gatavojas karam ar Krieviju. Pirmās karaspēka daļas ir jau parādījušās Baltijas valstīs, tagad jeņķu karavīri mācās krievu valodu tuvu pie Krievijas robežām, bet Lietuva tikmēr perina slepenus plānus attiecībā uz Krievijas Kaļiņingradas apgabalu.

Kremlis melo: uz okupēto laimes zemi – Krimu plūst tūristu straumes

Kopš tā brīža, kad Putina režīms okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu 2014.gadā, Kremļa funkcionāri un polittehnologi ir strādājuši vaigus piepūtuši, lai atjaunotu Krimas kā atpūtas vietas labo slavu, tostarp Kremlis ir viltojis tūrisma statistiku, lai radītu tādu iespaidu.

Mordoras Federācijas padomi pamet senatore – frizūra Valentīna Petrenko

Skumjas ziņas vakar pienākušas no Mordoras, pēc 17 gadu ilgas godpilnas kalpošanas tautas labā, no amata nolēmusi aiziet par interneta mēmu kļuvusī senatore Valentīna Petrenko.