Obama nosauc Donaldu Trampu par s*du

Afroamerikāņu režisors Džordans Pīls (Jordan Peele) ar visai savdabīgu pieeju brīdina interneta lietotājus par uzticēšanos interneta resursiem.

Tuvojas Uzvaras diena – Krievijā šņabja pudeles izrotā ar Georga lentītēm!

Kas ir pirmais vēstnesis tam, ka ir iestājies pavasaris? Varbūt tās ir ziedošas magnolijas, pavasara gaiss vai meitenes, kas pēc ziemas miega atsākušas kārdināt garāmgājējus ar jaunākajām minisvārku kolekciju? Muļķības. Labākais rādītājs tam, ka beidzot ir iestājies pavasaris ir Krievijā notiekošais „uzvaras trakums”!

Ždanoka aicina apgūt latviešu valodu

Vakardien, kā jau kapitāla darba ļaužu pēctece Taņa ar sabiedrotajiem uztaisīja vienu jestru pasākumu Rīgas centrā. Nē, tā nebija kritiskā masa, tas bija gājiens pret melnā Kārļa ieviesto krievu skolu reformu. Tiesa, Kasjaks žurnālistiem gājiena un mītiņa laikā tā arī neizdevās saskatīt tos 40% Latvijas iedzīvotāju, kuri it kā ir krievi (tā tiek apgalvots visos Kremlim lojālajos medijos).

Tautai savi „varoņi” jāzina – aprīlis

Aprīļa mēnesis ir bijis ļoti ražens ar mūsu pašu „tautas varoņiem”, atzīmējoties veseliem divpadsmit indivīdiem. Aizgājušā mēneša topā iekļūst Krievijas pensionārs Ādamsons, universālais Ameriks, pasaku teicējs Jurkāns, pārtikušais Gulbis, Puzes Aivars, pakalpiņš Paiders, ofšoru aizstāvis Mamikins, arhibīskaps Vanags, parkošanās meistars Elbakjans, dīleris Stendzenieks, bērnudārzu karavīrs Parādnieks un buržujs Savickis.

Mākslas filma kā „jauns pierādījums ķīmisko uzbrukumu inscenēšanai” Sīrijā

Šis ir kārtējais stāsts par Kremļa darboņu izdomu un radošo pieeju viltus ziņu un pierādījumu veidošanai, kas diemžēl vainagojas ar totālu informācijas haosu, kurā tu kā lasītājs, klausītājs vai skatītājs pilnīgi vairs neko nesaproti. Šoreiz melu meistari ir radījuši situāciju, kurā tiek melots par to, ka kāds melo par vēl kaut ko un iespējams, arī tas melo [... jap, pārāk sarežģīti, arī man ir maziņš brain-fu*ks].

Buržujs Savickis „cīnījās pret buržuāziju PSRS laikā”

Sen neesam runājuši par Juri Savicki, kuram līdzīgi kā citiem veiksmīgiem kupi-prodaj biznesmeņiem ir „izcila” autobiogrāfija. Šis VDK izlūks pēc PSRS sabrukuma prasmīgi sakārtoja savu dzīvi tā, ka lielāka daļa bijušie un esošie politiķi viņam ir kabatā. Viņi ir gatavi nosēsties uz visām četrām vēža pozā, lai izpildītu saimnieka iegribas un uzdevumus (Ulmanis, Godmanis, Kalvītis, Pētersone, Belēvičs utt.).

Pēc kokaīna pārvadāšanas uz kuģa 'Instagram skaistule' no Kanādas nonāk cietumā

Melina Roberge kopā ar divām līdzdalībniecēm bija uzsākusi jautru un izšķērdīgu kruīza braucienu apkārt pasaulei. Bet ir viens āķītis... 

Parādnieka komandu uz bērnudārziem laist nevar

Vakardien LNT brokastu ziņu raidījums „900 sekundes” informēja par patiesi jauku aktivitāti, ko realizē Latvijas nacionālais simfoniskā orķestra dalībnieki. Viņi dodas uz bērnudārziem un mazajiem ķipariem no visas sirds sniedz pedagoģiska rakstura pasākumu, iepazīstinot viņus ar klasisko mūziku un mūzikas instrumentiem.

Vēl daži iemesli „ienīst” Lembergu: tiek prognozēti nemieri

Tā nu ir sanācis, ka kasjaks.lv komandai nav nepieciešams daudz prātuļot, lai kaut ko sliktu uzrakstītu par Puzes velnu jebšu „pilsētas ar rītdienu” vadoni. Taču šoreiz pavisam sadzīviska rakstura problēma mierīgajā Ventspilī, iespējams, varētu pāraugt sociālajos nemieros.

Putina vasalis Paiders „likumīgi” piedalās neoficiālā karā starp NATO un Kremli

Ja naših bjut, Jura nevar klusēt, Juram jāraksta, Juram jāvēsta un Juram jāizglīto aunu bars. Pēc ASV, Francijas un Lielbritānijas bruņoto spēku īstenotā raķešu triecienu pret Sīriju naktī no š.g. 13.uz 14.aprīli Latvijas Universitātes ģeogrāfijas učuks nevis mēģināja noskaidrot vai spārnoto raķešu triecienu rezultātā ir izveidojušies jauni kalni un ezeri kaut kur Damaskas ķīmisko ieroču rūpnīcu apkaimē, bet sāka analizēt, cik daudz melo katra no konfliktā iesaistītajām pusēm, secinot, ka melot ir labi un tas ir atļauts.