• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°
Meklēt personu:

“Magņitska saraksta” balsojums Saeimā atklāj KANGARUS cilvēktiesību jomā!!!

It kā jau nekas īpašs, bet tomēr! Vakardien Saeimā notika balsojums par „Magņitska sarakstu”. Tajā iekļautas 49 Krievijas Federācijas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek netieši vainotas viņa nāvē. Tiem, kuri grib vairāk par šo lietu ielikšu vairākas atsauces zemāk zem raksta. Taču tagad, par pašu vakardienas procesu Saeimā un to cik tad mums to KANGARU Saeimā ir.

Kāpēc Latvijā svinēt 23.februāri ir kauns un negods

Pieņemsim, ka daļa mūsu sabiedrības uzskata, ka 23.februāris ir vīriešu mīļākais prazdņiks, kuram vīru mīļotās draudzenes un sievas steidz gatavoties uzreiz pēc jaunā gada sagaidīšanas. Tā, protams, varētu domā tikai prāta spējās aprobežoti latviešu auni un aitas, kuri neko nejēdz no vēstures, un ļaujas PSRS propagandas mašīnas iedarbībai. Protams, šo dienu un atsevišķu latviešu lopisko uzvedību naski izmanto viens otrs marketinga speciālists tāpat kā to reiz darīja Staļins propagandas vajadzībām. Pirms kāds ir paspējis jau apvainoties, mēģināšu paskaidrot, kas tad īsti notika šinī dienā pirms 100 gadiem un kāpēc šis datums latviešu tautai nozīmē ciešanas un pazemojumu, nevis prieku un labklājību.

Deputātiem kompensācijām 326 TŪKSTOŠI EUR! Varbūt neatlaižam Saeimu!?

Jaunajā dzeltenā suņa gadā pirmais mēnesis ir aizvadīts, un drīz jau arī „rozā mēnesis” būs galā. Taču, tāpat kā „kaulainā”, lēnām tuvojas visādu atskaišu iesniegšana VID (atgādinājums!). Tā nu tajā dzīvē ir iekārtots, ka Saeimai arī jāatskaitās par iztērēto pērn. Tad nu lūk, pērn mūsu 100 tētiņi un tantiņas Jēkaba ielas namā kompensācijās par penthouse īri un transporta pakalpojumiem sarausuši visai jauku ciparu 326 450 eiro, un tas pat esot lielāks cipars (!) nekā 2016.gadā.

Sesks atmasko: ASV instruktori gatavo piecus ukraiņu nacionālistu bataljonus uzbrukumam Donbasam

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar TV kanāla Rossija-1 raidījumu 60 minut, ārvalstu militārie instruktori šodien cītīgi apmāca piecus ukraiņu nacionālistu bataljonus. Uz šo brīdi vienības jau ir gatavas. Tās tikai gaida pavēli. Šie ukraiņu karavīri pilnā nopietnībā ir gatavi veikt izšķirošas darbības, proti, „tīrīšanas” Donbasā.

Nieka 163 TŪKSTOŠI EUR par „cipariņiem” kanālmalā...

Liels paldies lieliskajai žūrijai, jo 163 000 EUR rīdzinieku naudas tiks izsviesti vējā uzstādot diezgan nesaprotamu vides instalāciju. Turklāt tas bija konkurss, kurā balvu fonds bija tikai nieka 9 500 EUR. Laikam jau kaut kā jaunie mākslinieki ir jāatbalsta, un es neesmu pret to. Taču jautājums, vai mums, rīdziniekiem, kaut kas šāds ir patiešām vajadzīgs??? Varbūt naudu varēja izlietot, kaut kā lietderīgāk. Iniciatīva nāk no Ojāra Rubeņa (pašreizējais Nacionālā teātra vadītājs un bijušais notiesātais „digitālgeitas” lietā) un Oļega Burova (RD Īpašuma komitejas priekšsēdētājs un „misters divdesmit procenti” rokaspuisis). Uztvērāt?!

NRA žurnālisti, ZZS un Saskaņa cītīgi skatās Kremļa virzienā

Pagājušās brīvdienās, dzerot nesteidzīgi rīta kafiju, gandrīz aplējos. Vainīgs šoreiz nebija ne jēlais Juris Savickis, kurš savu „biznesiņu” konsultē pie gaišreģēm, ne arī Juris Millers, kurš, kā runā visiem mūziķiem ir parādā, bet gan Juris Paiders. Jā, tieši viņš – ģeogrāfs, Jāņa Urbanoviča hroniku pierakstītājs, Lemberga stipendiāts, kā arī eksperts (dažādās jomās). „Rullējot” dažādas ziņu lentes „uzrullēju” nra.lv mājaslapā uz Jurīša raksta „Latvijas intereses pirmajā vietā”. Sāku lasīt un sapratu, ka džeks pamatīgi fleitē.

Sesks atmasko: Norvēģija nespēj atrast jaunu tirgu ar ko aizstāt zaudēto Krievijas zivju tirgu

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar vesti.ru, pēc tam, kad Krievija ieviesa pārtikas produktu embargo, Norvēģija nespēj atrast citus noieta tirgus savai zivju produkcijai. „Šis jautājums ir sāpīgs karaļvalsts zvejniecības nozarei.” Norvēģi ir mēģinājuši pielāgoties jaunajai situācijai, bet joprojām neveiksmīgi. Skatoties no ekonomikas skatupunkta, Norvēģija ir zaudējusi miljardiem USD, kopš tās zivju produkcija netiek importēta uz Krieviju. Ir mēģināts atrast jaunus tirgus, saistot lielas cerības ar attiecību uzlabošanu ar Ķīnu, bet Krievijas tirgum aizvietotājs joprojām nav atrasts.

Murmanskas Natālija un viņas ‘iPhone’ piedzīvojumi

Par sava veida sociālo tīklu sensāciju kļuvusi kāda Murmanskas iedzīvotāja vārdā Natālija, kura nolēmusi dokumentēt savu ceļojumu pakaļ jaunajam Apple viedtālrunim iPhone X.

Kremlis cenšas iebiedēt Baltiju ar „Iskander” raķetēm

Pirms dažām dienām Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un aizsardzības ministrs Raimunds Karoblis vērsa starptautiskās sabiedroības uzmanību uz Kaļiņingradas apgabalā izvietotajām Krievijas Bruņoto spēku raķetēm „Iskander”. Raķešu atrašanās Kaļiņingradā praksē nozīmē to, ka Krievija tās var izmantot, lai iznīcinātu jebkuru mērķi reģionā un konflikta gadījumā neļaut šeit ierasties Baltijas valstu sabiedrotajiem.

Sesks atmasko: Ukrainas karavīri apšaudījuši pasažieru autobusu Donbasā

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar lenta.ru, REN TV, Channel 5, Komsomoļskaja Pravda, Krievijas Aizsardzības ministrijas TV kanālu Zvezda, Vzgļjad, Izvestija, Kommersant, Rossijskaja Gazeta, Russkaja Vesna, Doņetskas Ziņu aģentūru, Federālo Ziņu aģentūru, DNR 24, NewsFront, Tsargrad un Vojennoje Obozreņije,Ukrainas karavīri apšaudījuši pasažieru autobusu Donbasā. Uguns pret transporta līdzekli tika atklāta pelēkajā zonā neitrālās teritorijas joslā, kas atrodas starp Ukrainas armiju un Kremļa atbalstītajiem separātistiem. Šī apšaude norāda uz to, ka tiek gatavots kaut kas briesmīgāks. Tagad ukraiņi vairs nelaiž garām izdevību atklāt uguni pa civiliedzīvotājiem.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?