dienas jautājums

Kurš būs nākamais nominētais premjers?

Kompensācija par uzticības zaudēšanu

Cik liela alga man būs? Cik lielu kompensāciju saņemšu, ja neievēlēs nākamajā Saeimā? Kādus pabalstus saņemšu, ja uz darbu braukšu ar auto, vai īrēšu dzīvokli? Cik izmaksās pusdienas Saeimas bufetē? Vai viegli būt izbijušam Saeimas deputātam? Kādas ir darba iespējas pēc četriem gadiem leiputrijā? Šie un citi jautājumi ir noteikti aktuāli mūsu jaunizceptajiem tautas kalpiem, jo neviens jau negribētu pēc četriem gadiem piedzīvot raudošā Smiltēna likteni, vai nokļūt 1000 eiro lielās algas solītāja mūždien snaudošā Kalnozola, kuram tagad sieva šanci meklē, bezdarbnieka vietā.

Kremlis melo: sliktie laikapstākļi sačakarē NATO rusofobiskās mācības

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas un dezinformācijas vietni Russkaja Vesna, sliktie laikapstākļi sabojāja NATO rusofobiskās mācības Trident Juncture.

"Gada tēvs" titulu iegūst... (VIDEO)

Kādā Anglijas jaunatnes futbola līgas mačā viens no komandas vārtsargiem izlēma iziet mazā pastaigā tieši tajā momentā, kad pa vārtiem sita pretinieki, taču vārtsarga tēvs to nevēlējās pieļaut un mazo censoni maigi pagrūda, liekot viņam krist bumbas priekšā, kas atvairīja sitienu. Diemžēl, tas gan nepalīdzēja un pretienieki pēc visai amizantā atsargājuma tomēr guva vārtus. Video redzams, kā tēvs atmet savas pēdējās cerības un noplātot rokas dodas prom. 

„NATO karavīru zārku nesēji”: biedēšana, pārspīlēšana un ņirgāšanās Kremļa medijos

Kad šonedēļ beidzās NATO liela mēroga mācības Trident Juncture 2018, prokremliskās dezinformācijas un propagandas mediji, kā jau bija sagaidāms, ātri reaģēja. Divas nedēļas atpakaļ, mēs rakstījām par trīs atšķirīgiem veidiem kā prokremliskā dezinformācija cenšas graut sabiedrības uzticēšanos ES un NATO. Šoreiz mēs paskatīsimies uz to, kā Kremļa dezinformācijas „mediji” uztvēra šīs NATO mācības.

Kremlis melo: saskaņā ar EDSO Ukrainā nav Kremļa armijas

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla Rossija 24 viltus ziņu raidījumu Vesti, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Īpašās novērošanas misijas Ukrainā priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Hags nesen sarunā ar medijiem, esot norādījis ka Donbasā neatrodas neviena Krievijas militārpersona.

Kremlis melo: NATO kontingents Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā ir pieaudzis līdz 11000 karavīriem

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā pat ar Krievijas vēstniecības Lielbritānijā Twitter kontu, šogad Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā pavisam atrodoties jau 11000 NATO militārpersonu, kas ir bruņoti ar visa veida ieročiem un apbruņojumu, bet 2015.gadā šo NATO valstu teritorijās atradās tikai 2000 karavīru liels NATO kontingents.

Latvijas vatņiki grib pārvākties uz Noriļsku! Скатертью дорога!

Domāju, ka vairumam no mums ir skaidrs, ka Putina „krievu pasaules” adeptiem un homo sovieticus rases pārstāvjiem ir, maigi izsakoties, dīvains, ja ne pilnīgi greizs, redzējums uz pasauli tiem apkārt. Šodien es biju spiests par to kārtējo reizi pārliecināties. Paskaidrošu sīkāk.

2018.gada skaistākās fotogrāfijas?

Šonedēļ tika izsludināti visi starptautiskā dzīvās dabas fotogrāfiju, mākslas un plakātu konkursa „Golden Turtle 2018” finālisti. Šogad konkursā piedalījies rekordliels dalībnieku skaits – 1800 autori no 110 valstīm.

Kremlis melo: Kremli/Putina režīmu/Krieviju apmelo, neuzrādot nekādus pierādījumus

Dezinformācija: Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Mēs [Kremlis] tiekam par kaut ko apsūdzēti ar ļoti lielu iespējamību, kā viņi mums stāsta, mēs [Kremlis] izdarījām šo un to, iebrukām šeit un izdarījām kaut ko, tur. Tai pašā laikā neviens pat neiedomājas, ka ir nepieciešams uzrādīt pierādījumus.”

Topošā deputāte neatšķir Parlamentu no cigaretēm (VIDEO)

Kasjaks.lv komanda un līdzjutēji sveic jauno Latvijas Parlamentu ar pirmo darbu, proti, Prezidija ievēlēšanu, cerams, ka tālākie darbi tiks veikti raiti, bez lieka stresa un problēmām, un cerams, ka 100 gudrās galvas zina, kas ir parlaments!