• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°
Meklēt personu:

Krievijas prezidents cenšas saklausīt

Krievijas prezidents Vladimirs Putins cenšas saklausīt žurnālistu jautājumus. Katram taču kaut kad pienāk pirmā reize. Cermas, ka izdosies!

Arējā spozme un Krievijas lauku reģionu postaža

Kāda 70 gadus veca sieviete no Ivanovskas apgabala tikusi pieķerta zogam pārtiku no kaimiņiem. 2016.gada augustā, lai arī cik bēdīgi tas neizskatītos, viņa nozaga kečupu un cukuru 70 RUR (1,12 EUR) vērtībā.

Mūžīgā uguns Omskā - nemaz tik mūžīga

Omskas mērija nolēmusi nodzēst „Mūžīgo uguni” naudas trūkuma dēļ. Pilsētas saimniecības daļā paskaidroja, ka „Mūžīgo uguni” tagad tikai iedegs dienās, kad tiek godāta armija un kara veterāni un pieminēti kritušie.

Svetogorskā nojaukta konstrukcija, pie kuras pieskārušies geji

Svetogorskā nojaukta konstrukcija, pie kuras pirms kāda laika bija sākuši fotografēties vietējie geji, lai pierādītu, ka pilsētā par spīti mēra apgalvojumiem, tomēr dzīvo arī homoseksuālas orientācijas cilvēki.

Jaunietis no Kuzbasa stāsies tiesas priekšā par "antireliģioziem" izteikumiem

Kāds 19 gadīgs Kemerovas apgabala Jugras pilsētas iedzīvotājs tiek turēts aizdomās par „ekstrēmistiska” rakstura ierakstiem sociālajā tīklā „Vkontakte”.

Saratovā tiesā par "vatņiku" aizskaršanu

Saratovas pilsētas Oktobra rajona tiesa kādam 19 gadīgam jaunietim Aleksandram Gozenko piespriedusi 160 stundas piespiedu darba par naida kurināšanu pret sabiedrības grupu – „vatņikiem”.

Sievietei piespriež 1,5 gadus nosacīti par "repostu"

Kādai sievietei no Altaja Republikas Sejkas ciema piespriests 1,5 gadu nosacīts cietumsods par ziņas pārpublicēšanu sociālajā tīklā „VKontakte”.

Par "pokemonu ķeršanu" draud 7,5 gadi ieslodzījumā

Nevienam nav noslēpums, ka Krievijā ir zināmas problēmas ar cilvēktiesību pārkāpumiem, tomēr ik pa laikam kaimiņvalsts tiesu sistēma pārspēj pati sevi. Šoreiz mūsu uzmanību ir pievērsusi krievu video blogera Ruslana Sokolovska lieta – blogerim par „pokemonu ķeršanu” draud 7,5 gadus ilgs cietumsods.

Kur vējš, tur mēs

Kādu laiku atpakaļ vāciešu Jevgēņija un Luīzes Martensu desmit bērnu lielā ģimene kļuva slavena visā Krievijā ar demonstratīvo protestu pret it kā Vācijā pastāvošo bērnu piespiedu dzimummācību Vācijas skolu sākumklasēs.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?