dienas jautājums

Kurš, Jūsuprāt, būtu atbilstošākais premjera kandidāts?

Kāds teica: referendums Krimā bija leģitīms... Tiešām?

„ASV delegācija uzskata, ka Krimas tauta pauda savu gribu referendumā.”

Krievu spiegs dalās savās pārdomās par „Saskaņu”

Aizvadītajā nedēļā partijas „Saskaņa” biedri viesojās Maskavā, lai tiktos ar tur mītošajiem Latvijas tautiešiem. Starp sanākušajiem bija pamanāms arī kāds Dmitrijs Jermolajevs, īsa auguma, apaļīgs vīriņš ar nenodzēšamu smīnu uz lūpām.

Kremlis mēms: draudzīgās Ziemeļkorejas fašisti iet lāpu gājienā

Ņemot vērā, ka Kremlis un tā mediju impērija necieš un nevar izturēt lāpu gājienus, kas notiek nedraudzīgajās Baltijas valstīs, it sevišķi tie, kas notiek Latvijā ik gadu 11.un 18.novembrī, kasjaks.lv vienkārši nedrīkst nepainformēt savu lasītāju par līdzīgu pasākumu kas notika Kremlim tik draudzīgajā Ziemeļkorejā un līdzīgiem gadījumiem PSRS un mūsdienu Krievijā.

„Ne jau slepkava, bet gan noslepkavotais ir vainīgs!”

Kā mūsu iemīļotais jokdaris Darth Putin savā Twitter profilā ik palaikam mums atgādina, vien no bieži izmantotajām dezinformācijas taktikām ir apsūdzēt savus „kolēģus” savos grēkos. Agresors parasti uzvedās kā upuris, tādejādi stiprinot savas iekšējās pamata auditorijas apziņu, liekot tai domāt kā ir nepieciešams režīmam. Savukārt ārējai auditorijai, kas vēlas aizsargāt agresoru, tiek norādīts virziens, kurā domāt un attiecīgi rīkoties, piemēram, tā var atkārtot agresora vēstījumus vietējos medijos, diskusiju forumos un citos informācijas kanālos. Turklāt ārējā auditorija, kas nav uzskatāma par ekspertiem (un dažkārt pat uzticami mediji) tādejādi saņem „alternatīvos faktus”, kas apgrūtina iespēju noskaidrot vai tā ir patiesība, vai mēģinājums noslēpt faktus un maldināt.

Kremlis melo: Baltijas valstis ir neīstas valstis bez vēstures un tradīcijām

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar kārtējo Kremļa dezinformācijas blogu Stalker Zone, Baltijas valstis nav īstas valstis, tām nav ne politiskās vēstures, ne tradīciju. Šīs valstis ir radītas ar mērķi panākt Baltijas reģiona atšķelšanu no Krievijas un tās ietekmes, izaudzējot jauno latviešu, igauņu un lietuviešu paaudzi rusofobijas garā, lai tie tikai apbrīnotu Rietumus.

Partija „Saskaņa” turpina latviešu elektorāta zombēšanas projektu: 2.kārta

Tā kā esam par vienu dienu tuvāk 6.oktobrim un laika paliek arvien mazāk, lai turpinātu vēl neizlēmušajiem atvērt acis par vienu otru politisko spēku/nespēku un palīdzēt izlemt par ko balsot. Tad šoreiz turpināšu par partiju „Saskaņa”, jo joprojām esmu dusmīgs, ka zināmam aunu baram (to skaitā manai draudzenei Anastasijai no Ventspils Krievu laukiem) kurš vēlas atdot savu balsi par Nilu Ušakovu, to nav iespējams izdarīt, kaut arī viņa sasukātais babyface ir redzams uz katra laternas staba un ķemertiņa.

Čekas draugi cenšas norakt galus draudot ar sociāla konflikta iespējamību

Šis gads atmiņā paliks ne tikai ar netīrāko priekšvēlēšanu kampaņu, bet arī ar čekas maisu zīmogu. Jautājums, vai Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentus nodot publiskai apskatei, izteikti prevalēja pirmajā pusgadā, kad vēsturnieki steidza paveikt darbu pie dokumentu izpētes un galīgā lēmuma pieņemšanas.

Partija „Saskaņa” ir kārtīgs latviešu elektorāta zombēšanas projekts: 1.kārta

Tā kā 6.oktobris nav aiz kalniem un Latvijas informatīvo telpu pārņem arvien vairāk un vairāk politinformācijas – tukši raksti un publikācijas, aģitācija un politiskā reklāma, kā arī antireklāma, un laikā kad sociālajos medijos tiek izvērstas politisko partiju atbalsta un nomelnošanas kampaņas, man vairs negribas stāvēt maliņā, bet mesties iekšā „informācijas karā” ar visām četrām. Šoreiz mazliet pacepšos par partiju „Saskaņa”.

Priekšvēlēšanu kampaņa ar pāvestu

Laikam jau nebūtu bijis iemesls apgānīt katoļticīgos, taču, ja nebūtu bijuši pēdējo dienu notikumi, tad es sēdētu mēms kā zivs. Arvien vairāk pasauli pāršalc dažādi skandāli ap garīdznieku seksuāla rakstura izdarībām, kur nereti tiek iesaistīti sabiedrības neaizsargātākā daļa - bērni un garīgi slimi cilvēki. Manas izklāstītās pārdomas zemāk nebūs par priestera Pāvela Zeiļa izdarībām Rēzeknes apkārtnē.

Haskiji nav veģetārieši

Lūcija Karingtona (Lucy Carrington) bija izdomājusi, ka likt savam sunim ēst tikai dārzeņus ir laba ideja. Lieki piebilst, ka baltais haskijs vārdā Vētra (Storm) televīzijas šova dzīvajā ēterā pierādīja pavisam pretējo.