dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Iepazīstieties: topošā KPV LV Saeimas deputāte Beāta Jonīte

Šo pirmdien, 29.oktobrī, Gobzemes topošais diktators / lauku zaļumbaļļu dīdžejs Aldi G (Aldis Gobzems) savā facebook profilā nopublicēja ierakstu, kurā bija attēlota kāda skaista jaunkundze. Tuvāk iepazīstoties ar Aldi G postu, izrādījās, ka foto ir attēlota Beāta Jonīte, kura, gadījumā, ja KPV LV piedalīsies valdības veidošanā, iegūs Saeimas deputāta mandātu. Man kā cilvēkam, kurš nosacīti daudz interesējas par Latvijas politiku, kļuva ļoti interesanti, kādēļ es par šādu topošo deputāti neesmu itin neko dzirdējis. Līdz ar to veltīju pārdesmit minūtes, lai noskaidrotu, kas tad ir topošā KPV LV elektorāta interešu aizstāve Latvijas parlamentā un kāpēc tieši viņa ir pelnījusi atrasties jaunajā Saeimā. Ar saviem atradumiem padalīšos arī šeit.

Topošā ministra netīrās lietas: sniega krabju afēra

Bez lielas ievērības medijos un citur ir palikusi ziņa par KPV LV jaunizcepto deputātu Didzi Šmitu. Pats vaininieks cenšas spodrināt spalvas, izmantojot partijas ruporu Rīga TV24 raidījumu „Preses klubu”, un sociālajos tīklos nievājot žurnālistus un raidījumus, kas šo ziņu ir novadījuši līdz latviešu ausīm.

Saeimas deputāti atkal spēlē kājbumbu ar Putina līdzskrējējiem

Kamēr jaunievēlētā Saeima plēšas par nākamās valdības sastāvu, tās priekšgājēji, aizvadītajās brīvdienās izmantoja pēdējo iespēju par valsts līdzekļiem aizlaist uzspēlēt futbolu pie saviem čomakiem Maskavā IX Starptautiskajās parlamentārajās spēlēs.

Saskaņas sarkanās līnijas un atgādinājums Dombrovskim ar Zariņu

Mana sirds ir pilna, un tas vadzis ir lūzis, tas vairs nespēja izturēt „sociāldemokrātiskās” Saskaņas līderu Vjačeslava Dombrovska un Ivara Zariņa gaudas par sarkanajām līnijām, kā arī man ir apnikusi letiņu mediju un viena otra žurnālista impotence uzdot sakarīgus jautājumus. Ja reiz tautas kalps žurnālistam dod iespēju iebelzt tam ar sarullētu avīzi vai mikrofonu pa pieri, tad kāpēc to nedarīt, lai vienreiz pa visām reizēm tiem aizbāztu mutes, liekot tiem no kauna sarkt, parādot elektorātam šīs partijas un tās darboņu īstās divkosīgās sejas.

Jurkāns tikumu nemaina

Šodien kārtējo reizi izcēlusies Lemberga dzeltenā lapa „Neatkarīgā Rīta Avīze”, kurā „viedokļu daudzveidības” nolūkos ir intervēts meitu ģēģers un ex-politiķis biedrs Jānis Jurkāns, par kuru kasjakieši ir rakstījuši neskaitāmas reizes, jo viņš nebeidz pārsteigt. Pilnu interviju ar šo subjektu, var izlasīt avīzes drukātā versijā, taču galveno esenci var noķert tās interneta versijā. Lai rastos vēl dziļāks priekšstats par veco perdeli, zemāk izvilktas galvenās (ne)atziņas, kurās nevajadzētu ņemt vērā:

Topošā deputāte neatšķir Parlamentu no cigaretēm (VIDEO)

Kasjaks.lv komanda un līdzjutēji sveic jauno Latvijas Parlamentu ar pirmo darbu, proti, Prezidija ievēlēšanu, cerams, ka tālākie darbi tiks veikti raiti, bez lieka stresa un problēmām, un cerams, ka 100 gudrās galvas zina, kas ir parlaments!

Latvijas vatņiki grib pārvākties uz Noriļsku! Скатертью дорога!

Domāju, ka vairumam no mums ir skaidrs, ka Putina „krievu pasaules” adeptiem un homo sovieticus rases pārstāvjiem ir, maigi izsakoties, dīvains, ja ne pilnīgi greizs, redzējums uz pasauli tiem apkārt. Šodien es biju spiests par to kārtējo reizi pārliecināties. Paskaidrošu sīkāk.

Kremlis melo: Kremli/Putina režīmu/Krieviju apmelo, neuzrādot nekādus pierādījumus

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Mēs [Kremlis] tiekam par kaut ko apsūdzēti ar ļoti lielu iespējamību, kā viņi mums stāsta, mēs [Kremlis] izdarījām šo un to, iebrukām šeit un izdarījām kaut ko, tur. Tai pašā laikā neviens pat neiedomājas, ka ir nepieciešams uzrādīt pierādījumus.”

Mēs izmirsim: politiķiem ir vienalga par pabalstiem ģimenēm

Atceros to dienu, kad mana mamma kopā ar saviem trīs bērniem devās uz vietējo pasta nodaļu, lai saņemtu valsts „dāsno” bērnu pabalstu, kā šodien atceros, ka kopējā summa par mums visiem trim bija vien daži lati, kas tolaik man likās milzu nauda, jo tad es visu mērīju saldējumos un konfektēs. Kopš tā laika ir pagājis ilgs laiks, taču vai fundamentāli ir kaut kas mainījies?

LSM.lv skaidro: Ko iedzīvotājiem nozīmētu jaunais vēja parks Dobeles un Tukuma pusē

Jā, šis nebūs mūsu vai mūsu lasītāju iesūtītais gara darbs, taču mēs esam sabiedriski aktīvi, un dažs labs no mums ir cieši saistīts ar Dobeli un Tukumu. Tā arī īsti neesam sapratuši, par ko Zita Sāviča no sveču biznesa ir uzsākusi šo antikampaņu, jo sveču ražošanai vēja ģeneratori diez vai varētu traucēt. Iespējams, uzņēmuma vadītāja ir tik aprobežota, ka neko nesaprot no zaļās enerģijas. Kasjaks ir par to, lai valsts ekonomika attīstās, un šis nav slikts variants, ņemot vērā faktu, ka mūsu start up uzņēmumi piedalās tenderos par vēja parka uzkopšanu, izmantojot dornus. Tādēļ lūdzu zemāk iepazīstieties ar „Latvijas Sabiedriskā Medija” žurnālistes Evitas Puriņas sagatavotu labi argumentētu viedokli par potenciālo vēja parku Latvijā.