Iepriekšējā nedēļa Kremļa medijos: pilnīgas iznīcināšanas draudi

Iepriekšējās nedēļas laikā Kremļa medijos parādījās dīvains, bet ne pārsteidzošs vēstījums. Kremļa medijos draudēšana ar iespējamu kodolieroču pielietošanu ir samērā ierasta lieta, nekas ārkārtējs, savukārt Kremļa pārstāvju/amatpersonu draudēšana ar totālu iznīcināšanu ir retāk sastopama.

Stāsts par Stendzenieka karmu: Šlesers un Šķēle neatbild uz zvaniem – viņiem po!

Stāsta, ka pa citu cilvēku „nelaimi” nevajadzētu smieties, bet šoreiz nespēju vien nopriecāties par reklāmas aģentūras SIA «Mooz!» īpašnieka Ērika Stendzenieka „nelaimi”. Šoreiz ir tā reize, kad var! Savā laikā bieži par ekspertu lielos un mazos TV sarunu raidījumos aicinātais „eksperts” ar plandošajām garajām rokām beidzot ir atrāvies pa balto purnu no karmas. Acīmredzot šo ir pieķēruši lietojam, glabājam, ražojot, tirgojot vai pārvadājot kaut kādas aizliegtas apdullinošas vielas. Šodien kopš pulksten 11:00 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa cītīgi skata krimināllietu, kurā saistībā ar narkotiku nelegālu apriti apsūdzēts mūsu prātvēders.

Elbakjans turpina negatīvi pārsteigt

Raimis nesen viesojās RīgaTV 24 raidījumā „TOP5”. Teikšu uzreiz, pēc raidījuma sapratu, ka ielu sporta un kultūras kustība „Ghetto Games” reāli sūkā, jo tās līderis ir neviens cits kā Raimonds Elbakjans, kurš nebeidz pārsteigt ar savu brutālo divkosību un uzvedību, kas liek aizdomāties par to, vai viņam vispār vajadzētu atļaut strādāt ar/audzināt jaunatni.