dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

TOP 10 jocīgākie Helovīnu kostīmi kurus internetā var iegādāties pieaugušie

Klāt 31.oktobris, diena, kad mazi bērni kaitina savus kaimiņus ar sitieniem pie durvīm un saldumu pieprasīšanu, jeb citiem vārdiem sakot – Helovīni.

Iepazīstieties: topošā KPV LV Saeimas deputāte Beāta Jonīte

Šo pirmdien, 29.oktobrī, Gobzemes topošais diktators / lauku zaļumbaļļu dīdžejs Aldi G (Aldis Gobzems) savā facebook profilā nopublicēja ierakstu, kurā bija attēlota kāda skaista jaunkundze. Tuvāk iepazīstoties ar Aldi G postu, izrādījās, ka foto ir attēlota Beāta Jonīte, kura, gadījumā, ja KPV LV piedalīsies valdības veidošanā, iegūs Saeimas deputāta mandātu. Man kā cilvēkam, kurš nosacīti daudz interesējas par Latvijas politiku, kļuva ļoti interesanti, kādēļ es par šādu topošo deputāti neesmu itin neko dzirdējis. Līdz ar to veltīju pārdesmit minūtes, lai noskaidrotu, kas tad ir topošā KPV LV elektorāta interešu aizstāve Latvijas parlamentā un kāpēc tieši viņa ir pelnījusi atrasties jaunajā Saeimā. Ar saviem atradumiem padalīšos arī šeit.

Partijas „Par Alternatīvu” loceklis pievienojas ISIS? (VIDEO)

Kasjaks.lv rīcība ir nonācis video, kurā redzams kā #Rossija #Segodna žurnālists un Jāņa Kuzina partijas „Par Alternatīvu” biedrs #Marats #Kasems, kurš šogad pat paspēja balotēties Saeimas vēlēšanās, pārstāvot partiju „Par Alternatīvu” Vidzemes vēlēšanu apgabala, bet neveiksmīgi, ieprovē nezināmas izcelsmes karabīni Jemenas kalnos kopā ar radikāli noskaņotiem draugiem, šaujot pa narkomāniem un prostitūtām. Tikai atgādinasim, ka savulaik Marats Kasems bija Nila partijas „#Saskaņa” biedrs, kuru no „Saskaņas” padzina par to, ka reiz nolādēja un pasūtīja dir*t Latvijas vēlētajus!

Mēs izmirsim: politiķiem ir vienalga par pabalstiem ģimenēm

Atceros to dienu, kad mana mamma kopā ar saviem trīs bērniem devās uz vietējo pasta nodaļu, lai saņemtu valsts „dāsno” bērnu pabalstu, kā šodien atceros, ka kopējā summa par mums visiem trim bija vien daži lati, kas tolaik man likās milzu nauda, jo tad es visu mērīju saldējumos un konfektēs. Kopš tā laika ir pagājis ilgs laiks, taču vai fundamentāli ir kaut kas mainījies?

Varavīksnes tuvcīņas tehnika VDV gaumē (VIDEO)

Interneta plašajos tīmekļos var atrast ļoti dīvainas un neordināras lietas, kā piemēram video, kur kāds vārdā nezināms tuvās mīlas cīņas piekritējs un, iespējams, zilo VDV spēku instruktors apmāca jaunos gailēnus kā uzvarēt kautiņā neizmantojot neko citu kā varavīksni un plaukstiņu, kas aptver vīrieša vājāko un jūtīgāko orgānu – sēkliniekus.

Kremlis melo: Krima pieder Krievijai

Dezinformācija Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Krima ir mūsu [Kremļa]... kāpēc mūsu [Kremļa]? Ne jau tāpēc, ka mēs [Putina laipnie zaļie cilvēciņi] ieradāmies un sagrābām kaut ko... Kas ir demokrātija? Tautas valdība. Un kā tiek legalizēta tautas valdība? Ar referendumu un vēlēšanu palīdzību... Krimas tauta devās uz referendumu un balsoja... par neatkarību un par pievienošanos Krievijas Federācijai.”  

Kremlis izplata melus par NATO militārajām mācībām: trīs labākie gadījumi

Rietumvalstu bruņoto spēku mācības ir acīmredzams prokremlisko mediju dezinformāciju kampaņu mērķis, kam uzbrukt, lai grautu sabiedrības uzticēšanos ES valstīs, NATO un Rietumos vispār.

Kremlis melo: neatkarības piešķiršana Ukrainas Pareizticīgajai baznīcai ir absolūts sātanisms

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa interneta TV/radio kanāla Vesti FM interviju ar Vladimiru Solovjovu, ekumēniskā Konstantinopoles patriarhāta plāni piešķirt Ukrainas Pareizticīgajai baznīcai neatkarību ir „tīrs sātanisms”.

Zagļu grupējums no Beļģijas atgriežas veikalā pēc lielāka laupījuma un tiek apcietināti

Ar ne pārāk attīstītām spriestspējas iemaņām apdāvināti zagļi piekrita atgriezties veikalā, kuru tie vēlējās apzagt pēc tam, kad veikala īpašnieks tiem licis atnākt vēlāk, jo tad būšot vairāk naudas ko paņemt.

[email protected] Pjotra Tolstoja augšāmcelšanās!

„Ukraiņu valoda ir mākslīgi radīta tāpat kā Ukrainas robežas. Patiesībā ukraiņi ir tie paši krievi,” šis idiotisms nāk nevis no kaut kāda Sanktpēterburgas troļļu fermas iemītnieka vai interneta naida kurinātāja/provokatora mutes, bet gan no Kremļa Valsts domes spīkera vietnieka Pjotra Tolstoja, kuram ir tā privilēģija vadīt kārtējo propagandas šovu Kremļa televīzijā. Jauno Kremļa propagandas šovu sauc „Tolstoj. Voskreseņije”. To sāka translēt š.g. 14.oktobrī un tagad, katru svētdienu – šo murgu Pervij Kanal rādīs miljoniem Krievijas iedzīvotāju.