dienas jautājums

Kurš, Jūsuprāt, būtu atbilstošākais premjera kandidāts?

Dezinformācija un paranoja Kremļa gaumē

Vai Krievijas iedzīvotāji tik tiešām tic dezinformācijai, ko tie redz Kremļa „nacionālajos” TV kanālos? Vai tomēr tie saprot, ka tur kaut kas īsti nelīmējas kopā?

Putina babuškas dedzina Apple gadžetus

Un atkal uzmanības centrā ir nonācis paprāvs Putina režīma vecmāmiņu pulks no Krievijas, kas cīnās pret ASV izvērstajām sankcijām, dedzinot un iznīcinot Apple tehnoloģiju produktus.  

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar Saskaņu, iespējams, ieņems KPVLV!

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko teikt, daudzi jau ir runājuši, tai skaitā kasjaks.lv aktīvisti un ne vienu reizi vien, izvirzot dažādas uz Latvijas politikas nākotni attiecināmas konspirāciju teorijas, kuras diemžēl sāk kļūt par realitāti, un strostējot uz velna paraušanu virkni politisko partiju un politiķu, arī nabadziņu Aivaru Lembergu un ZZS. Tāpēc bēdīgi slavenais pilsētas ar rītdienu mērs nevar atļauties stāvēt pie ratiem klusēdams, kamēr konkurenti un „nelabvēļi” aktīvi rosās informācijas telpā. Tā kā Aivars ir aktīvs video blogeris, š.g. 29.augustā Youtube vietnē operatīvi tika nopublicēta viņa kārtējā video preses konference, kurā viņš izvirza savu teoriju par to, kas notiks Saeimā un valdībā pēc š.g. 6.oktobra vēlēšanām, pinoties savos melos un nonākot visu laiku pretrunā gan ar sevi, gan ar saviem kalpiem, tādējādi cenšoties attaisnot ZZS, bet kā mēs visi zinām, „tā jau nav viņa kabatas partija, vai ne”.

Naudas nav, bet jūs turaties: Kremļa fīrmaņi ņirgājas par „savu” tautu

Š.g. 29.augustā Kremļa valdnieks Vladimirs Putins savas uzrunas krievu tautai laikā paziņoja, ka valdība [es teiktu režīms], bez pensijas vecuma paaugstināšanas ir izpētījusi „visus iespējamos alternatīvos scenārijus”, bet izrādījās, ka „viņi [tie asinssūcēji] neko kardināli nebija risinājuši”, tāpēc citas izejas nav [jau atkal nabaga krievu tautai būs jāciešas, ne kas, za to Krim naš].

Kāpēc jānoskatās filma „Mūris”

Nesen noskatījos režisora Dāvja Sīmaņa dokumentālo filmu „Mūris”, kurā attēlota dzīve Latvijas un Krievijas pierobežā, kā arī sniegts neliels ieskats divu „politisko emigrantu” Anša Ataola Bērziņa un Benesa Ajo ikdienā. Nolēmu īsi aprakstīt dažus savus novērojumus un secinājumus, kas man radās pēc filmas noskatīšanās. Uzreiz jāsaka, ka filma apstiprināja manī jau mītošos (negatīvos) priekšstatus par dzīvi Latvijas pierobežā un viņpus tās. Taču tā spēja arī nedaudz izmainīt manu līdz šim kategoriski kritisko priekšstatu par filmā attēlotajiem bēdīgi slavenajiem personāžiem Anis Ataolu Bērziņu un Benesu Ajo.

Kremļa troļļi nebeidz muldēt un maldināt par vakcīnām sociālajos medijos

Ārprātīgie 93% ziņu par vakcīnām, kas tika izplatītas Twitter sociālajā vietnē laika posmā no 2014.līdz 2017.gadam ir nākušas no viltus kontiem, to skaitā no kontiem, ar kuriem strādā Kremļa troļļi.

Kremļa propagandiste Katja Andrejeva pieķerta atpūšamies nīstajās NATO valstīs

Saskaņā ar kāda interneta entuziast, kurš sevi dēvē par Joškin Krot (Ёшкин Крот), nopublicēto video Youtube vietnē visiem Kremļa TV cienītajiem labi pazīstamā Putina režīma propagandas algotne Jekaterina Andrejeva (Екатерина Андреева) ir tikusi pieķerta pie rokas, atpūšamies nīstajās NATO valstīs, ne pašas slavētajā Krimā.

Kā Austrijas žurnālists strostēja Putinu par Kremļa režīma melošanu

Atceroties neseno Kremļa saimnieka Putina un Kazaņas kora viesošanos Austrijas ārlietu ministres Kārinas Kneisles kāzās, kur virmoja mīlestība, dejas un dziesmas uzsverot Austrijas un Kremļa ciešās draudzības saites, kasjaks.lv vēlās norādīt, ka ne visi Austrijā ļaujas Putin skūpstiem un kazačoka dejai. Tas jums kaut ko neatgādina iz nesenās vēstures, no Molotova un Ribentropa epopejas (?), bet tas nu tā.

Dana Reizniece-Ozola, iespējams, grib redzēt vīru un Lembergu aiz restēm

Man šorīt pēc simpātiskās finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (sarkanzaļo kolhoznieku savienība – ZZS) intervijas Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sanāca mazliet ironiski smiekli, liekot aizdomāties par to, ka šahistes ģimenes dzīvē un partijas dzīvē ir iestājusies krīze, jo intervijā viņa stāstīja dīvainas lietas, kurām grūti noticēt. Vai nu viņa liekuļo, vai nu viņa beidzot ir nākusi pie prāta, ka pat ir gatava iekost gan vīra Andra, gan krustēva Aivara rokā.

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, tas ir viens no pilsētas ar rītdienu rajoniem, kas atrodas pa ceļam uz Tārgali. Tātad, sēdot uz ķemertiņa, manās rokās nonāca 2018.gada 20.augusta Ventas Balss numurs 155, kas maksā veselus 50 euro centus gabalā. Nu jāsaka uzreiz, ka nekam citam tā avīze neder, tikai dedzināšanai un slaucīšanai, ne lasīšanai.