dienas jautājums

Kurš, Jūsuprāt, būtu atbilstošākais premjera kandidāts?

Dana Reizniece-Ozola, iespējams, grib redzēt vīru un Lembergu aiz restēm

Man šorīt pēc simpātiskās finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (sarkanzaļo kolhoznieku savienība – ZZS) intervijas Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sanāca mazliet ironiski smiekli, liekot aizdomāties par to, ka šahistes ģimenes dzīvē un partijas dzīvē ir iestājusies krīze, jo intervijā viņa stāstīja dīvainas lietas, kurām grūti noticēt. Vai nu viņa liekuļo, vai nu viņa beidzot ir nākusi pie prāta, ka pat ir gatava iekost gan vīra Andra, gan krustēva Aivara rokā.

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar Saskaņu, iespējams, ieņems KPVLV!

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko teikt, daudzi jau ir runājuši, tai skaitā kasjaks.lv aktīvisti un ne vienu reizi vien, izvirzot dažādas uz Latvijas politikas nākotni attiecināmas konspirāciju teorijas, kuras diemžēl sāk kļūt par realitāti, un strostējot uz velna paraušanu virkni politisko partiju un politiķu, arī nabadziņu Aivaru Lembergu un ZZS. Tāpēc bēdīgi slavenais pilsētas ar rītdienu mērs nevar atļauties stāvēt pie ratiem klusēdams, kamēr konkurenti un „nelabvēļi” aktīvi rosās informācijas telpā. Tā kā Aivars ir aktīvs video blogeris, š.g. 29.augustā Youtube vietnē operatīvi tika nopublicēta viņa kārtējā video preses konference, kurā viņš izvirza savu teoriju par to, kas notiks Saeimā un valdībā pēc š.g. 6.oktobra vēlēšanām, pinoties savos melos un nonākot visu laiku pretrunā gan ar sevi, gan ar saviem kalpiem, tādējādi cenšoties attaisnot ZZS, bet kā mēs visi zinām, „tā jau nav viņa kabatas partija, vai ne”.

Partija „Saskaņa” ir kārtīgs latviešu elektorāta zombēšanas projekts: 1.kārta

Tā kā 6.oktobris nav aiz kalniem un Latvijas informatīvo telpu pārņem arvien vairāk un vairāk politinformācijas – tukši raksti un publikācijas, aģitācija un politiskā reklāma, kā arī antireklāma, un laikā kad sociālajos medijos tiek izvērstas politisko partiju atbalsta un nomelnošanas kampaņas, man vairs negribas stāvēt maliņā, bet mesties iekšā „informācijas karā” ar visām četrām. Šoreiz mazliet pacepšos par partiju „Saskaņa”.

Kremlis melo: Baltijas valstis ir neīstas valstis bez vēstures un tradīcijām

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar kārtējo Kremļa dezinformācijas blogu Stalker Zone, Baltijas valstis nav īstas valstis, tām nav ne politiskās vēstures, ne tradīciju. Šīs valstis ir radītas ar mērķi panākt Baltijas reģiona atšķelšanu no Krievijas un tās ietekmes, izaudzējot jauno latviešu, igauņu un lietuviešu paaudzi rusofobijas garā, lai tie tikai apbrīnotu Rietumus.

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, tas ir viens no pilsētas ar rītdienu rajoniem, kas atrodas pa ceļam uz Tārgali. Tātad, sēdot uz ķemertiņa, manās rokās nonāca 2018.gada 20.augusta Ventas Balss numurs 155, kas maksā veselus 50 euro centus gabalā. Nu jāsaka uzreiz, ka nekam citam tā avīze neder, tikai dedzināšanai un slaucīšanai, ne lasīšanai.

Kāpēc jānoskatās filma „Mūris”

Nesen noskatījos režisora Dāvja Sīmaņa dokumentālo filmu „Mūris”, kurā attēlota dzīve Latvijas un Krievijas pierobežā, kā arī sniegts neliels ieskats divu „politisko emigrantu” Anša Ataola Bērziņa un Benesa Ajo ikdienā. Nolēmu īsi aprakstīt dažus savus novērojumus un secinājumus, kas man radās pēc filmas noskatīšanās. Uzreiz jāsaka, ka filma apstiprināja manī jau mītošos (negatīvos) priekšstatus par dzīvi Latvijas pierobežā un viņpus tās. Taču tā spēja arī nedaudz izmainīt manu līdz šim kategoriski kritisko priekšstatu par filmā attēlotajiem bēdīgi slavenajiem personāžiem Anis Ataolu Bērziņu un Benesu Ajo.

Ieviešam skaidrību: kuri no ZZS deputātiem pieļauj iespēju sadarboties ar „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā žurnāls „Ir” aptaujāja virkni ZZS biedru saistībā ar izskanējušajām bažām par partijas iespējamu sadarbību ar „Saskaņu”. Lai gan neviens no aptaujātajiem zaļzemniekiem atklāti neatzina, ka varētu sadarboties ar Ušakova partiju, daudzi savās atbildēs bija izvairīgi un lika noprast, ka, ja ne valdības, tad vismaz Saeimas un pašvaldību līmenī šāda sadarbība ir iespējama. Lai informētu arī Kasjaks.lv nelielo lasītāju pulku, esmu nolēmis īsumā atreferēt „Ir” ievākto informāciju par ZZS politiķu attiecībām ar „Saskaņu”.

46% Krievijas iedzīvotāju neko nezina par Prāgas pavasari

Saskaņā ar vienu no pēdējām sabiedriskajām aptaujām 46% Krievijas iedzīvotāju „neko nezina” par PSRS iebrukumu Čehoslovākijā 1968.gadā.

Priekšvēlēšanu kampaņa ar pāvestu

Laikam jau nebūtu bijis iemesls apgānīt katoļticīgos, taču, ja nebūtu bijuši pēdējo dienu notikumi, tad es sēdētu mēms kā zivs. Arvien vairāk pasauli pāršalc dažādi skandāli ap garīdznieku seksuāla rakstura izdarībām, kur nereti tiek iesaistīti sabiedrības neaizsargātākā daļa - bērni un garīgi slimi cilvēki. Manas izklāstītās pārdomas zemāk nebūs par priestera Pāvela Zeiļa izdarībām Rēzeknes apkārtnē.

Partija „Saskaņa” turpina latviešu elektorāta zombēšanas projektu: 2.kārta

Tā kā esam par vienu dienu tuvāk 6.oktobrim un laika paliek arvien mazāk, lai turpinātu vēl neizlēmušajiem atvērt acis par vienu otru politisko spēku/nespēku un palīdzēt izlemt par ko balsot. Tad šoreiz turpināšu par partiju „Saskaņa”, jo joprojām esmu dusmīgs, ka zināmam aunu baram (to skaitā manai draudzenei Anastasijai no Ventspils Krievu laukiem) kurš vēlas atdot savu balsi par Nilu Ušakovu, to nav iespējams izdarīt, kaut arī viņa sasukātais babyface ir redzams uz katra laternas staba un ķemertiņa.