• Svētdiena, 25. Februāris, 2018
  • Rīga -10°
Meklēt personu:

Laipni lūgti Muhosranskā: Latvijā ekonomikas padomus sniedz astrologs

Nu jau kādu laiku dzīvojam jaunajā, 2018.gadā. Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad masu medijus ir pārpludinājušas dažādas prognozes un pareģojumi par to, kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē. Pamīšus jau ierastajiem ekonomistu, politologu un politiķu vērtējumiem par to, kas gaidāms jaunā gada griezumā, medijos ik pa laikam parādās arī kāda odiozāka prognoze.

Kā atpazīt „lembistu” jeb „lembistu” pazīmes

Pēdējā laikā Latvijas informatīvajā vidē parādās virkne publikāciju ar centieniem atmaskot tā saucamos sorosītus. Mēs redakcijā sapratām, ka viss nav tik melns, kā tas tiek mālēts, tādēļ atbildam uz „Informācijas aģentūras” (https://infoagentura.wordpress.com/) publikāciju „Kā atpazīt sorosītu jeb sorosītu pazīmes”, joka pēc izstrādājot savu konspirācijas teoriju par „lembistiem” uz sarkanzaļo zemnieku un zaldātu savienību. Jo uzskatam, ka lembisti šo 28 gadu laikā ir nesuši daudz vairāk posta nekā sorosīti.

Saskaņa cītīgi rīda Masļeņicu virsū Meteņiem

Tāpat kā citus gadus, arī šogad ar Ušakova un Saskaņas gādību šur tur Latvijā, it sevišķi Rīgā, atkal tiks viltīgi izspēlēta Saskaņas lienošās kultūras kārts, liekot latviešiem Meteņu vietā svinēt Masļeņicu, kas pēc savas būtības nav nekas slikts, bet gan viena no labākajām un pozitīvākajām krievu tautas kultūras tradīcijām, kas tiek lolota katru februāri, bet veids kā šie svētki tiek svinēti, proti, izmantoti, Saskaņas un zināmā mērā Kremļa propagandas vajadzībām šeit Latvijā, nonicinot latviešu tautas kultūras seno mantojumu un tradīcijas, liek man riebumā saraut grimases un teikt nu nē veči, lai cik tie jūsu bļiņčiki nebūtu gardi, to dēļ, nevaru nodot savu tautu tās tradīcijas.

Tiesa piespriež 3000 EUR lielu sodu par taisnību

Vakardien TV3 ziņās bija sižets par to, ka Ogres rajona tiesa vēsturniekam un VDK Zinātniskās izpētes komisijas loceklim Gatim Liepiņam piespriedusi 2000 EUR naudas sodu par labu Ogres novada domes deputāta Jura Laizāna ģimenei, un 1000 EUR par tiesu izdevumiem. Par ko viņš saņēmis sodu, jautāsiet? Atbilde ir pavisam īsa – par taisnību!

Krievijas studentu, kurš rakstīja pētījumu par „ekstrēmismu”, notiesā par „ekstrēmismu”

Belgorodas apgabala studentam Aleksandram Krūzei piespriesti 2,5 gadi kolonijā par it kā „ekstrēmistisku” attēlu pārpublicēšanu sociālajā tīklā „Vkontakte”.

Lindermans bojā gaisu un palīdz Saskaņai!

Gans Ābels jeb plašākai sabiedrībai zināmais nacbols Vladimirs Lindermans ir uzsācis labu maldināšanas kampaņu. Pirmkārt, atšķelt no Saskaņas „radikālāk” domājošos krievus par labu gaidāmajām Ždanokas un A.Mamikina laulības saitēm (tiks dzemdināta partija). Otrkārt, piespēlēt Saskaņai „vienaldzīgos latviešus” tos, kuriem patīk Nila paveiktais Brīvības un Kr. Barona ielās, kā arī citas Rīgā paveiktās nanoafēras, kas papildinājušas Saskaņas uzņēmēju neizmērojamās kabatas. Bet nu tagad, pie lietas!

Sesks atmasko: oficiāla Vācijas deputātu delegācija bija ieradusies vizītē Krimā

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar bēdīgi slaveno Kremļa Aizsardzības ministrijas TV kanālu TV Zvezda, Vācijas uzņēmēji ir gatavi attīstīt uzņēmējdarbību Krimā. Lai novērtētu situāciju, Krimā bija ieradusies oficiāla Vācijas deputātu delegācija, pārstāvot Vācijas trīs federālo zemju parlamentus. Galvenais vizītes mērķis bija noturēt darba tikšanās.

Sesks atmasko: Baltijas valstis neiebilst pret Kremļa gāzes vadu Nord Stream 2

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar TV kanāla Rossija-1 raidījumu Vesti nedeli s Dmitrijem Kiseļjovim, vēl nesen Baltijas valstis bija naidīgi noskaņotas pret dabas gāzes Nord Stream 2 projektu, bet 2017.gada beigās tās pēkšņi ir beigušas pretoties šim projektam.

Sesks atmasko: saskaņā ar britu medijiem ASV un NATO oficiāli ir sākušas gatavoties karam ar Krieviju un Ķīnu

Dezinformācija: Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar katyusha.org, amerikāņi centīsies iznīcināt Krieviju un Ķīnu, izmantojot savus vecos un jaunos sabiedrotos. Turklāt britu Sauszemes karaspēka komandieris Niks Kārters ir atklāti paziņojis, ka karš ar Krieviju ir neizbēgams!

Omskas cietumnieki no sniega izveido raķešu kompleksa „Topoļ-M” skulptūru

Omskas 6.kolonijas ieslodzītie no sniega uzbūvējuši starpkontinentālā raķešu kompleksa „Topoļ-M” skulptūru.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?