dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Krievijā lūdz aizliegt repa koncertus

Ļeņingradas apgabala deputāts Vladimirs Petrovs vērsies pie Krievijas ģenerālprokurora Jurija Čaikas ar visai savdabīgu lūgumu – aizliegt valstī repa koncertus.

Jurkāns tikumu nemaina

Šodien kārtējo reizi izcēlusies Lemberga dzeltenā lapa „Neatkarīgā Rīta Avīze”, kurā „viedokļu daudzveidības” nolūkos ir intervēts meitu ģēģers un ex-politiķis biedrs Jānis Jurkāns, par kuru kasjakieši ir rakstījuši neskaitāmas reizes, jo viņš nebeidz pārsteigt. Pilnu interviju ar šo subjektu, var izlasīt avīzes drukātā versijā, taču galveno esenci var noķert tās interneta versijā. Lai rastos vēl dziļāks priekšstats par veco perdeli, zemāk izvilktas galvenās (ne)atziņas, kurās nevajadzētu ņemt vērā:

Aizliedz izrādīt filmu par valsts apvērsumu mūsdienu Krievijā

Krievijas Kultūras ministrija nav izdevusi izrādīšanas apstiprinājumu ASV trillerim „Hunter Killer”, kura pirmizrāde bija paredzēta 1.novembrī.

Kremļa melīgie vēstījumi turpina zombēt tautu

Lielbritānija ir apsūdzējusi divus Krievijas militārās izlūkošanas virsniekus saistībā ar bijušā krievu spiega Sergeja Skripaļa un viņa meitas saindēšanu, taču tikai maza daļa no Krievijas iedzīvotājiem tic, ka aiz tā visa stāv Maskava un tās dienesti.

LSM.lv skaidro: Ko iedzīvotājiem nozīmētu jaunais vēja parks Dobeles un Tukuma pusē

Jā, šis nebūs mūsu vai mūsu lasītāju iesūtītais gara darbs, taču mēs esam sabiedriski aktīvi, un dažs labs no mums ir cieši saistīts ar Dobeli un Tukumu. Tā arī īsti neesam sapratuši, par ko Zita Sāviča no sveču biznesa ir uzsākusi šo antikampaņu, jo sveču ražošanai vēja ģeneratori diez vai varētu traucēt. Iespējams, uzņēmuma vadītāja ir tik aprobežota, ka neko nesaprot no zaļās enerģijas. Kasjaks ir par to, lai valsts ekonomika attīstās, un šis nav slikts variants, ņemot vērā faktu, ka mūsu start up uzņēmumi piedalās tenderos par vēja parka uzkopšanu, izmantojot dornus. Tādēļ lūdzu zemāk iepazīstieties ar „Latvijas Sabiedriskā Medija” žurnālistes Evitas Puriņas sagatavotu labi argumentētu viedokli par potenciālo vēja parku Latvijā.

Saskaņas sarkanās līnijas un atgādinājums Dombrovskim ar Zariņu

Mana sirds ir pilna, un tas vadzis ir lūzis, tas vairs nespēja izturēt „sociāldemokrātiskās” Saskaņas līderu Vjačeslava Dombrovska un Ivara Zariņa gaudas par sarkanajām līnijām, kā arī man ir apnikusi letiņu mediju un viena otra žurnālista impotence uzdot sakarīgus jautājumus. Ja reiz tautas kalps žurnālistam dod iespēju iebelzt tam ar sarullētu avīzi vai mikrofonu pa pieri, tad kāpēc to nedarīt, lai vienreiz pa visām reizēm tiem aizbāztu mutes, liekot tiem no kauna sarkt, parādot elektorātam šīs partijas un tās darboņu īstās divkosīgās sejas.

Rīgas Domes izdevumi pārripo 1 miljardam eiro

Tas nu nav nekāds noslēpums, ka Rīga uz pārējo Baltijas valstu galvaspilsētu fona ir megapolise – jēdziena vistiešākajā nozīmē. Taču Rīgā arī ir visabsurdākie tēriņi un prātam neaptveramas tāmes pilsētas iepirkumiem, gluži tāpat kā jebkurā citā Muhosranskā, kurā pie varas ir Putina „krievu pasaules” adepti.

Novosibirskas ķirbja galvas piedzīvojumi

Krievu fotogrāfe Svetlana Jerigina (Светлана Ерыгина) nākusi klajā ar savu jaunāko foto sēriju – Novosibirskas ķirbis.

Vīrietis aizdedzina māju atbrīvojoties no zirnekļiem ar lodlampu

Pieskatot vecāku māju, kāds vīrietis to aizdedzina pēc tam, kad tajā ierauga zirnekļus.

Konstruktīvas sarunas ne tik konstruktīviem politiķiem

Varbūt ne visi Kasjaka lasītāji ir pamanījuši, taču kopš 13. Saeimas vēlēšanām tūliņ, tūliņ būs apritējis gandrīz vesels mēnesis, un jaunās Saeimas pulcēšanās datums ir 6.novembris. Datums, kurā vajadzētu ne tikai paspēt visiem 100 gudrajiem dot svinīgu zvērestu, bet arī ievēlēt Saeimas prezidiju.